Оля1991• 07 января в 21:09

Yolcka продавець торгує підробками

Вперше за 12 років мене виникла спірна ситуація з продавцем yolcka. Я придбала на розрив 15 мл парфумів Kilian angels share paradise за 3 тис гривень, як вказано в оголошенні оригінальних. Проте, коли я отримала посилку, то зразу звернула увагу на колір парфумів у флаконі: він був надто блідий, в оригіналі насичений коньячний. Відклала на кілька годин, щоб дойшоч до кімнатної температури, відчинявся і тоді затестила, але запах зовсім не такий як в оригіналі: нема глибини і насиченості, а такий ніби подібний розвели водою (навіть на спиртом). Я пішла в ароматеку і ще раз їх потестила і набрала з собою в атомвйзер. Результат на фото. Світлі -ті що мені прислали. Я звернулась до продавця з просьбою повернути їй її, а мені кошти в звʼязку з невідповідністю товару, проте мені відмовили, в подальшому мене ігнорують. Заяву про шахрайство я вже подала.
Гимли• 07 января в 21:11
Мои были коричневые . Я покупала 5 мл. Фотки на кремчике смотрели?
автор Оля1991 • 07 января в 21:12
Ответ дляГимли
Так вони мають насичений колір, а мені прислали прозорі
автор Оля1991 • 07 января в 21:13
https://www.kidstaff.com.ua/user-94967.html
Гимли• 07 января в 21:17
Я вот глянула все фотки на кремчике. У всех коричневая жидкость . https://kremchik.ua/item-9904/
автор Оля1991 • 07 января в 21:18
Так оригінальні коричневі. Продавець прислала прозоро жовтувату воду
Onyx83• 07 января в 21:19
Ответ дляГимли
Глянула, у нее в профиле тоже фото ’правильных’ духов, коньячного цвета. Автору же налили бодяги.
Fighter05• 07 января в 21:19
Ой капец автор, да цвет совсем другой
А почему так дорого? 15 мл 3000
Шанель эксклюзив например стоит 200 мл где-то 20 тысяч
Или этот аромат дороже?
автор Оля1991 • 07 января в 21:19
Ответ дляFighter05
Ой капец автор, да цвет совсем другой
А почему так дорого? 15 мл 3000
Или этот аромат дороже?
Цей аромат дорогий. Ціна за 100мл 17900 в ароматеці
автор Оля1991 • 07 января в 21:21
Можливо адміністрація сайту підключиться? Як заблокувати цього горе- продавця Савельєву Олену Володимирівну?
Fighter05• 07 января в 21:21
Ответ дляОля1991
Ясно
Сочувствую
Sandr1n• 07 января в 21:22
А в ароматеке можна набрать духи в атомайзе?
автор Оля1991 • 07 января в 21:22
Ответ дляSandr1n
В мене знайома працює там, набрала трошки.
04214• 07 января в 21:31
Запросіть продавця в тему
автор Оля1991 • 07 января в 21:34
Ответ для04214
Запросіть продавця в тему
Запросила, але вона мене всюди ігнорує і блокує(телефон і месенджери)
freedom_2015• 07 января в 21:37
Ответ для04214
Запросіть продавця в тему
а коли продавці що обманюють приходили в тему ?
автор Оля1991 • 07 января в 21:38
Гимли• 07 января в 21:44
Ответ для04214
Запросіть продавця в тему
Да не придет она никуда. Сидит там хихикает от того, что на 3 к водички автору налила.
ALENAelka• 07 января в 21:46
автор, а на витрине продавца цвет какой?
автор Оля1991 • 07 января в 21:48
Ответ дляALENAelka
Як в оригіналі, і батч код вірний
автор Оля1991 • 07 января в 21:49
Ответ дляГимли
Так як адміністрація на це все реагує, то і не дивно, що ця площадка майже вмерла.
Valentina shop2020• 07 января в 21:59
Ответ дляГимли
Я купила крем для лица,пришел просрочен., пишу продавцу,она нагло ,не может быть такого ,и на этом все,так и осталась я с этим кремом
P.lili• 07 января в 21:59
В Україні нажаль дуже багато підробок які видають за оригінали ,через цей шмурдяк багато людей навіть не знають справжніх ароматів оригінальних парфумів.Шкода що так нагло обманюють людей
автор Оля1991 • 07 января в 22:02
Ответ дляP.lili
Я знаю як звучить оригінал. Я в Парижі в сефорі в червні набрала 2мл, але вони закінчились і я той атомайзер викинула, ті що в ароматеці продаються звучать так само і ще особливість - кришечка в оригіналі має вертикальні борозни, у підробках хаотичні.
belovata• 07 января в 22:07
Ответ дляОля1991
Одне питання, що Ви робите на майже померлому майданчику? Самі хоч до адміністраціїї звернулись? Із доказами про невідповідність.
автор Оля1991 • 07 января в 22:08
Ответ дляbelovata
От деколи заходжу і переконуюсь. Звернулась зі скаргою і віз там де і був.
Гимли• 07 января в 22:08
Ответ дляValentina shop2020
Хоть пятки кремом намазать можно, а что автору с этим шмурдяком делать? В туалете разве что пшикать
Valentina shop2020• 07 января в 22:11
Ответ дляГимли
Сделать вывод,не покупать в интернете,никто ответственности не несёт,должна быть только совесть
Плаття-терапія• 07 января в 22:11
Автор зверніться в банк зі скаргою на шахрайство. Оплатили ви на рахунок фоп?
belovata• 07 января в 22:11
Ответ дляОля1991
Емоціїї не кращий радник. Почекайте 1-2 дня відповідь від адміністраціїї.

Я мала покупку у шахраїв, теж відмовлялись повертати кошти. Після того,як я написала до кіберполіціїї і моє звернення зареєстрували, я просто повідомила що звернулась до поліціїї по факту шахрайства. І далі тиша. Через пару днів горе продавець сам мене знайшов і запропонував повернути кошти.
belovata• 07 января в 22:12
Ответ дляValentina shop2020
Якщо ти плануеш і далі продавати на цьому майданчику, то будеш нести відповідальність.