маска Ілона• 07 января в 23:28

Як вам такий лук, дівчатка?

Маруська Му• 07 января в 23:29
Дуже дивна мадам.
Раз одела не бу• 07 января в 23:31
Главное что не продуло)
Arctic777• 07 января в 23:32
Кофе идёт ко всему
ПолБатона• 07 января в 23:32
крупная вязка еще в моде разве?
Мост_Устал• 07 января в 23:32
А где лук? Обычный зимний набор. В шапке, молодец, мама может быть спокойна
Arctic777• 07 января в 23:32
А где норка?
Йосип_молодий• 07 января в 23:35
холодно человеку, что нашла в то и замоталась. посмотрим какие мы через пару дней ходить будем в минус 20 фух, хорошо что не продала новый длинный пуховик, который три года лежал без дела
Гостра на язик• 07 января в 23:37
А что в нем уникального?
Пройдешь - не заметишь
МояХатаЗкраю• 07 января в 23:37
А чё себя не покажите в зимнем одеянии?
Перловая Кашка• 07 января в 23:38
Автор, давайте свое фото!
Масяня Я• 07 января в 23:39
На морозе без перчаток??? А потом кто будет цыпки лечить.
Крошка Енот• 07 января в 23:40
Старанно. Але аксесуари не ті. Не можна пхати такий об´ємний шарф під пальто з англійським коміром і шапка як вороняче гніздо. Фе. Пальто і чоботи гарні і пасують одне одному.
Вилосипедниця• 07 января в 23:44
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3802547?utm...
Навіть в розділі Схожі теми одразу показує одну з десятка тем цього ж божевільного, який тягає фото людей, які навіть не підозрюють, що їх роками полощуть на Порадниці.
Группа крови• 07 января в 23:53
Зимний!
Фокус-Покус• 07 января в 23:56
Ответ дляВилосипедниця
На фото порадниця, яка тут дуже часто виставляла свої фото.
Лепешечка• 08 января в 00:06
То вже цибуля
Чудо в декрете• 08 января в 00:11
Почему всегда человек со стаканчиком ? Ничего не пить и не есть невозможно?
Вилосипедниця• 08 января в 00:18
Ответ дляФокус-Покус
А ви вважаєте - раз хтось виставляє фото, значить ці фото його? 🫢
Просто каралева• 08 января в 00:21
Ответ дляФокус-Покус
Це Марина Китіна, ведуча передач про автомобілі. Це не вона виставляла, а якась її прибацана чи то фанатка, чи хейтерша )
Розвідка Маші• 08 января в 00:35
Ретро)
мимАпроходила• 08 января в 01:15
Хороша цибуля
Фокус-Покус• 08 января в 10:32
Ответ дляПросто каралева
Можливо я не точно висловилась. Я мала на увазі фото зі стартпосту, на ньому форумчанка, яка дуже часто тут виставляла свої фото сама.
Фокус-Покус• 08 января в 10:33
Ответ дляВилосипедниця
Вважаю, що якщо одне й те саме фото виставляють часто, то це робить його власник. Наприклад Віка, або Пареле
Це не важко зрозуміти по коментарям з якими юзер виставляє фото.