Вмію заміряти найкраще• 08 января в 03:27
З бару в бар, сказала правду чому я не хочу їхати з подругою в подорож
А вона образилась. Хіба потрібно було щось вигадувати ?
Всі подорожі це 80% бар, поїли в кафе/ресторані, зайшли кудись випити і так по 3-4 дні. Як тільки ми поїмо в ресторані і там висидимо купу часу, ми через годинку йдемо в бар, ти не можеш ні подивитись нічого, ні екскурсії, просто прогулянки між барами. Якщо ти відмовляєшся вона просто ходить і ниє, от я і сказала що не хочу з тобою нікуди їхати щоб ходитт по барам, вона образилась.
РокерША• 08 января в 20:20
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чесно кажучи до сумісних подорожей я про це навіть не підозрювала що ми різні
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 09 января в 02:29
Ответ дляПапобус
Нет у меня мужа. Закончились.
А пиво я вообще не люблю
Ну разве в пиве дело? Ну чай или вино