Бензопирен• Изменено сегодня в 12:16
Лучше ужасный конец или ужас без конца?
Ваше мнение?Всем на нас пофиг уже.
Сказал бы мне кто в 22,что нас ждет в 26 и конца и края не видно,не поверила бы.
Ваше мнение?Всем на нас пофиг уже.
Мамаша в бигудях• сегодня в 14:05
Ответ дляГарні диньки
Не стройте из себя патриотку,если вы не на фронте.
Місія провалена - кокошніц викрито, тема ’треба здаватися’ не зайшла.
Смурфетта• сегодня в 14:05
Ответ дляВумна, аж страшно
Так и з Украины вернулись, от гостеприимства нашего
Шо ж ви не прийняли гостинно
Смурфетта• сегодня в 14:06
Ответ дляГарні диньки
Да да да
Покаялись
.Их заставили покаяться силой,а не они сами покаялись.Но украинцам пособия застили глаза и они готовы оправдать любое преступление немцев.Даже если те их прадедушку в концлагере сожгли.
Господи, рашистів пів Німеччини. Чи це другоє?
Мамаша в бигудях• сегодня в 14:07
Ответ дляНашли в капусте
Покажите мне хоть один пропагандистский пост. То что люди между жизнью и флагом выберут жизнь? Так это правда
Ви брешете, коли пишете про вибір. хуйло не дає українцям вибору. Жодного.
Смурфетта• сегодня в 14:08
Ответ дляПрокачую сідниці
Я писала за то, что люди там живут мирно, нам пока это не светит и отстаивать нас так же никто не собирается.
Так само ,,мирно,, як українці після голодомору 33 року.
Смурфетта• сегодня в 14:08
Ответ дляНашли в капусте
А, так это нормально, по вашему- оскорблять людей?
Як добре що ріяни, пуляючи ракети на ТЕЦ вас не оскорбляють.
Мамаша в бигудях• сегодня в 14:11
Ответ дляСмурфетта
Ага, Бійонсе концерти щороку дає
Це хто - Циганова чи Мілявська кукухою поїхали і Бейонсе себе уявляють ?
Смурфетта• сегодня в 14:11
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Так розберіться для початку який був Стамбул.
Гарні диньки• сегодня в 14:12
Ответ дляМамаша в бигудях
Нашли в капусте• сегодня в 14:12
Ответ дляМамаша в бигудях
На ваше нещастя знаю людей з Северодонецька.
И там всех убили?
Mira29-c3c3• сегодня в 14:13
Ответ дляНашли в капусте
Ви усіх людей опитали ?
Ждуни так . Але ж вони не є «всі».
Під кацапами адекватні люди жити не будуть .
Ждуни так . Але ж вони не є «всі».
Ответ дляСнежнакомка
Если война продолжится, то участь Мариуполя может настигнуть любой город. В том то и дело, что надо бойню остановить
Зупинити можна, якщо цього хочуть дві сторони. На жаль це не наша ситуація. Рашистам мало смертей, ще й дорікати що х.ло діє поблажливо, треба жорсткіше
Ответ дляМамаша в бигудях
Фашистам дуже далеко до рашистів у плані знущань і горя. Для рашистів у пеклі особливе місце за все, що зробили з українцями. Ніколи Україна того не забуде і не пробачить. Мої рідні пережили другу світову і окупацію, хтось загинув на фронті. Німці не ображали місцеве населення і підгодовували дітей. Ні моя бабуся, ні жодна з її подруг не були згвалтована німцями і жодного разу не стали жертвами знущань. Нікого не забирали ’на підвал’. Не було тортур жінок і дітей. Якщо німці жили в хаті, то господарів не викидали на вулицю, а потісняли в хаті. Німці давали частково продукти зі своєї пайки, щоб підгодувати дітей. Тому порівнювати рашистів з німцями немає жодного сенсу. кацапам до німців як до місяця пішки. Тим більше, що після завершення війни німці розкаялися у здійсненому і просять вибачення і донині. Кацапи в принципі на таке не спроможні. Там каструля замість голови.
Вы забыли упомянуть концлагеря и Бабин яр. Я уже молчу, что в музеях Германии хранятся сворованные коллекции ценностей других стран.
Ответ дляМульйонерша
Вывозите. Не монстр не монстра
Кто хочет - тот выезжает. Даже из совка люди убегали.
Оттуда и анекдот про чучело и тушку. Необразованная Вы.
Неосвічена бо не знає радянських анекдотів?? Цікаво яка у вас освіта- Червонопрапорний ім. Бухаріна інститут гумору та сатири??
Маска-0b9f• сегодня в 14:25
Ответ дляМамаша в бигудях
Уважаемая администрация!На этом сайте идёт оправдание немецкого нацизма времён второй мировой войны.Обратите внимание.
Ответ дляBlossom__
Так і росія пограбувала цінні експонати з Херсонського музею це те що свіже.
А за часів союзу все цінне вивозилося в Росію, в т.ч останки зі склепу Ярослава Мудрого
Ответ дляBlossom__
Так німці вбивали чужий нарід, росіяни ж нищили свій, пів України замордовано та згноєно в таборах, розстріляно, заморено голодом. Адін народ же.
Billi Rubini• сегодня в 14:29
Ответ дляНайщасливіша
Ну с ужасом это Вы перегнули. Неприятно, конечно, но и ужасом не назвать
Видно кто в каких условиях и обстоятельствах выживает. У кого погибли близкие, у кого нет. Единство по-украински. Если лично вас война не затронула, то радуйтесь и воздержитесь от унизительных комментариев в адрес тех, у кого это война забрала последнюю нервную клетку.
Ответ дляЛеска
Так шо це робить фашистів чимось краще або виправдовує Другу світову війну?
Але ж ви і не праві частково - фашисти вбили багато євреїв з німецькими паспортами, які розмовляли німецькою.
Ответ дляBlossom__
Звісно не виправдовує. Але вбивати чуже легше, аніж своє.
А тут наче адін народ шо тоді, що зараз і такі звірства чинити
Соседка Маши• сегодня в 14:41
Ответ дляТебеОноНадось
Особенно без отопления
Да без отопления тяжело :(
Борисфенка• сегодня в 14:48
Ответ дляМаска-0b9f
Нє-нє-нє, почалася тема з виправдання москальського нацизму.
Але тепер аноніми зняли, хай вилазять.
Ответ дляЛеска
Я написала, що вони вбивали і німецьких громадян. Ідея чистої раси зі світлим волоссям і блакитними очима від людей, що мали зовнішність Гітлера та Геббельса. Це якими потрібно було бути дурними, щоб вірити в це і вбити 70 мільйонів людей.
Особисто на мене дуже повпливало відвідування Дахау - таке миле невелике містечко, тут і замок є, і люди такі милі. Тільки якщо не замислюватися, що батьки/баби/діди працювати в цьому лагері, все знали і кожного дня бачили як йде дим з печей.
Для мене фашисти взагалі нічим не кращі за росіян.
І для мене виходить, що українці, хто поїхав в Німмечину жити і вчити немецьку мову тепер виправдовують злочин німців - їх просто купили тією грошовою допомогою біженцям.
Так само українці пробачать росіянам через 20-50 років
Mira29-c3c3• сегодня в 14:50
Ответ дляБорисфенка
Але тепер аноніми зняли, хай вилазять.
👍 он як маска перевзулася.