Кому там слова не давали• 08 января в 18:17
Як важко з найріднішими.
Посварились на рівному місці, я хотіла зробити добре діло, привезти продукти і воду їм, бо важко в такому віці ходити по такій погоді в магаз, настільки вперті; не треба, ми самі, в нас все є, не їдь, не відкриємо, спимо в цей час, світла не буде, короче в мене аж голова розболілась сперечатися.
Що робити, ключі в мене є, можу привезли в тамбурі залишити, напишу в вайбер щоб забрали, або тупо забити, ї#іться як хочете, ніякої ініціативи більше з моєї сторони, але я так зрозуміла, що здихати будуть, а не попросять допомоги?!
Кому там слова не давали
• 08 января в 18:19
Ответ дляБаррикадница
вы не слышите друг друга
может они вас жалеют
Вони не дають взагалі проявити хоч краплю турботи і допомоги, а мені це теж потрібно, для чистої совісті.
Борисфенка• 08 января в 18:19
Дороги зараз небезпечні.
У них є хліб і вода.
А якщо ви здуру влупитеся в аварії?
У них є хліб і вода.
А якщо ви здуру влупитеся в аварії?
Кошка Мурка• 08 января в 18:19
С Вашими желаниями всё понятно, но почему же Вы так глухи к чужим?
Паспортний стіл• 08 января в 18:19
Ответ дляКому там слова не давали
Займите свою совесть другим. Вас просят о помощи? Нет!!! Так чё вы лезете?
Кому там слова не давали
• 08 января в 18:20
Ответ дляПаспортний стіл
Бо аналізую розповіді, що ходить вже 4 дні по воду з паличкою, в 85 років.
Кошка Мурка• 08 января в 18:21
Ответ дляПаспортний стіл
Они не то что о помощи не просят, они просят не беспокоить.
Кошка Мурка• 08 января в 18:23
Ответ дляКому там слова не давали
Они Вам это говорили?
Почему бы не позволить людям говорить то, ЧТО они хотят и КОМУ они хотят.
Дайте подуться• 08 января в 18:23
Ответ дляБорисфенка
Дороги зараз небезпечні.
У них є хліб і вода.
А якщо ви здуру влупитеся в аварії?
У них є хліб і вода.
А якщо ви здуру влупитеся в аварії?
Что не так с дорогой? Ну дождь прошёл, небольшие лужи. Льда нет, снега тоже
Ms. Android• 08 января в 18:23
Ответ дляДайте подуться
Льда нет)) а ахах
Зашла на 5минут• 08 января в 18:27
Ответ дляКому там слова не давали
Запомните: если вас не просят, то вы всё делаете для себя и благодарности не ждите или хотя бы понимания.
Поступайте, как хотите.
Да и просто скажите, что всегда готовы помочь, пусть только скажут.
Поступайте, как хотите.
Кому там слова не давали
• 08 января в 18:29
Ответ дляНе против
Це, автор завдавати добро. Нафіга, якщо вас не просять?
Вони ніколи не просять, я ніколи не лізу з допомогою, справляються самі, зараз ситуація форс мажорна, але вони всеодно стали в позу, по звичці.
Не против• 08 января в 18:29
Ответ дляКому там слова не давали
Це їх право. Вони не хочуть вас турбувати.
Зашла на 5минут• 08 января в 18:29
Ответ дляКому там слова не давали
Кто вам эти люди?
Кому там слова не давали
• 08 января в 18:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Кто вам эти люди?
Батьки.
Зашла на 5минут• 08 января в 18:30
Ответ дляКому там слова не давали
Батьки.
А що за екстрена ситуація?
У вас відносини хороші, можливо в цьому справа?
Кому там слова не давали
• 08 января в 18:32
Ответ дляЗашла на 5минут
А що за екстрена ситуація?
Хороші відносини, вони все життя мені допомогають, тепер коли вони стали як малі діти, всеодно не дають мені потурбуватися хоч іноді, бісять!!!
ЯкаКраля• 08 января в 18:35
Знайомо. Я батька колись вмовила не скромничати. Сказала йому, що в магазин мені не тяжко сходити, а от тягати його по лікарням і танцювати 3 місяці на пальцях буде тяжко, якщо він в цю срану погоду переламає собі руки і ноги. Послухався.
Зашла на 5минут• 08 января в 18:39
Ответ дляКому там слова не давали
Те, що бісять, погано.
Сприймають вас, як дитину і те, як ви реагуєте, підтверджує їхнє сприйняття. Додайте більше любові і робіть, що вважаєте за потрібне з позиції дорослого, як вони робили з вами в дитинстві, наприклад, щоб вас вилікувати чи щоб ви в розетку руки не запхали.
Кому там слова не давали
• 08 января в 18:42
Ответ дляЗашла на 5минут
Те, що бісять, погано.
Я вже нічого не хочу, чому просто не погодитися, як нормальні люди, так, дякую, купи те, і те, будемо вдячні, все, і всі задоволені, все тихо-мирно, навіщо такий цирк влаштовувати?!
СамавиховуюКота• 08 января в 19:07
Ответ дляКому там слова не давали
Не расстраивайтесь, автор, это их стиль жизни. Они должны были всю жизнь заботиться и помогать, не привыкли принимать помощь, за вас очень боятся и переживают. Сделайте так, как вы надумали: привезите в тамбур, помогите всем чем можете. Сначала побурчат, потом привыкнут и будут спокойно принимать помощь!
Борисфенка• 08 января в 19:12
Ответ дляДайте подуться
Почитайте новини, багато де просять не їхати нікуди, на дорогах капець.
Але авторці нейметься саме зараз.