Фоточки нема• 08 января в 22:51
Тиса365. Хто був?
Готель новий, поділіться враженнями, будь ласка
когдадеЦкие• 08 января в 23:01
Ответ дляМіряно-переміряно
Я думала, это типа как сбежать из Украины
И я 🤣
Вельми шановна• 08 января в 23:12
Не була, але в мережі була. Думаю так же добре як і в інших місцях, містах
Фоточки нема
• 08 января в 23:14
Ответ дляВельми шановна
Я теж була в мережі, в новому ще не була
Вельми шановна• 08 января в 23:16
Ответ дляФоточки нема
Я б їздила і їздила.... була в Іспанії в тому році, мрію повернутися
Оце фіфа• 08 января в 23:42
Ответ дляВельми шановна
Понравился тур в Испанию?
Вельми шановна• 09 января в 09:43
Ответ дляОце фіфа
Понравился тур в Испанию?
Так. Тільки тижня мало
Малинка• 09 января в 11:09
Ответ дляВельми шановна
Розкажіть будь-ласка детальніше про цей тур ваші враження.Придивляюся до нього,але не розумію чи воно того варте.
Ви в яку пору року були і в яку суму приблизно вам обійшлася ця поїздка?
Вельми шановна• 09 января в 13:07
Ответ дляМалинка
Я була літом, мене цікавило море в першу чергу. Я була не тиждень, а десь 8-9 днів повних. Це більш менш, тому що тиждень, а там меньше виходить, то зовсім мало. Я їздила сама, тому мені такий формат відпочинку дуже підходить, тому що можно знайти компанію завжди. Тебе годуюють, розважають в день і ввечері є культурна программа. Екскурсії брала не всі, що б побільше просто відпочити. Море там гарне, плажі теж. Вийшло дорого для мене, дуже дорого дорога. Я їхала із Харкова через Польшу, брала ще готелі по дорозі.
Вельми шановна• 09 января в 13:13
Ціни на тур можете подивитись там від кількості людей в номері залежить. Їжа дуже смачна і достатньо
Малинка• 09 января в 13:20
Ответ дляВельми шановна
Дякую,що описали свій досвід. Так, ціни там залежать від сезону і кількості людей в номері.Ви їздили самі,то брали собі 1-місний номер?
Вельми шановна• 09 января в 13:55
Ответ дляМалинка
так, одномісний економ, здається було 600, зараз 620 на той період часу