Кидстаффовка• Изменено 08 января в 23:19

Дистанційка чи продовжені канікули? Київ- зто що чув і яка причина

.
Бубль Гум)• 08 января в 23:20
Только то, что Кабмин объявил - рекомендацию закладам освіти. Каждый сам будет решать. Причина - погодные условия.
Мир Мир Мир!• 08 января в 23:20
Было бы хорошо, на улице каток
Мстящий за Зайца• 08 января в 23:20
Що б не було, а завтра треба вдома лишать точно
Неновая почта• 08 января в 23:20
Ответ дляМир Мир Мир!
Было бы хорошо, на улице каток
Ну так до понеділка він не доживе.
Метровий сантиметр• 08 января в 23:21
На улице были? Вот вам и причина
Бубль Гум)• 08 января в 23:21
Урядом ухвалено відповідні рішення через суттєве погіршення погодних умов і зниження температури повітря. Про це повідомила Премʼєр-міністр Юлія Свириденко

МОН разом з іншими центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською військовими адміністраціями має невідкладно опрацювати питання щодо:
☑тимчасового припинення освітнього процесу в очному форматі;
☑переходу на дистанційне навчання або продовження зимових канікул щонайменше до 19 січня 2026 року.

Йдеться про заклади дошкільної освіти, загальної середньої, професійної фахової передвищої та вищої освіти.

Рішення ухвалюватимуться невідкладно з урахуванням висновків комісій ТЕБ та НС і реальної ситуації в регіонах.

Обласним та Київській міській військовим адміністраціям разом із комісіями ТЕБ та НС рекомендовано на період ускладнення погодних умов опрацювати питання переведення роботи підприємств, установ та організацій на дистанційний режим, з урахуванням ситуації в кожній області.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано врахувати ці рішення в межах своїх повноважень.

Водночас ці рекомендації не стосуються об’єктів критичної інфраструктури та інших суб’єктів, для яких дистанційна робота є недопустимою в умовах воєнного стану.
Неновая почта• 08 января в 23:21
Ответ дляМстящий за Зайца
А у вас що, вже школа почалася?
75В• 08 января в 23:24
У нас ще канікули. У школі тихо. Київ.
За планом з 12 січня другий семестр. Ще може розтанути все.
В танке• 08 января в 23:26
Эх, надеюсь что скоро таки в школу. К соседям внуки - лошади 🐎 приехали, устала от топота с утра до ночи.
Чумачечая_• 08 января в 23:27
Ответ дляМстящий за Зайца
Скільки в вас були канікули?
автор Кидстаффовка • 08 января в 23:27
Ответ дляБубль Гум)
А за 3 дні буде краще може?
Може розтане все
Чумачечая_• 08 января в 23:28
Ну і добре. Можна на лижах кататися і на санках
Я_з_Франека• 08 января в 23:28
Ответ дляКидстаффовка
А за 3 дні буде краще може?
Може розтане все
Ви прогноз бачили? Найближчі 10 днів вночі -15, вдень -9. Як воно має розтанути?
Мстящий за Зайца• 08 января в 23:29
Ответ дляЧумачечая_
Скільки в вас були канікули?
У нас до 19 січня. В іншій темі багато писали, що вже в школі. Я сама здивована
В танке• 08 января в 23:30
Ответ дляКидстаффовка
А за 3 дні буде краще може?
Може розтане все
Наоборот морозы до минус 20 обещают
осень харашо• 08 января в 23:30
Ответ дляНеновая почта
А у вас що, вже школа почалася?
У нас да, дистанційку на завтра ще в обід оголосили, до речі
Неновая почта• 08 января в 23:32
Ответ дляосень харашо
А коли був перший навчальний день 2го семестра і коли вийшли на канікули?
Барабасиха• 08 января в 23:31
Ответ дляКидстаффовка
А за 3 дні буде краще може?
Може розтане все
Прогноз так не каже
осень харашо• 08 января в 23:32
Ответ дляНеновая почта
05.01, канікули були з 22
Мир Мир Мир!• 08 января в 23:32
Ответ дляНеновая почта
Ну так до понеділка він не доживе.
Доживе, мінус 8-10 на дворі
Неновая почта• 08 января в 23:33
Ответ дляосень харашо
05.01, канікули були з 22
Во дають...
Ми вийшли 25 на канікули, перший навчальний день планувався 12.01.
Неновая почта• 08 января в 23:33
Ответ дляМир Мир Мир!
Доживе, мінус 8-10 на дворі
Він видується і витопчеться на морозі, ви як перший раз.
Неновая почта• 08 января в 23:35
Ответ дляосень харашо
Звісно, якби навіть завтра ніхто нічого не говорив, ми б в школу на попі не повзли.
Мир Мир Мир!• 08 января в 23:35
Ответ дляНеновая почта
Во дають...
У всіх все по різному, у нас в селі канікули до 19 січня
жар-птица Нюра• 08 января в 23:35
Это только в Киеве ? Или по Украине ?
Неновая почта• 08 января в 23:37
Ответ дляжар-птица Нюра
Это только в Киеве ? Или по Украине ?
По Україні рекомендація, а цю рекомендацію зараз всі адміністрації самі будуть чи не будуть реалізовувати, чи дадуть свободу вирішувати школам (в фб вже махач в освітянських групах, що зазіхають на свободу школи)
Забобонний фрукт• 08 января в 23:37
Ответ для75В
У нас ще канікули. У школі тихо. Київ.
У нас так само. Класний керівник старшої дитини вже скинув розклад уроків, який буде з понеділка. Про дистанційне навчання чи подовження канікул нічого не писали.
жар-птица Нюра• 08 января в 23:38
Ответ дляНеновая почта
Спасибо, мы сегодня должны были идти , но продлили по понедельника.
Неновая почта• 08 января в 23:41
Ответ дляжар-птица Нюра
Прямо всередині тижня? :) ну ваша школа придумала.
Настасья Пицун• 08 января в 23:53
Я за бардак