lilul990• 08 января в 23:36

Арєшнік летить. Вот вам і мир по путінськи

Воть
Миззери• 09 января в 00:10
Ответ дляlilul990
По звукам похоже на те шо колись прилетіло в Дніпро як кукарєшнік
Не время сейчас для шуток
автор lilul990 • 09 января в 00:11
Ответ дляМиззери
Не время сейчас для шуток
Ідіть в баню
ammakat• 09 января в 00:18
То, что прилетело, имеет больше 6 блоков. Может и не Орешник
автор lilul990 • 09 января в 00:22
Ответ дляammakat
Арєшнік має більше 6 блоків
Riesling• 09 января в 00:22
По Кєдру/Орєшніку:
Те що є публікувати поки не можна, згодом з´явиться публічно.
Відомо що лунав каскад вибухів на Львівщині.

Нагадую, що т.з. БРСД Орєшнік у момент спуску/падіння безпосередньо на об´єкт розкривається у декілька ударних блоків. Такі засоби ураження призначенні для несення спеціальної бч (ядерної), яку звісно ніхто застосовувати не буде.
Отже, якщо це і була БРСД, то це був спуск декількох масо-габартних макетів (болванок з заліза/бетону).
Гучно, умовно небезпечно, не критично.

Вся офіційна інформація буде згодом.
Monitor
Заздрість то погано• 09 января в 00:29
Ответ дляlilul990
Шось вибухи слабенькі, пук сер
Вражеские каналы уже написали куда. Посмотрим что вы скажете завтра, когда обнародуют.
Лора-b83f• 09 января в 00:30
Ответ дляlilul990
Подивимся
А кто-то (не будем показывать пальцем) сегодня в соседней теме ржал, что на раше орешника нет....
автор lilul990 • 09 января в 00:31
Ответ дляЛора-b83f
Я ржала з того шо він при випробуванні упав росіянам на голову

Шо ви маніпулюєте?
автор lilul990 • 09 января в 00:32
Ответ дляЗаздрість то погано
А шо я маю сказати?
Caramel-932d• 09 января в 00:34
Ответ дляЗаздрість то погано
Так куда попали? Напишите
Лора-b83f• 09 января в 00:36
Ответ дляlilul990

Шо ви маніпулюєте?
Ну, а сейчас, как вы выразилась, ’кукарешник’ прилетел в Украину. Весело?
автор lilul990 • 09 января в 00:38
Ответ дляЗаздрість то погано
А ви прям злорадствуєте? Те шо у кацапів є кукарєшнік я не сумніваюсь

Тіки вражати об´єкти інфраструктури багатотонною дурою за млн доларів це признаки того шо у кацапів перше

Нема мозгів
Нема часу, їм треба бистро додавить Україну, у них сроки горять
Нема дальнобійних ракет для комбінованих атак

Лукашенко їм відмовив бути плацдармом для запуску шахедів
автор lilul990 • 09 января в 00:40
Ответ дляЛора-b83f
Мені не весело

Але те шо вдарили кукарєшніком це значить шо кацапи дуже поспішають і у них нема ресурсів для комбінованих атак

Плюс відволікають від подій в Ірані, які напевно скінчаться провалом аятол
owl62• 09 января в 00:49
Ответ дляЗаздрість то погано
Кацапи пишуть, що прилетіло в Стрий по газосховищу
Caramel-932d• 09 января в 00:53
Ответ дляowl62
Та ні вже спростували, то кацапи в наших тг прочитали цю
Версію і викатили її .
автор lilul990 • 09 января в 00:53
Ответ дляowl62
Та якби в газ прилетіло то вибух би зніс пів Львова хвилею
owl62• 09 января в 00:55
Ответ дляCaramel-932d
Версію і викатили її .
Читала тільки що на кацапському сайті ’Яплакаль’
il-mari• 09 января в 01:26
дивилась у ф б відео прильоту-п-пець, гатять молнії в землю...
kissaniya• 09 января в 03:08
Ответ дляlilul990
На Україну
Где вы прочитали? Какой тг канал? Можно ссылку?