Воть
По Кєдру/Орєшніку:
Те що є публікувати поки не можна, згодом з´явиться публічно.
Відомо що лунав каскад вибухів на Львівщині.
Нагадую, що т.з. БРСД Орєшнік у момент спуску/падіння безпосередньо на об´єкт розкривається у декілька ударних блоків. Такі засоби ураження призначенні для несення спеціальної бч (ядерної), яку звісно ніхто застосовувати не буде.
Отже, якщо це і була БРСД, то це був спуск декількох масо-габартних макетів (болванок з заліза/бетону).
Гучно, умовно небезпечно, не критично.
Вся офіційна інформація буде згодом.
Monitor
Гучно, умовно небезпечно, не критично.
Вся офіційна інформація буде згодом.
Monitor
Заздрість то погано• 09 января в 00:29
Ответ дляlilul990
Шось вибухи слабенькі, пук сер
Caramel-932d• 09 января в 00:34
Ответ дляЗаздрість то погано
Так куда попали? Напишите
Ответ дляЗаздрість то погано
А ви прям злорадствуєте? Те шо у кацапів є кукарєшнік я не сумніваюсь
Тіки вражати об´єкти інфраструктури багатотонною дурою за млн доларів це признаки того шо у кацапів перше
Нема мозгів
Нема часу, їм треба бистро додавить Україну, у них сроки горять
Нема дальнобійних ракет для комбінованих атак
Лукашенко їм відмовив бути плацдармом для запуску шахедів
Нема мозгів
Ответ дляЛора-b83f
Ну, а сейчас, как вы выразилась, ’кукарешник’ прилетел в Украину. Весело?
Мені не весело
Але те шо вдарили кукарєшніком це значить шо кацапи дуже поспішають і у них нема ресурсів для комбінованих атак
Плюс відволікають від подій в Ірані, які напевно скінчаться провалом аятол
Caramel-932d• 09 января в 00:53
Ответ дляowl62
Кацапи пишуть, що прилетіло в Стрий по газосховищу
Та ні вже спростували, то кацапи в наших тг прочитали цю
Версію і викатили її .