Белочкой зови• вчера в 09:02
А ви уже дострибали на роботу?
Томатико• вчера в 09:05
Именно в такие дни, я радуюсь больше всего, что могу себе позволить не работать.
Бюст Березуцкого• вчера в 09:11
Позавчора мені особисто було в рази слизькіше йти. Сьогодні лід присипало снігом, з ним не так слизько.
Шикаю і викаю• вчера в 09:19
Ответ дляСільський ансамбль
В нас по коліна снігу
це де?
Запоріжжя немає зовсім
Кринжова баба• вчера в 09:25
Ответ дляТоматико
Безліч професій дозволяють працювати з дому
Пригощаю кашею• вчера в 09:34
В нас присипало все снігом і не слизько, хоча вчора був суцільний лід на вечір
Пригощаю кашею• вчера в 09:34
Ответ дляШикаю і викаю
це де?
Запоріжжя немає зовсім
Київська область наприклад
КаРаКаТиЦа• вчера в 09:38
У нас сегодня весь офис на удалёнке
Но мне надо на новую почту, думаю пешком или рискнуть и на машине пробовать в обед
Викачую яйцями• вчера в 10:23
В нас по коліна снігу, якщо не більше, Житомирська область. Ледве доїхала до роботи
Моська-слон• вчера в 10:24
В нас не слизько. Лід не рівний, а як наждачка після вчорашнього дощу. Сніжок зверху, все ок. Вчора було гірше.