Укр_жіночка• 10 января в 11:15
Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.
Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Борисфенка• 10 января в 14:18
Ответ дляЛюбви вам!
Он буквально :)
предлагает ей аренду примерно в 7000, за это она должна: предоставлять секс услуги, заплатить ком.услуги тысяч в 5, убирать (клининг сейчас недешев), присматривать за жильем.
Тут на Советчиці є неміряно жінок, які по 10 років живуть в гражданських браках з пополамщиками.
Фінансово все виглядає так само, платять комуналку, прибирають, готують.
Любви вам!• 10 января в 14:18
Ответ дляБорисфенка
Він просто вирішив пропустити конфетно-букетний період - нема ні часу, ні енергії, ні бажання.
Є чоловіки дійсно які не дуже романтики, але бачать жінку своєю жінкою. Такі може не закидують розами, але одразу селять у себе, без жодних запитів щоб вона за щось платила чи відмивала хату.
Такий би просто сказав: ти мені подобаєшся, живи в мене безкоштовно, ось гроші на комуналку, холодильник я затарив продуктами, цьом
Любви вам!• 10 января в 14:19
Ответ дляБарбітта
Не все влюбляются я до интима .
Иногда просто спят за неимением другого варианта .
А как можно влюбиться за секс? :)
Тундиринда• 10 января в 14:21
По сути, он предлагает секс за деньги. Торговля телом. Если женщине эта тема в принципе ок, то почему нет. Я бы не согласилась точно, потому что я не торгую телом, оно для меня дороже денег
Борисфенка• 10 января в 14:19
Ответ дляЛюбви вам!
Ага, тобто має бути потужний максималізм - все до твоїх ніг?
Казки про принцес вас все не відпускають.
Любви вам!• 10 января в 14:20
Ответ дляБарбітта
Не все влюбляются я до интима .
Вы влюбляетесь не во внешность, харизму, ум, характер, общение, химию между вами, а в секс? только после секса? 🤔
Любви вам!• 10 января в 14:20
Ответ дляБорисфенка
??? Переклад можна?
Не хочеш срать, не мучай жопу(с)
це я про того мужика.
Не може кружити жінку, хай дроче в тряпку або знімає повій
це я про того мужика.
Любви вам!• 10 января в 14:21
Ответ дляПродавчиня кіз
Вот и не понимаю, что за чмо)... Индивидуалка за час может 3т спокойно иметь. Как-то вообще не выгодно этой женщине
на онлике и вебкаме и по миллиону в месяц зарабатывают некоторые :)
без реального секса и встреч
Барбітта• 10 января в 14:21
Ответ дляЛюбви вам!
А кто он? Что это за чмо, которое вообще поставщик услуги (арендодатель) который лезет к тебе в трусы? более того, предлагает его обслужить за буквально три копейки (сколько там та аренда без коммуналки) и поубирать вдогонку
А если она будет жить без секса с хозяином квартиры ,ей убирать не надо будет? Будет прилетать фея и мыть полы вместо неё ? 😁
Продавчиня кіз• 10 января в 14:22
Ответ дляЛюбви вам!
без реального секса и встреч
Ну это единицы. Обычная проститутка столько иметь не будет
Любви вам!• 10 января в 14:22
Ответ дляБорисфенка
В цьому нічого хорошого.
Це совковий пережиток що штани в домі - женскоє щщастье, ноги мыть и воду пить, аби не пішов той мужчинка.
Любви вам!• 10 января в 14:23
Ответ дляБорисфенка
І навіть там жінка сама його обрала, закохалась.
Борисфенка• 10 января в 14:23
Ответ дляЛюбви вам!
Не хочеш срать, не мучай жопу(с)
це я про того мужика.
Він воює і йому нема коли кружити.
Якщо її таке не влаштовує, вона каже Ні і платить далі за оренду.
І чекає того, хто буде кружити.
Любви вам!• 10 января в 14:24
Ответ дляБорисфенка
Що за мізогінія?
Комуналка та їжа і подарунки це все до твоїх ніг?
та це базовий мінімум
Тундиринда• 10 января в 14:25
Хочет сэкономить денег. Почасовая оплата красивой молодой женщины намного дороже, чем аренда хаты в маленьком городе. Нашелся умник
сладкий_ноябрь• 10 января в 14:25
Ответ дляЛюбви вам!
Якась ви дивна жінка що розказує жінкам як добре давати якимсь хмирям за оренду
Ще раз.
Те, як ви це сприймаєте, це ваша проблема, не моя /)
Любви вам!• 10 января в 14:25
Ответ дляБорисфенка
Він воює і йому нема коли кружити.
І чекає того, хто буде кружити.
Кого це *бе?
Його стояк це його проблеми. Най знімає повій і все по тому 🤷
Борисфенка• 10 января в 14:27
Ответ дляЛюбви вам!
Сама обрала, закохалася, заробляє, прибирає, купує продукти і готує і так далі.
Є ще категорія ’Його розлюбила, але діткам папка треба’. Живуть.
Це я до того, що плач про відсутність кохання мені малозрозумілий, живуть і без нього.
сладкий_ноябрь• 10 января в 14:26
Ответ дляЛюбви вам!
В мене нема проблем. А ви мабуть спите з кожним зустрічним? що таке пропонуєте іншим
Ви точно жінка?
Я не буду підігрувати вам в вашій хворі уяві :)
Любви вам!• 10 января в 14:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Ще раз.
Удивлена тем сколько на советчице женщин которые ненавидят женщин и убеждают их что они должны терпеть унижения, жадность, домогательства и тд. Шок
Борисфенка• 10 января в 14:27
Ответ дляЛюбви вам!
Що за мізогінія?
та це базовий мінімум
То він і пропонує базовий мінімум. А інші чоловіки на СЗ пропонують погуляти по парку і сексонутися в машині.
За що накинулися за мужика? Не хоче жінка - не треба, ніхто ж не примушує.
сладкий_ноябрь• 10 января в 14:28
Ответ дляЛюбви вам!
Так
Ваша уява малює саме таку херню
Шок.
Ви з псих лікарні пишете?
Ваша уява малює саме таку херню
Шок.
Ви з псих лікарні пишете?
Любви вам!• 10 января в 14:29
Ответ дляПродавчиня кіз
Он предлагает 7000 грн.(если я правильно прочитала), это за секс услуги и уборку в месяц
+ она должна доплатить тыщ пять за коммуналку
Любви вам!• 10 января в 14:33
Ответ дляБарбітта
Трешовая постановка вопроса.
Не поверите но обычно (всегда) люди арендующие жилье, ожидают жилье, а не секс с хозяином жилья 🙄
Борисфенка• 10 января в 14:30
Ответ дляЛюбви вам!
Кого це *бе?
Є чоловіки, які не люблять повій. А ще більше чоловіки не люблять проблем, особливо в старшому віці.
Цікаво, якщо він біженці запропонує заміж - вона також буде кричати, що її використовують?
Борисфенка• 10 января в 14:31
Ответ дляЛюбви вам!
Трешовая постановка вопроса.
Не факт. Є у нас знайомі, він у неї квартиру орендував, років через 10 поженилися.
Любви вам!• 10 января в 14:31
Ответ дляБорисфенка
тогощо він мерзенне чмо.
Користується її скрутою та потребою виростити самій дитину.
Любви вам!• 10 января в 14:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Так
Ваша уява малює саме таку херню
Шок.
Ви з псих лікарні пишете?
Ваша уява малює саме таку херню
Шок.
Ви з псих лікарні пишете?
Вы неадекватны, как и тот мужик, дальнейший диалог не считаю уместным 🙄
Борисфенка• 10 января в 14:33
Ответ дляЛюбви вам!
тогощо він мерзенне чмо.
Він її примушує до чогось?
І окремо питання - якщо вона була б заміжньою за чоловіком з 15 тисяч гривень зарплати, скрута була б менша?