Повелитель бітка• 09 января в 12:22
Як це зробити?
Як заставити себе навести порядок в будинку? Як хоча б з чогось почати, лежу пластом, діти і собака на голові
Мудробаба• 09 января в 12:26
Сама не знаю.
Я завалила свою заначку з технічною водою всяким хламом. Зараз би попакувати те все, але теж ліньки.
Метелики на душі• 09 января в 12:27
Ви не зробоену роботу лімітуйте, а час на прибирання. От я зараз 15 хвили поприбираю. Що встигли - ок. Що не встигли - потім.
Примарочка• 09 января в 12:28
Заставить детей убирать. Если дети ещё не доросли до возраста уборки, лежать и ждать пока вырастут. Ну и для души можно ещё кота завести, с ним лежать приятнее и теплее.
Міряю від одиниці• 09 января в 12:28
Включити серіал/музику, навушники і почати. Далі помаленьку піде
Форс мажор• 09 января в 12:30
Ответ длябЭйбА
Викликати клінінг і не паритись
Ха-ха
На то треба кошти мати
А де їх взяти, якщо лежати?
На то треба кошти мати
А де їх взяти, якщо лежати?
бЭйбА• 09 января в 12:29
Ответ дляФорс мажор
Ха-ха
На то треба кошти мати
А де їх взяти, якщо лежати?
На то треба кошти мати
А де їх взяти, якщо лежати?
Я лежу і маю
бЭйбА• 09 января в 12:30
Ответ дляФорс мажор
То треба вміти 🙂
Але ж вміють не всі
Ми не знаємо про автора. Це була просто порада
Метелики на душі• 09 января в 12:36
Ответ дляПримарочка
І собаку!
Повелитель бітка
• 09 января в 12:36
Ответ дляМетелики на душі
І собаку!
Собака 🦮 є, але їй жарко, вона на підлозі лежить
Метелики на душі• 09 января в 12:39
Ответ дляПовелитель бітка
Ну то й вам полежати не гріх :)
Русланка з гілки• 09 января в 12:43
Поприбирала трохи - лягла, голова розколюється. Чи таблетки пити, чи тиск міряти. Ще й аварійне відключення зразу після планового - світла не було і нема
Повелитель бітка
• 09 января в 12:47
Ответ дляМетелики на душі
Ну то й вам полежати не гріх :)
Я із дня в день лежу, не грішу взагалі, але це ж має закінчитись, треба ж щось робити, я вже думаю може це депресія
Все до блиску• 09 января в 13:25
Дайте собі можливість відпочити. Нікуди те прибирання не дінеться. Ви ж не на Короля Чарлза чекаєте
приберете, як буде настрій. В цьому і є плюс дорослого життя) ви вирішуєте прибирати вам чи ні)))