💛 Я представник дослідницької компанії і звертаюсь до батьків діток 5-11 класів.
Наші діти щодня онлайн: навчаються, спілкуються, дивляться відео, грають.
І кожен із нас хоче одного — щоб там для них було безпечно.
Саме тому ми проводимо добровільне анонімне опитування для дітей 5–11 класів.
👉 Це не тест, не контроль і не оцінювання дитини.
Правильних чи неправильних відповідей не існує.
Опитування допомагає зрозуміти, як діти насправді поводяться в інтернеті і з чим стикаються, щоб у майбутньому краще їх захищати.
Про компанію, в якій я працюю: 4Service — міжнародна дослідницька компанія 🔗
✔️ участь лише за згодою батьків
✔️ без імен, номерів і будь-яких персональних даних
✔️ безпечно та коректно для дитини
✔️ після проходження — невелика подяка 🎁
📍 Опитування доступне для родин з регіонів: Одеська, Дніпропетровська, Київська області)
👇 Якщо відгукується — запропонуйте дитині взяти участь
🔗 Посилання на опитування:
В кінці анкети є поля для заповнення для отримання невеличкої винагороди на картку.
У нас також є Телеграм канал з опитуваннями. Приєднуйтесь за бажанням)
✔️ участь лише за згодою батьків
✔️ безпечно та коректно для дитини
🔗 Посилання на опитування:
Finik-Figa• 09 января в 15:21
Как можно в интернете отвечать через Гугл, телеграмм, и т д - без персональных данных??????
Это обман.
Janeke_in_UA• 09 января в 15:23
Ответ дляFinik-Figa
Это обман.
А потом ввести ещё данные карты))
Ответ дляJaneke_in_UA
А потом ввести ещё данные карты))
Ніякого обману. Ми з 2001 року проводимо опитування на вулицях, онлайн-опитування, робимо перевірки торгових точок Таємними Покупцями, робимо відкриті аудити в банках, магазинах тощо. Ви можете зареєструватись у нас на сайтах і робити сервіс в країні кращим і ще й трішки заробляти.
Сайт для Таємних Покупців
Сайт для експертів думок (онлайн-опитування з винагородою)
Сайт для Таємних Покупців