Швидка Настя• 09 января в 16:45

Як вам такий хайп на вагітності від відомого блогера?

Щоб відволіктись дивилась інстаграм, а там страсті мексиканські, у блогерки п´яте розлучення і вагітність, але за нею вже був хайп на вагітності. І тут згадую, що в мене всі тести були сині. Запитую в gpt а це тест на вагітність, це що бажання повернути чоловіка, чи лютий хайп? як вам норм чи стрьом таке викладати для розігріву
автор Швидка Настя • 09 января в 17:18
Ответ дляИзЮмрудная
Сколько набрала этот нутрициолог?)
Більше ста😂
Добротная• 09 января в 17:18
Ответ дляШвидка Настя
Ще й який український, два рази зважений але не щасливий судячи із усього .
Ясно. Я думала, що хтось типу Марічка Падалко, Ліля Ребрик, Саша Бо. Типу хтось більш відомий.
постою_послушаю• 09 января в 17:21
Ответ дляШвидка Настя
Ви ізольовані від суспільства, примусово чи добровільно, бо якщо перше то питань немає.
Вы серьёзно?
Нашли суспільство
Йосип_молодий• 09 января в 17:24
Ответ дляДобротная
Марічка Падалка це хто, те ж відома?
Добротная• 09 января в 17:26
Ответ дляЙосип_молодий
Марічка Падалка це хто, те ж відома?
Ведуча на тсн, раніше була, зараз не знаю. Точно має свій ютуб канал, троє дітей точно. Я вже в автора побачила на фото зверху, що це за блогер. Не знаю таку. Я спершу не роздивилась.
Морковна• 09 января в 17:26
Ответ дляШвидка Настя
Вагітність не п´ята, чоловік п´ятий
Якщо вже п´ятий тікає, значить там зовсім не альо з головою...
Йосип_молодий• 09 января в 17:27
Ответ дляДобротная
Ще є люди які дивляться телик, я здивована. Мабуть на плюсах😂?
Страхованная• 09 января в 17:31
Ответ дляЙосип_молодий
Чому ще, та Падалко з початку нульових ведучою працює, тоді всі дивилися телевізор.
И_В_офигительных_штанах• 09 января в 17:38
Аристович залетел?
Ганцю в кєдах• 09 января в 17:41
У них же вроде бы была дочка с инвалидностью , когда она 2й раз на проект вернулись?
автор Швидка Настя • 09 января в 17:41
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Аристович залетел?
Разом з єрмаком
автор Швидка Настя • 09 января в 17:43
Ответ дляГанцю в кєдах
Та це вже інший чоловік. Донька є, але її виховують баба та дід десь на західній. Мама зайнята.
Я пані прохана...• 09 января в 17:49
Вам не все ли рано на чем кто хайпует? Кто-то жопу свою фоткает со всех ракурсов, кто-то срач свой снимает, кто-то скандалы с мужем/родственникам , кто-то неадекватное поведение детей и тд. 80% того что в соц сетях это шлак. Посмотрели и забыли. Еще и беспокоиться о чьих то тестах на бер или овуляцию. Фу.
Я натуралка• 09 января в 17:50
Ответ дляШвидка Настя
Ні, я не ізольована. Але мене не чіпляє життя інших, щоб ще й тягти це для обговорення. Є питання до людини, ставте людині напряму. Чи ви з тих, хто слухає як саме сусіди сексом займаються?
Йосип_молодий• 09 января в 17:53
Ответ дляЯ пані прохана...
Я зашел чтоб посмотреть не оглянулась ли она, чтоб посмотреть не оглянулся ли я 😂. А ви в цій темі передивились фото щоб пофукать на тих хто дивиться? фууу😂
Я пані прохана...• 09 января в 17:54
Ответ дляЙосип_молодий
Я тоже смотрю инсту, но не тягаю фото оттуда дальше для обсасывания подробностей.
А на эти тесты она писяла😅. Поэтому - фууууууу.
ЧупакабраЗеБест• 09 января в 17:56
Ответ дляИзЮмрудная
У нее 5-ый развод? Я когда-то была подписана на нее неделю), потом отписалась. Как раз она разводилась, а потом они помирились
а ктоэто кто это?
автор Швидка Настя • 09 января в 17:56
Ответ дляЯ натуралка
А складається враження, що ізольовані навіть від секса. Ви коли повз вас люди голі ходять заплющуєте очі? Винні в тому, що людина гола люди які це бачать чи сама людина яка роздяглась?
автор Швидка Настя • 09 января в 17:56
Ответ дляЙосип_молодий
Просто зайшла пофукать.
автор Швидка Настя • 09 января в 17:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а ктоэто кто это?
Колись була Марта марнауз, а зараз в неї інше прізвище.
Йосип_молодий• 09 января в 18:03
Ответ дляЯ пані прохана...
Так вы же ими не суп мешаете 😂вы не были беременной? Ну или не болели?
ТихоЯ• 09 января в 18:04
Ответ дляШвидка Настя
наче ж вони вже з кузнєчіковим розлучились і вона знову марнауз
Реально, якщо це фейковий тест, щоб те нещастя повернулось - де вона візьме дитину?)
автор Швидка Настя • 09 января в 18:05
Ответ дляТихоЯ
Скаже що втратила, а він ще й винен. Вона пише, що його друзі її заблокували, мабуть не зря.
ТихоЯ• 09 января в 18:05
але це таки підло всіх своїх підписників тримати за дурнів. Більшість точно жінки і точно знають як виглядає тест на вагітність, вже б краще gpt попросила пофейкати))
автор Швидка Настя • 09 января в 18:06
Ответ дляТихоЯ
Тут з вами погоджуюсь, тому її заблокую.
ТихоЯ• 09 января в 18:07
Ответ дляШвидка Настя
Її дійсно шкода. Лікуватись треба, обов’язково. Вона сама визнеє цей аб’юз, емоційні гойдалки, оці безкінечні сльози-істерики, але - ні, #вєрнісьявсьопращю
Йосип_молодий• 09 января в 18:08
Ответ дляТихоЯ
Она не здорова психически, поэтому расходимся.
Клептоманка• 09 января в 18:11
Ответ дляЙосип_молодий
Я за нею слідкую не як за ’похудашкою’, а як за людиною, схильною до мазохізму, відслідковую ’червоні прапорці’. Але шкода її. Бачила ці сторіз про ’вагітність’. Одразу не звернула увагу, що тест не на хгч. Першим ділом подумала - ну навіщо їй ще одна дитина... У такій ситуації, без чоловіка. Так що добре, що тест не справжній
Organic• 09 января в 18:13
Ответ дляЛівий Локіть
Все мои тесты были розовые или красные. Синих ни одного.

Но на фото овуляция. Не беременность
Может, эффект Манделлы у автора.
Хотя вроде бывают струйные с синими
автор Швидка Настя • 09 января в 18:20
Ответ дляOrganic
Может, эффект Манделлы у автора.
Хотя вроде бывают струйные с синими
Там маркування букв теста на овуляцію.