Швидка Настя• 09 января в 16:45
Як вам такий хайп на вагітності від відомого блогера?
Щоб відволіктись дивилась інстаграм, а там страсті мексиканські, у блогерки п´яте розлучення і вагітність, але за нею вже був хайп на вагітності. І тут згадую, що в мене всі тести були сині. Запитую в gpt а це тест на вагітність, це що бажання повернути чоловіка, чи лютий хайп? як вам норм чи стрьом таке викладати для розігріву
Швидка Настя
• 09 января в 18:22
Ответ дляКлептоманка
Я за нею слідкую не як за ’похудашкою’, а як за людиною, схильною до мазохізму, відслідковую ’червоні прапорці’. Але шкода її. Бачила ці сторіз про ’вагітність’. Одразу не звернула увагу, що тест не на хгч. Першим ділом подумала - ну навіщо їй ще одна дитина... У такій ситуації, без чоловіка. Так що добре, що тест не справжній
Те що нам здається як мазохізм, можливо іншим як маніпуляція. ми ж не знаєм як вона його переслідувала?
Майданщица• 09 января в 18:23
мені більше сподобалася блогерша яка з чоловіком робила тест на вагітність на відпочинку, у склянці для пиття води яка стоїть в готельному номері))))))))) вже не знайду того відео і скрінів, але срач там був добрячий а я тепер завжди підозріло дивлюся на готельний посуд
Швидка Настя
• 09 января в 18:30
Ответ дляБіток чи ефір?
Вам тут за ваш норм стрьом не заплатять.
А шкода
Добротная• 09 января в 18:30
Ответ дляЙосип_молодий
Ще є люди які дивляться телик, я здивована. Мабуть на плюсах😂?
Особисто я не дивлюся тєлєк з 2008 року. Але її знаю, що ведуча. Тепер все ютуб замінив. Туди потрапляєш, і дивися, що хочеш.
Я натуралка• 09 января в 18:46
Ответ дляШвидка Настя
А складається враження, що ізольовані навіть від секса. Ви коли повз вас люди голі ходять заплющуєте очі? Винні в тому, що людина гола люди які це бачать чи сама людина яка роздяглась?
Слава Богу, мене оточують в переважній більшості нормальні люди,які не ходять по вулицям голі. Навіть,якщо я щось бачу, я не мучу свій мозок питаннями, чому і як в сторонньої для мене людини і не смакую це за чашкою кави з родичами, друзями чи в соцмережах. Дивно, що вам такі приклади в голову приходять.
Клептоманка• 09 января в 18:47
Ответ дляШвидка Настя
до речі теж факт, погоджуюсь. Вже ж розійшлись, зупинись, май хоч елементарну повагу до себе - сама ж пише про коханок, повій. Ні - сльози, тест, приїдь, не можна нервуватись. Ну тут реально потрібна професійна допомога.
ТихоЯ• 09 января в 18:52
Ответ дляКлептоманка
+ після повій-коханок мати з людиною незахищений секс - так собі ідея. 100% ніхто ж після цих ’походів’ аналізи не здавав
Швидка Настя
• 09 января в 18:55
Ответ дляКлептоманка
Згадала алхім і костіка, писали що тепер з алхім ніхто не захоче мати стосунки, крім звісно хайпу. У Марнауз один в один ситуація.
Швидка Настя
• 09 января в 18:58
Ответ дляЯ натуралка
Ну як то кажуть, кому й кобила невєста. у всіх різні погляди, а толерувати впевнено свої,як єдиноправильні, таке собі.
постою_послушаю• 09 января в 19:20
Ответ дляШвидка Настя
А что если она просто тупая и взяла с полки первый попавшийся тест,и теперь думает, что и вправду беременна?
Швидка Настя
• 09 января в 20:08
Ответ дляпостою_послушаю
Вона до цього довго старалась завагітніти і сама розповідала, что збагатила всі аптеки купуючи ці тести на овуляцію. Тому якраз вона в цьому питанні досвідчена.