Инста_Богиня• 03 декабря в 16:56

Дівчатка . Треба порада .

Плануємо вагітність . В лікаря була . Аналізи здані . Вітаміни пʼю . Вже пів року вагітність не настає . Кожен цикл шукаю в себе «вагітні симптоми» , роблю тести ще до затримки .Але нічого не виходить . Лікар каже , до року це нормально . Не панікувати .
А я дуже переживаю . Перша моя вагітність була з другого циклу . Друга з першого . Але там була дуже складна і неприємна ситуація. Запалення , чистка .
От і хвилююсь тепер . Можливо через ускладнення і не виходить .
Борисфенка• 03 декабря в 16:59
Почніть ремонт.
пАлАвинкА• 03 декабря в 17:02
От менше хвилюйтесь і не концентруйтесь так на цій ідеї . І все у вас вийде)
А я нівроку• 03 декабря в 17:07
Сходіть у відпустку.
І любіться там з задоволенням, в не щоб дитину зробити.
ВундерКИНГ• 03 декабря в 17:11
Может проблема не в вас а в мужчине. Старый стал, сперматозоиды вялые.
Кукусикиииииии• 03 декабря в 17:12
Мужу сдать спермограмму для начала
ПриснитсяЖЕ• 03 декабря в 17:12
что за одержимость?
автор Инста_Богиня • 03 декабря в 17:17
Ответ дляБорисфенка
Почніть ремонт.
Вже закінчили буквально на днях )
Малая еще та• 03 декабря в 17:25
Ви просили пораду - я її даю
Не люблю дивитися питання здоровʼя на Таро, але тут карти лягли дуже чітко!
Найближчим часом вагітності не буде, дуже мало ймовірно.
Вам потрібна додаткова допомога фахівця, грамотного лікаря, і все буде чудово!
автор Инста_Богиня • 03 декабря в 17:37
Ответ дляМалая еще та
Ви просили пораду - я її даю
Я звісно перепрошую . А як ви це могли визначити ?
Малая еще та• 03 декабря в 17:38
Ответ дляИнста_Богиня
Можу показати розклад)
Я практикую Таро багато років, гарно читаю карти
Я навіть бачу карту дитини - скоріше всього хлопчик
автор Инста_Богиня • 03 декабря в 17:42
Ответ дляМалая еще та
Можу показати розклад)
Але як карти знають про мене , без моєї присутності ? Я це мала на увазі . І навіть без жодної інформації додаткової .

І що значить карта «страшний суд» ?

Мені чесно кажучи аж трохи не по собі стало .
Малая еще та• 03 декабря в 17:46
Ответ дляИнста_Богиня

І що значить карта «страшний суд» ?

Я Вам вже прочитала розклад - не дивіться карти окремо одна від одної, це так не працює.

Ви просили поради, я це побачила, і мені відгукнулося, я взяла карти і вони мені відповідь, от і все.
Не хвилюйтесь, дитина буде, пізніше трошки, шукайте ще лікаря, фахівця справи
автор Инста_Богиня • 03 декабря в 17:51
Дякую . Я прислухаюсь до вашої поради . В будь якому випадку додаткове обстеження не завадить .
Можете ще подивитись з приводу моїх страхів . Це просто тривожність чи все таки інтуїція щось підказує ? Це до теми відношення немає .
Малая еще та• 03 декабря в 17:53
Ответ дляИнста_Богиня
Добре, подивлюся
У Вас переживання стосовно чого? - здоровʼя, стосунки, що саме турбує?
І було добре знати Ваше імʼя
автор Инста_Богиня • 03 декабря в 17:55
Ответ дляМалая еще та
Добре, подивлюся
І було добре знати Ваше імʼя
В мене мега сильна тривожність за мою сімʼю , за чоловіка , за дитину .
Сильний страх чогось поганого .
Катя
Малая еще та• 03 декабря в 18:07
Ответ дляИнста_Богиня
Сильний страх чогось поганого .
Катя
Цей розклад показує зовсім іншу енергію, ніж погані передчуття.
Це не про втрату чи біду.
Буде великий поворот, неочікуваний, незалежний від Вас.
Це про якусь серйозну зміну, крок вперед, який просто лякає, бо виходить за межі звичного.
Ви абсолютно впораєтесь з цим, і зміни підуть на користь сім’ї
Молчавочка• 03 декабря в 18:08
Ответ дляБорисфенка
Почніть ремонт.
це точно.
В мене було як у автора. Але тут новий рік, фірма переїздить, треба допомогти, проконтролювати, розкласти і т.д. З квартири попросили, ми в пошуку нової. теж переїздт, все діла.. І вуаля.. я вагітна.
Борисфенка• 03 декабря в 18:09
Ответ дляМолчавочка
це точно.
Це класика жанру. Треба відволіктися від проблеми чим завгодно іншим.
Молчавочка• 03 декабря в 18:10
Ответ дляИнста_Богиня

І що значить карта «страшний суд» ?

Не звертайте уваги. Без без вашого на те запиту це не працює.
Малая еще та• 03 декабря в 18:12
Ответ дляМолчавочка
Якщо я це відчуваю, то все гарно працює!
Доречі, якби відповідь карт мені не сподобалася, я б не писала їй.
А так, я побачила гарний результат і вирішила поділитися ним з Автором
Молчавочка• 03 декабря в 18:19
Ответ дляМалая еще та
Хіба шо повірить що ’Найближчим часом вагітності не буде’ і автор розслабиться і таки завагітніє. Або не завагітніє і через півроку звернеться по допомогу лікарів, як і було рекомендовано лікарем. І вуаля, таро ’допомогло’)))
Малая еще та• 03 декабря в 18:20
Ответ дляМолчавочка
В мене інша думка
Ви ж маєте право на свою
Автор сама розбереться як їй діяти
автор Инста_Богиня • 03 декабря в 18:26
Ответ дляМалая еще та
Це не про втрату чи біду.
Можливо ці зміни це і є вагітність ?