Чарівне зіллячко• вчера в 18:21

Вигорання на роботі

Так все дістало вже робота , як ви справляєтеся, нічого не хочеться взагалі нічого не радує, як робот встала вдалась і пішла , емоційно морально фізичне вигорання, ще й купа претензій зі сторони менеджерів , пішла до шефа кажу не можу вже працювати буду звільнятися , не відпускає , не скажу що супер прям робітник , але розумію що як піду буде ,,текучка,, я вже звикла до роботи, так тяжко але звикла і розумію що все не хочу на роботу вигоріла , на минулій роботі працювала зп була менша , але мені подобалося , тут зп вище , але....... емоційний стан вигорання.....
Розумію що в найближчий час роботу не знайду , або зарплата буде менша , бо знайома шукає вже пару місяців і нічого не може знайти і от що робити насілую себе йдучи на роботу..... можливість посидіти вдома є десь на пів року , але як подумаю що з заначки буду проїдати то не хочеться....
Зробіть вибір:
вже голосів: 24
Звільнятися
Працювати далі
Міряю від одиниці• вчера в 18:22
Попейте магний или бифрен и витамин д
Arctic777• вчера в 18:23
Насрать, нам вас не кормить
Arctic777• вчера в 18:24
В аренде?
Рогнеда Карповна• вчера в 18:25
Автор, візьміть нормальну відпустку чисто для себе.
І поваляйте дурня.
В мене теж мотивація на 0, сил немає, роздратування.
Але проїдати заначку у війну ...ні.
Зарплата в мене хороша.
І думаю ще потягнути тут хоча б рік, поки закінчу ще одне навчання.
Але я за стратегічне планування завжди.
Arctic777• вчера в 18:25
Какая работа?
Arctic777• вчера в 18:26
Ответ дляРогнеда Карповна
І поваляйте дурня.
Але проїдати заначку у війну ...ні.
Зарплата в мене хороша.
Але я за стратегічне планування завжди.
Смешная
Рогнеда Карповна• вчера в 18:26
Ответ дляArctic777
Смешная
Удалено администрацией...
Липка-прилипка• вчера в 18:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Удалено администрацией...
Наверняка• вчера в 18:27
Ответ дляЛипка-прилипка
Удалено администрацией...
Оце нерви овняні
Липка-прилипка• вчера в 18:27
Ответ дляНаверняка
Оце нерви овняні
Ага, свиня годована
Наверняка• вчера в 18:28
Ответ дляЛипка-прилипка
Ага, свиня годована
Ну все не слава Богу
Худніть
Липка-прилипка• вчера в 18:28
Ответ дляНаверняка
Ну все не слава Богу
Худніть
Краще на ковбасу
На паровозе• вчера в 18:28
Ответ дляНаверняка
Оце нерви овняні
Просто немає іншого місця, де скинути агресію
А тут безпечно, ніхто рило не натовче)
Липка-прилипка• вчера в 18:28
Ответ дляНа паровозе
А тут безпечно, ніхто рило не натовче)
Как и тебе кирпич
Наверняка• вчера в 18:29
Ответ дляЛипка-прилипка
Краще на ковбасу
Ваше тіло - ваше діло
Липка-прилипка• вчера в 18:29
Ответ дляНаверняка
Ваше тіло - ваше діло
У тебя опилки
На паровозе• вчера в 18:29
Ответ дляЛипка-прилипка
Как и тебе кирпич
Нах…
Завтра отримаєш)
Липка-прилипка• вчера в 18:29
Ответ дляНа паровозе
Нах…
Завтра отримаєш)
Тебе сегодня
Наверняка• вчера в 18:29
Ответ дляЛипка-прилипка
У тебя опилки
Хтось щось хоюкнув ?
Рогнеда Карповна• вчера в 18:31
Ответ дляНа паровозе
А тут безпечно, ніхто рило не натовче)
В житті йому страшно мордочку з вікна висунути.
А тут на жіночому форумі анонімно він герой і дуже сміливий))
Особливо накидується, якщо написати що гарно заробляєш, купила сама квартиру, вивчила ще одну іноземну.
Все!
Пасажира того рве на шматки одразу..
ТаЕщеОптимистка• вчера в 18:30
Візьміть лікарняний на тиждень і відпочиньте
автор Чарівне зіллячко • вчера в 18:32
Ответ дляРогнеда Карповна
І поваляйте дурня.
Але проїдати заначку у війну ...ні.
Зарплата в мене хороша.
Але я за стратегічне планування завжди.
Брала відпустку в листопаді правда на 7 днів не спрацювало , просто всю відпустку їла спала дивилася фільми , після відпустки думала попустить , ага ні капельки взагалі ще більше хочется звільнитися....я і сама думаю що ну ще трішки і там весна буде тепло , настрій покращиться , бо зимою взагалі ,,,впадаю в сплячку,,, нічого не хочеться......
Цирк на дроті• вчера в 18:32
Когда я на планерке открыла рот и долго на начальника орала, так, что все сделали вид, что они не с нами, я поняла, что работа достала и вообще я дюже нервная. сходила к психиатру, она мне прописала даже не АД. и потом я попустилась) ну и пересмотрела свое отношение- как платят так и работаю
На паровозе• вчера в 18:32
Ответ дляРогнеда Карповна
Все!
Пасажира того рве на шматки одразу..
Саме так!
Та це стерво зразу видно)
Ніяка адекватна людина таку беліберду писати не буде
Наверняка• вчера в 18:32
Ответ дляЧарівне зіллячко
Тоді підшукайте роботу та звільняйтеся
Добра всем!• вчера в 18:53
Легкі антидепресанти допомогли...але все одно змінила роботу і перестала пити їх.
Відморожена• вчера в 19:16
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор, пока не найдете не уволтняйтесь
Берите еще отпуск за свой счет, отдыхайте
Я не могу работу найти уже неск месяцев, все не так и все не то
Везде будут свои нюансы
Я прошлую ненавидела работу, а пришла на новую и поняла, что там еще хуже
И снова в поиске...
А на старой уже на автомате все делала...скучаю
Балаболка• вчера в 20:17
вашу подругу не беруть, а вас, може, й візьмуть. шукайте щось, не звільняючись.
хоча особисто для мене нова робота - це завжди стрес.

деякі якось справляються, борються з вигоранням, переключаючись. ходять на обід, вчасно покидують офіс, повноцінно проводять вихідні, беруть дні-офф, відпустки, працюють з дому.

мені самій важко, бо я псіхована і мені важко концентруватись.
ДваДваВісім• вчера в 20:59
Моя ситуация 1:1 с Вашей, жизнь застыла