Настасья Пицун• 09 января в 19:00
Чоловік не хоче їхати закордон
Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно
Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
Його відмазки,щоб не їхати це:
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:45
Ответ дляНастасья Пицун
І весь цей час я казала виїздити ,але жили як він хотів
Ще раз. Ви недієздатна? Що саме вам завадило за всі 4 роки виїхати?
Уходя дверю не хлопать• 09 января в 19:45
Ответ дляНастасья Пицун
Могли б вже зробити висновки, і взяти все в свої руки. Якщо це вам дійсно необхідно.
Україна наше все• 09 января в 19:46
Ответ дляНастасья Пицун
Моя мама не поїдете ,вона працює тут
так и там будет работать - ну по вашей же логике
что изменится?
Настасья Пицун
• 09 января в 19:46
Ответ дляГуби до вух
Так переїдьте в безпечнішу область
Не хочу ,бо прилетіти може будь-куди ,кращий варіант це поїхати із країни взагалі
Зубожиння• 09 января в 19:46
Ответ дляНастасья Пицун
Завдання інтригу тримати скільки сторінок? Добавте трешняку якогось. Згущуйте фарби. Він вас бив, бухав, спав з вашою сусідкою і терпіти не може вашого кота, скотиняка.
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:46
Ответ дляНастасья Пицун
Моя мама не поїдете ,вона працює тут
Ні, стоп. Мама ж вам роздає поради, що ви мусите тут все покинути і їхати за кордон, то хай так само все кине і їде,як сама і радить
Настасья Пицун
• 09 января в 19:47
Ответ дляУкраїна наше все
вы со Львова?
Із безпечного регіону Київ
Україна наше все• 09 января в 19:48
Ответ дляНастасья Пицун
Із безпечного регіону Київ
безпечний регіон
ви з Вишневого
?
ви з Вишневого
Уходя дверю не хлопать• 09 января в 19:48
Ответ дляЧорноброваЯ
У мами є тато, якого вона ніяк не може покинути, а виїжджати він відмовляється.
Настасья Пицун
• 09 января в 19:48
Ответ дляЧорноброваЯ
Чоловік це не постійна опція в житті, щоб от так цілковито від неї залежати. Подавайте офіційно на аліменти, це все, на що ви маєте право за законом. Ваш чоловік теж не мусить підлаштовуватися під ваші бажання,
А чому я маю підлаштовуватися під його?
Всю поточну війну ми жили як він хоче ,а не я!
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:48
Ответ дляНастасья Пицун
Із безпечного регіону Київ
А коли Київ вже регіоном став?
Україна наше все• 09 января в 19:48
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я маю підлаштовуватися під його?
так и жизнь пройдет - а вы толком и не жили
Sagittarian• 09 января в 19:49
Ответ дляНастасья Пицун
Житло 500 євро
Ну спробуйте зніміть за 500-1000 євро без національного контракту і з біженськими доками...а їх ще треба оформити....Ви наївна як дитина. Я за свої живу тут, якщо що.
Уходя дверю не хлопать• 09 января в 19:49
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я маю підлаштовуватися під його?
Не підлаштовуйтеся)
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:49
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я маю підлаштовуватися під його?
Ви нас питаєте? Це ж ви тут розповідаєте, що роками підлаштовуєтеся під чоловіка...
Настасья Пицун
• 09 января в 19:49
Ответ дляЧорноброваЯ
Ким саме працює? У найманої особи нема спеціальності?
Це немає відношення до теми моєї
Зубожиння• 09 января в 19:50
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це все тому що в тата є коханка вже 15 років, головний бухгалтер фірми, вона його не відпускає.
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:50
Ответ дляНастасья Пицун
Це немає відношення до теми моєї
Тролем на Советчице.
Анонимус Я• 09 января в 19:50
Ответ дляНастасья Пицун
Хто буде із дитиною там поки я справи буду вирішувати чи працювати там?
Садик. Школа. Тысячи женщин выехали без мужей и не с одним ребёнком. Вы ищите отмазки
Настасья Пицун
• 09 января в 19:51
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вот правда, уже тошно от Вашей темы.
От её тупости. Алименты никто не отменял.
На аліменти що?
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:51
Ответ дляНастасья Пицун
Це немає відношення до теми моєї
Ще не вигадали? Важко вигадувати сюжет з декількома лініями?
Зубожиння• 09 января в 19:51
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я маю підлаштовуватися під його?
Соромлюсь спитати, ця тварюка вас прикувала до батареї?
Анонимус Я• 09 января в 19:51
Ответ дляНастасья Пицун
До чого тут наївність?
Більшість українців виїхало так і не трусились за свої штани
Ну и вы едьте
Зубожиння• 09 января в 19:52
Ответ дляЧорноброваЯ
Це точно.
Кринжова баба• 09 января в 19:52
Ответ дляНастасья Пицун
Чому я маю сидіти під ракетами коли інша людина вперлась?
То їдьте, чого ви досі тут сидите? Чи без чоловікових грошей сцикотно?
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:52
Ответ дляЗубожиння
Да нет, это автор присосалась, что не может оторвать свои присоски.
Настасья Пицун
• 09 января в 19:53
Ответ дляМаю рацію
А почему он должен вам что то?
А чому я повинна йому?