Настасья Пицун• 09 января в 19:00

Чоловік не хоче їхати закордон

Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном

Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно

Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
Уходя дверю не хлопать• 09 января в 19:53
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я повинна йому?
В нього спитайте.
Анонимус Я• 09 января в 19:54
Ответ дляНастасья Пицун
Це турбота
У меня брат выехал, это теперь сломанный человек, Да, дети поступили и учатся. А он теперь простой работяга,а в Украине был бизнес.
автор Настасья Пицун • 09 января в 19:54
Ответ дляМиззери
Рассматривать варианты которые подходят вам обоим , есть страны с не жарким климатом
Він не хочу виїздити не важливо жарко чи холод там ,не хоче і все так і каже не буду та не хочу
Анонимус Я• 09 января в 19:55
Ответ дляНастасья Пицун
Там бойові така як його зп зараз
Идите вы служить, у вас тоже будут боевые
Зубожиння• 09 января в 19:55
Ответ дляНастасья Пицун
Яка підстава для його виїзду?
Миззери• 09 января в 19:55
Ответ дляНастасья Пицун
Тогда варианта 3
По Украине в безопасный регион
Вы едите и он высылает деньги
Вы едите на пособия
автор Настасья Пицун • 09 января в 19:55
Ответ дляУкраїна наше все
сколько ребенку?
Україна наше все• 09 января в 19:55
Ответ дляНастасья Пицун
а вам?
Миззери• 09 января в 19:56
Ответ дляНастасья Пицун
Это хороший возраст для адаптации , к школе выучит язык другой страны
автор Настасья Пицун • 09 января в 19:56
Ответ дляЧорноброваЯ
Ви через дитину сидите під обстрілами? Ви ж наче дитину хотіли в берегти від цього
Він не хоче виїздити тому так не можу із дитиною поїхати ,що не зрозуміло?
Ответ дляПравильно_Валерчик
С сердобольными родителями.
Вони в Україні
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:56
Ответ дляНастасья Пицун
А чому я повинна йому?
Автор, для того чтобы тролить, нужно иметь талант. Кроме раздражения Ваши посты ничего не вызывают.
Зубожиння• 09 января в 19:57
Вихожу....мені терпець урвався. Нещасний чоловік, бідна дитина, в мами дах потік..
автор Настасья Пицун • 09 января в 19:57
Ответ дляПриму в дар
а дитині скільки?
дитина в школі або в садочку.
Так а платити за це ,хто буде відводити та забирати. Коли я на роботі?
хутряна володарка• 09 января в 19:57
Ответ дляНастасья Пицун
Так він віддалено працює айтішником і ще на американську компанію
едьте, он не имеет право остаться?
Неробименінерви• 09 января в 19:57
Ответ дляНастасья Пицун
Хто буде із дитиною там поки я справи буду вирішувати чи працювати там?
Ваші батьки, ну ви і мозгоклюйка
Анонимус Я• 09 января в 19:57
Ответ дляНастасья Пицун
Він не повинен дитину забезпечувати?
А я до чого я на свої потреби не прошу якби.
Ну , он будет платить 25-30т на ребёнка. А вы на себя заработаете
Україна наше все• 09 января в 19:57
Ответ дляНастасья Пицун
мама
она у вас умная
Правильно_Валерчик• 09 января в 19:57
Ответ дляНастасья Пицун
Конь в пальто.
хутряна володарка• 09 января в 19:57
Ответ дляАнонимус Я
Ребёнка в руки и погнала
так она с его деньгами хочет
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:59
Ответ дляНастасья Пицун
Ні, не зрозуміло. Берете квиток і їдете. В чому проблема? Берете свою дуже розумну маму-порадницю і разом за кордон, поки будете питання вирішувати, будете по черзі з дитиною сидіти, потім знайте позмінну роботу і теж зможете по черзі сидіти з дитиною
автор Настасья Пицун • 09 января в 19:58
Ответ дляМиззери
Рассмотрите варианты выезда в безопасные регионы Украины
Все одно не то ,краще закордон ,де
Немає війни
Миззери• 09 января в 19:58
Ответ дляНастасья Пицун
Все одно не то ,краще закордон ,де
Немає війни
Тогда едете на пособия )
хутряна володарка• 09 января в 19:58
Ответ дляНастасья Пицун
Але більшість українців виїхали саме так без грошей та мови
так выезжайте
Анонимус Я• 09 января в 19:59
Ответ дляНастасья Пицун
А у матерей одиночек кто водит?

Можете взять свою маму или папу
Миззери• 09 января в 19:58
Ответ дляЧорноброваЯ
Согласна , больше народа , больше пособий)
ЧорноброваЯ• 09 января в 19:59
Ответ дляНастасья Пицун
Ви ж на роботі гроші будете отримувати, чи ви за дякую збираєтеся працювати?
автор Настасья Пицун • 09 января в 19:59
Ответ дляУходя дверю не хлопать
З ким дитина, поки працюєте?
Тато відводить в садок і забираю ,коли іду на нічну зміну із ним залишається
Ответ дляЧорноброваЯ
Свою маму-порадницю беріть із собою
Вона на роботі в Україні
Приму в дар• 09 января в 19:59
Ответ дляМиззери
Тогда варианта 3
По Украине в безопасный регион
Вы едите и он высылает деньги
Вы едите на пособия
що єдітє? чоловіка поїдом? та вона виїла йому вже весь мозок, разом з батьками своїми.