Настасья Пицун• 09 января в 19:00

Чоловік не хоче їхати закордон

Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном

Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно

Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
Миззери• 10 января в 17:37
Ответ дляНастасья Пицун
А нафіга оренда на дві із половиною тисячі доларів?
Нам пентхаус не потрібен)

Знайомі в Ірландії знімають квартиру за 700 євро
Где такие цены ? Сын снял в Дублине комнату за 900 евро и считает что удачно
А не в Дублине работу найти сложнее
А тут квартира за 700))
Миззери• 10 января в 17:42
Ответ дляХачапууури
вы шо....вы ж тему создали, что боитесь ракет. а ребенок пусть под ракетами будет? смысл выезжать?
Милота такая)) как деньги с мужа требовать то типичная яжемать и о ретенком думает , а в итоге это балласт который она легко готова скинуть
Якось так і живу• 10 января в 17:47
Ответ дляНастасья Пицун
Ким працюєте?
І робота на такий проміжок часу не дасть повноцінної зп
Педагогическим работником. И у меня достаточно ЗП.
автор Настасья Пицун • 10 января в 21:52
Ответ дляМиззери
А не в Дублине работу найти сложнее
А тут квартира за 700))
А де такі мажорні ціні в 2 тисячі доларів оренда на місяць?
Всі кого знаю закордоном за такі гроші не знімають житло ,це дуже жирно навіть для американців
автор Настасья Пицун • 10 января в 22:00
Ответ дляХачапууури
Ну чоловік відмовляється допомагати якщо поїду із дитиною сама,і такий варіант поїхати всі разом він буде із дому працювати та допомагати із дитиною,я там на роботу ,як і в Україні,але не хоче то що я можу зробити із цим?
автор Настасья Пицун • 10 января в 21:58
Ответ дляЧорноброваЯ
Чудна автор. Такі страшні обстріли, конче треба тікати, але дитину лишить, бо буде заважати хахаля закордонного знайти. Треш просто
Я така страшна та товста. ,що хахалям українським не треба не те ,щоб закордоном
Насмішили
автор Настасья Пицун • 10 января в 21:59
Ответ дляХачапууури
в большинстве случаев да. и зубы нелеченные. когда подруга обратила внимание ( жила у профессоров в медицине богатые люди). Так они сказали ну так это ж люди из деревни..... то есть у них норма ты себе то нет денег на стоматологию ( страховка там не на всё)
А як це співвідноситься до Лувра?
Хачапууури• 10 января в 22:54
Ответ дляНастасья Пицун
думаете на вариант вы заграницей, а он с ребенком 5 лет его устроит? он будет работать в пол силы в лучшем случае
Хачапууури• 10 января в 22:55
Ответ дляНастасья Пицун
А як це співвідноситься до Лувра?
в уровне жизни. денег лишних нет на вход
автор Настасья Пицун • 10 января в 23:02
Ответ дляХачапууури
Так його влаштовує
автор Настасья Пицун • 10 января в 23:03
Ответ дляХачапууури
Ну я думаю можна 30 євро поступово зібрати ,це навіть менше чим вхід в наш аквапарк в Україні
Хачапууури• 10 января в 23:03
Ответ дляНастасья Пицун
Так його влаштовує
это он вас на понт берёт. я когда-то в больницу попала, муж был в отпуске то есть дома. так они ничего не успевали ни убирать ни готовить ни уроки сделать
автор Настасья Пицун • 10 января в 23:04
Ответ дляХачапууури
Це його проблеми
Хачапууури• 10 января в 23:04
Ответ дляНастасья Пицун
Це його проблеми
да только вы срберете чемодан, его этот вариант не устроит
ЧорноброваЯ• 11 января в 00:18
Ответ дляНастасья Пицун
Це його проблеми
А як же безпека дитини, за яку ви так переживали?
автор Настасья Пицун • 11 января в 01:06
Ответ дляЧорноброваЯ
Це відповідальність батька,бо він відмовляється вивозити дитину в безпечне місце
ЧорноброваЯ• 11 января в 16:21
Ответ дляНастасья Пицун
Це не знімає відповідальності з вас, це перше. А друге, ви на початку теми писали, що ваша мета вивезти дитину з під обстрілів, а кінчили тим, що вам плювати на дитину, бо ви зібралися їхати сама
автор Настасья Пицун • 11 января в 21:03
Ответ дляЧорноброваЯ
І що мені зробити,що батько проти?
Сидіти із ними в Україні?
ЧорноброваЯ• 11 января в 23:49
Ответ дляНастасья Пицун
І що мені зробити,що батько проти?
Сидіти із ними в Україні?
Не потрібно прикриватися просто дитиною, на яку вам,як виявилося абсолютно плювати. Вам дитина потрібна лише як інструмент маніпуляцій чоловіком задля отримання бабла. До речі, як дитина лишиться х ним, ві може подати вас на аліменти
автор Настасья Пицун • 12 января в 18:44
Ответ дляЧорноброваЯ
Ага якщо буде що там платити
ЧорноброваЯ• 12 января в 18:46
Ответ дляНастасья Пицун
Ага якщо буде що там платити
Аліменти нараховуються навіть,якщо вам не а чим платити,як обов´язковий мінімум, буде рахуватися вам в борг.
автор Настасья Пицун • 13 января в 00:41
Ответ дляЧорноброваЯ
Борг не буде чим платити ,то що в тюрму посадЯть?
ЧорноброваЯ• 13 января в 00:50
Ответ дляНастасья Пицун
Будуть застосовувати певні обмеження,якщо є майно, то можуть арештувати майно. Але с кожним вашим дописом стає все зрозуміліші ваші мотиви. Саме головне, що на дитину вам насправді взагалі плювати
автор Настасья Пицун • 13 января в 00:51
Ответ дляЧорноброваЯ
Майна немає в мене ,якщо чоловік сам нормально заробляє то нащо йому аліменти від мене?
Дурістіка якась
ЧорноброваЯ• 13 января в 04:47
Ответ дляНастасья Пицун
Дурістіка якась
В сенсі нащо? А ви хочете кинути дитину і не приймати ніякої участі в її житті? Це так не працює. Тобто ви їдете, то чоловік має вас забезпечити, а коли ви вирішили кинути дитину, то ви виявляється нічого не винні. Дурість це те, що ви тут написуєте