Настасья Пицун• 09 января в 19:00
Чоловік не хоче їхати закордон
Я вже котрий рік підряд про це кажу,щей на їздить на моїх батьків ,що вони кажуть їхати закордон там є українські школи ,вони дорослі люди і повині не вмішуватись в наші справи ,а я ж вважаю,що вони все правильно радять
Його відмазки,щоб не їхати це:
Мені соромно ,як чоловіку виїздити закордон під час війни
Я не зможу жити в жаркому кліматі в мене буде рак шкіри (багато родимок на тілі)
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Звинувачує мене ,що я хочу жити закордоном за чужий рахунок (тобто його)
Я йому казала іти служити(ти ж так хотів) ,і гроші нам переказуй ми поїдемо вдвох без тебе,теж не хоче бо типу тих грошей не вистачить йому в Україні ,якщо він нам переказувати буде на життя закордоном
Мені особисто вже вистачило випадків вночі повертатися під вибухами із роботи,я хочу в країну ,де спокійно
Залишити його та дитину і поїхати самій?
А що робити коли людина настільки вперта
Його відмазки,щоб не їхати це:
В дитини там немає майбутнього
Там не вистачить грошей на проживання
Я не хочу,я вже жив закордоном
Ответ дляНастасья Пицун
А нафіга оренда на дві із половиною тисячі доларів?
Нам пентхаус не потрібен)
Знайомі в Ірландії знімають квартиру за 700 євро
Нам пентхаус не потрібен)
Где такие цены ? Сын снял в Дублине комнату за 900 евро и считает что удачно
А не в Дублине работу найти сложнее
А тут квартира за 700))
А не в Дублине работу найти сложнее
А тут квартира за 700))
Якось так і живу• 10 января в 17:47
Ответ дляНастасья Пицун
Ким працюєте?
І робота на такий проміжок часу не дасть повноцінної зп
Педагогическим работником. И у меня достаточно ЗП.
Настасья Пицун
• 10 января в 21:52
Ответ дляМиззери
А не в Дублине работу найти сложнее
А тут квартира за 700))
А не в Дублине работу найти сложнее
А тут квартира за 700))
А де такі мажорні ціні в 2 тисячі доларів оренда на місяць?
Всі кого знаю закордоном за такі гроші не знімають житло ,це дуже жирно навіть для американців
Настасья Пицун
• 10 января в 22:00
Ответ дляХачапууури
вы шо....вы ж тему создали, что боитесь ракет. а ребенок пусть под ракетами будет? смысл выезжать?
Ну чоловік відмовляється допомагати якщо поїду із дитиною сама,і такий варіант поїхати всі разом він буде із дому працювати та допомагати із дитиною,я там на роботу ,як і в Україні,але не хоче то що я можу зробити із цим?
Настасья Пицун
• 10 января в 21:58
Ответ дляЧорноброваЯ
Чудна автор. Такі страшні обстріли, конче треба тікати, але дитину лишить, бо буде заважати хахаля закордонного знайти. Треш просто
Я така страшна та товста. ,що хахалям українським не треба не те ,щоб закордоном
Насмішили
Настасья Пицун
• 10 января в 21:59
Ответ дляХачапууури
в большинстве случаев да. и зубы нелеченные. когда подруга обратила внимание ( жила у профессоров в медицине богатые люди). Так они сказали ну так это ж люди из деревни..... то есть у них норма ты себе то нет денег на стоматологию ( страховка там не на всё)
А як це співвідноситься до Лувра?
Хачапууури• 10 января в 22:54
Ответ дляНастасья Пицун
думаете на вариант вы заграницей, а он с ребенком 5 лет его устроит? он будет работать в пол силы в лучшем случае
Хачапууури• 10 января в 22:55
Ответ дляНастасья Пицун
А як це співвідноситься до Лувра?
в уровне жизни. денег лишних нет на вход
Настасья Пицун
• 10 января в 23:02
Ответ дляХачапууури
Так його влаштовує
Настасья Пицун
• 10 января в 23:03
Ответ дляХачапууури
Ну я думаю можна 30 євро поступово зібрати ,це навіть менше чим вхід в наш аквапарк в Україні
Хачапууури• 10 января в 23:03
Ответ дляНастасья Пицун
Так його влаштовує
это он вас на понт берёт. я когда-то в больницу попала, муж был в отпуске то есть дома. так они ничего не успевали ни убирать ни готовить ни уроки сделать
Настасья Пицун
• 10 января в 23:04
Ответ дляХачапууури
Це його проблеми
Хачапууури• 10 января в 23:04
Ответ дляНастасья Пицун
Це його проблеми
да только вы срберете чемодан, его этот вариант не устроит
ЧорноброваЯ• 11 января в 00:18
Ответ дляНастасья Пицун
Це його проблеми
А як же безпека дитини, за яку ви так переживали?
Настасья Пицун
• 11 января в 01:06
Ответ дляЧорноброваЯ
Це відповідальність батька,бо він відмовляється вивозити дитину в безпечне місце
ЧорноброваЯ• 11 января в 16:21
Ответ дляНастасья Пицун
Це не знімає відповідальності з вас, це перше. А друге, ви на початку теми писали, що ваша мета вивезти дитину з під обстрілів, а кінчили тим, що вам плювати на дитину, бо ви зібралися їхати сама
Настасья Пицун
• 11 января в 21:03
Ответ дляЧорноброваЯ
І що мені зробити,що батько проти?
Сидіти із ними в Україні?
ЧорноброваЯ• 11 января в 23:49
Ответ дляНастасья Пицун
І що мені зробити,що батько проти?
Сидіти із ними в Україні?
Не потрібно прикриватися просто дитиною, на яку вам,як виявилося абсолютно плювати. Вам дитина потрібна лише як інструмент маніпуляцій чоловіком задля отримання бабла. До речі, як дитина лишиться х ним, ві може подати вас на аліменти
Настасья Пицун
• 12 января в 18:44
Ответ дляЧорноброваЯ
Ага якщо буде що там платити
ЧорноброваЯ• 12 января в 18:46
Ответ дляНастасья Пицун
Ага якщо буде що там платити
Аліменти нараховуються навіть,якщо вам не а чим платити,як обов´язковий мінімум, буде рахуватися вам в борг.
Настасья Пицун
• 13 января в 00:41
Ответ дляЧорноброваЯ
Борг не буде чим платити ,то що в тюрму посадЯть?
ЧорноброваЯ• 13 января в 00:50
Ответ дляНастасья Пицун
Будуть застосовувати певні обмеження,якщо є майно, то можуть арештувати майно. Але с кожним вашим дописом стає все зрозуміліші ваші мотиви. Саме головне, що на дитину вам насправді взагалі плювати
Настасья Пицун
• 13 января в 00:51
Ответ дляЧорноброваЯ
Майна немає в мене ,якщо чоловік сам нормально заробляє то нащо йому аліменти від мене?
Дурістіка якась
ЧорноброваЯ• 13 января в 04:47
Ответ дляНастасья Пицун
Дурістіка якась
В сенсі нащо? А ви хочете кинути дитину і не приймати ніякої участі в її житті? Це так не працює. Тобто ви їдете, то чоловік має вас забезпечити, а коли ви вирішили кинути дитину, то ви виявляється нічого не винні. Дурість це те, що ви тут написуєте