Щебетуха• 10 января в 00:06
Різдва більше немає. В мене однієї так?
Я ніколи особливо віруюча не була. Але в останній час взагалі немає тієї різдвяної атмосфери, як була раніше. Раніше прям відчувалось, співали колядки, а цього року навіть не бачила колядників, бо коли колядувати? Прийдуть 25–осудять одні, 7–інші, треті осудять бо не на часі.
В мене завжди було два Різдва, з одного боку родичі католики, тому святкували 25, а ініші православні. Святкувала в дитинстві з ними по черзі.
Зараз то війна впливає, але мені здається не тільки в ній справа. От 25 звичайний робочий день, в доньки екзамен був в університеті. Пару років назад скрізь говорили «Христос народився», зараз майже ніхто, бо знову ж таки осудять. В одних ще Різдво не настало, а в інших вже Водохреще.
Ну короче то не моя справа, нехай люди які дійсно вірять вирішують, я вже в інтернеті побачила деяких «віруючих» в срачах про перенос свят, тому я й зараз не вірю майже
Зробіть вибір:
вже голосів:
Згодна
Не згодна
Результат
Капитанша• 10 января в 01:12
Ответ дляДюйм оф о4ка
Що це за слово спроста? Я на Прикарпатті живу, нам це не дуже ок
А, точно в вас там повно попів руских.
Мальчижка• 10 января в 01:12
Клепки у тебе немає, то біда...
А Різдво, як було так і буде!
25 грудня, як було раніше!
А Різдво, як було так і буде!
25 грудня, як було раніше!
Дюйм оф о4ка• 10 января в 01:13
Ответ дляКапитанша
А, точно в вас там повно попів руских.
Щоб ще ви написали
Капитанша• 10 января в 01:14
Ответ дляДюйм оф о4ка
Щоб ще ви написали
Таке ж як ви
На Прикарпатті всі нормально перейшли
Дюйм оф о4ка• 10 января в 01:20
Ответ дляКапитанша
Таке ж як ви
На Прикарпатті всі нормально перейшли
Ні
Щебетуха
• 10 января в 01:23
Ответ дляМарс атакует
Взагалі в моєму оточенні нема ніякого осуду, є люди які святкують 25, є ті що 7. Робочими на час війни у нас є всі святкові дні,це тимчасове явище
Я говорю в цілому як
Щебетуха
• 10 января в 01:24
Ответ дляМарс атакует
Якщо ви не віруюча, то що саме ви святкуєте?
Новий рік
Щебетуха
• 10 января в 01:24
Ответ дляПуки-куки
Нет, не для того чтобы делить и разругать. С другой целью.
С какой?
Щебетуха
• 10 января в 01:29
Ответ дляМальчижка
Клепки у тебе немає, то біда...
А Різдво, як було так і буде!
25 грудня, як було раніше!
А Різдво, як було так і буде!
25 грудня, як було раніше!
В мене клепки немає?
Щебетуха
• 10 января в 01:29
Ответ дляМальчижка
Клепки у тебе немає, то біда...
А Різдво, як було так і буде!
25 грудня, як було раніше!
А Різдво, як було так і буде!
25 грудня, як було раніше!
От ще одна добра віруюча вилізла
Фима Собак• 10 января в 01:38
У мене навпаки - зараз відчуття Різдва з´явилося. Раніше з батьками 7 відзначали і це було якось не так яскраво на фоні гучних святкувань нового року. Тепер спершу Різдво з його традиціями, а новий рік став другорядним
Дюйм оф о4ка• 10 января в 01:38
Ответ дляКапитанша
В будь якому випадку, таких меншість
Як вам сказали — так і зробили, без власної думки
Капитанша• 10 января в 01:43
Ответ дляДюйм оф о4ка
А 7 січня це ваша ’ власна думка ’
Марс атакует• 10 января в 01:45
Ответ дляЩебетуха
Новий рік
Але ви підняли тему Різдва. Якщо ви не віруюча і не святкуєте Різдво, то про що саме тоді ви можете говорити?
Марс атакует• 10 января в 01:45
Ответ дляЩебетуха
Я говорю в цілому як
В цілому, це як? Я от теж можу сказати в цілому з власного досвіду, що ви пишете маячню
Несу добро людям• 10 января в 01:47
Ответ длягодовасик
А у вас своего мнения нет, когда у вас рождество?
У меня теперь тоже нет Рождества . Я перестала ходить в церковь после переносов. Бабушка перешла к баптистам. Соседка стала бегать к пятидесятникам. Наверное, так и было задумано
Щебетуха
• 10 января в 01:48
Ответ дляМарс атакует
Про мої роздуми, я ж не позиціоную себе як різдвяний експерт
Дюйм оф о4ка• 10 января в 01:48
Ответ дляКапитанша
А 7 січня це ваша ’ власна думка ’
Це те, як було
Щебетуха
• 10 января в 01:49
Ответ дляМарс атакует
Я не проти, це ваш досвід, а я про свій написала
Несу добро людям• 10 января в 01:49
Ответ дляРомашкинная
У мене навпаки.
Зараз є Різдво , а раніше було таке собі.
Не дуже свято
А тепер якось останні роки прямо супер -сімейно.
Може цінності змінилися
Не дуже свято
Може цінності змінилися
А мы раньше все сьезжались к бабушке 7го. Последний раз в 22м. Теперь кто раскидан по свету, кто погиб, кто в плену. Рабочий день , никто не празднует ни 7го, ни 25
Щебетуха
• 10 января в 01:49
Ответ дляНесу добро людям
Наверное
Шалена красуня• 10 января в 01:55
Вообще не вижу проблемы для тех кто и раньше праздновал 25. Каждый праздник создаёт себе сам. Если вы не умеете, то проблема не в празднике. Если вы наблюдаете не празднующих, вы их в своем кругу общения наблюдаете, а не объективно везде. А почему у вас такой прибабаханный и унылый круг общения?
Вообще в стране война и многие выходные отменили. Какое отношение к этому имеет смена официальной даты? Та хоть вместе с хуситами празднуйте. Когда коту делать нечего, он яйца лижет, а вы ищите причину своей внутренней проблемы с головой во внешнем мире. А она внутри, а не извне.
Свій варік• 10 января в 01:55
Ответ дляБюст Березуцкого
Согласна. У нас украли все праздники.
И я такого же мнения
Свій варік• 10 января в 02:00
Просто тошнит от этого переноса, раздражают эти колядники 25, щедровники 31🤢, не открывала даже
Дюйм оф о4ка• 10 января в 02:02
Ответ дляКапитанша
Дата встановлена більшовиками
Виходить, що так.
Анонимушка• 10 января в 02:04
Ответ дляШалена красуня
Вы шо, а заморочиться? А попытаться возвыситься над остальными таким странным способом?