Укр_жіночка• 10 января в 11:15
Дами, ви би погодились на таке? Історія з пабліку в Інтернеті.
Пише одна жінка, переселенка. Їй 38 років, після війни вона сама зі своїм сином виїхала на підконтрольну частину України. Спочатку жили на Заході країни, потім переїхали до Київської області, зараз мешкають у невеликому місті поруч з Києвом. Вже півроку орендують квартиру у одного чоловіка.. Вона працює на двох роботах, син навчається у школі.. чоловік,у якого вона орендує квартиру є військовим, йому трохи за 40.. він чоловік цілком забезпечений у через півроку він звернувся до нею з наступною пропозицією. Він сказав, що він достатньо заможний чоловік, він живе один і від того, що вона платить чи не платить йому гроші за орендну плату він бідніше не стане, тим паче там сума оренди не така велика, але він сказав, що він не хоче втрачати їх, як орендаторів і він краще бути здавати цю квартиру порядним людям, як вона, і безкоштовно, аби лише вона платила комунальні і тримала квартиру у чистоті і порядку, аніж здавати за гроші, якимось людям, які її запоганять..він буває вдома у відпустці достатньо рідко, але тим не менш він запропонував їй таку угоду, але при цьому він сказав, що йому вона симпатична як жінка, і запропонував, до цього— в ті невеликі дні, коли він приїжджає також мати з ним секс для покращення здоровʼя… якщо вона буде не проти, бо йому потрібно, і він впевненій, що їй також… тобто вона живе у в квартирі з сином, платить лише комуналку, підтримує її у чистоті і порядку і періодично спить з ним, коли він приїжджає… ось така ситуація. Як би ви поставились?
Ждушечка• 10 января в 16:02
Ответ дляЛюбви вам!
І він затаїть образу. Збочений чоловік, хтозна що переніс на фронті, які в нього реакції, добре як не схильний до насилля.
Картина примерно такая
Переселенка снимает жилье
Хозяин видит как ей тяжело грестить одной
И предлагает, ты живи, экономь себе , а мне какой-то борщ и поспим вместе
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
И самое вкусное- женщине секса не надо!! Хоть раз в месяц
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Борисфенка• 10 января в 16:02
Ответ дляЛюбви вам!
еммм...я вчилась з чоловіками, працювала, жила поруч чи знімала в них хату. Тобто це вже привід лізти до жінки з сексом ’для здоров´я йому’? 🙄
Так влаштовані чоловіки - лізти до всіх жінок. Впевнена, що вам пропонували і не раз, ви посилали.
ПодругаМужа• 10 января в 16:03
Ответ дляСрочнокпсихологу
Справа не в романтиці. Суто ділові відносини не можна переносити в сексуальні. Бо і перше похериш і секс буде так собі.
Ну да. Какой может быть секс с платежкой за комуналку в руках? Если его устраивает, то воспользовался бы услугами профессионалов. Но это дороже, наверное
Ждушечка• 10 января в 16:03
Ответ дляПодругаМужа
Дороже 7 тысяч за раз?
Любви вам!• 10 января в 16:03
Ответ дляБорисфенка
Ясно, до шлюбу ніякого сексу
Секс не основне, мені не 20 років щоб западати на карі очі чорні брови та гарну дупцю і більш нічого
Борисфенка• 10 января в 16:04
Ответ дляЛюбви вам!
А що основне?
Кавалери ваші в курсі?
Срочнокпсихологу• 10 января в 16:04
Ответ дляЖдушечка
70 000 в год. Можно пройти обучение и сменить работу, например
Или вложить в красоту
А можно загоняться за койкоместо и ипашить дальше в надежде на принца на маршрутке
Или вложить в красоту
Ви як дитина, яка вважає, що якщо заробляти 10 тисяч в місяць, то через рік у тебе буде 120 тисяч. Не буде цієї витрати - буде багато інших - гарна білизна, кращий одяг, косметика, психотерапевт і т.д. Звільниться з однієї роботи, щоб ублажати власника житла - цих грошей все одно не буде. І вона й надалі буде кататися в маршрутці, але вже із прошивкою «повія».
Ждушечка• 10 января в 16:04
Ответ дляЛюбви вам!
Дайте угадаю
И в 20 у вас не было такого секса, после которого залпом стакан воды выглушаешь и ещё 5 минут стоять не можешь
Иначе тело дальше просит
Любви вам!• 10 января в 16:05
Ответ дляСрочнокпсихологу
згодна.
В мене було двоє начальників які хотіли щоб яі працювала за зп ще й мала секс з ними
звісно мені це не підійшло. Такі ж хитрі жлоби як дядько у темі
Ждушечка• 10 января в 16:05
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну, если в башке ничего нет то пришьет себе ’повию’
ПодругаМужа• 10 января в 16:05
Ответ дляЖдушечка
Дороже 7 тысяч за раз?
А хз, какие там были планы. А так - дело не в цене
Ждушечка• 10 января в 16:06
Ответ дляПодругаМужа
А в чем?
Любви вам!• 10 января в 16:06
Ответ дляЖдушечка
Или вложить в красоту
это всего лишь 2000 евро.
За них надо год трахаться с неприятным мужиком, убирать в его хате и платить его коммунальные
Любви вам!• 10 января в 16:07
Ответ дляЖдушечка
Вы сколько жили с ребёнком в гостинке?
Элементарно даже по телефону не поговоришь перед сном
Это самое важное? Я по телефону общаюсь по делу и кратко, а так мессенджер
Ждушечка• 10 января в 16:08
Ответ дляЛюбви вам!
Очень
В отношениях
Здоровых
В отношениях
Здоровых
Любви вам!• 10 января в 16:08
Ответ дляЖдушечка
Вы сколько жили с ребёнком в гостинке?
Это не неудобство.
Вы сравнили малую площадь жилья - и необходимость раздвигать ноги перед мужиком которого не любишь и не хочешь.
ПодругаМужа• 10 января в 16:09
Ответ дляЖдушечка
А в чем?
В эмоциях, в отношении. Человек должен возбуждать, интересовать, к нему должно тянуть. А это что...
Ждушечка• 10 января в 16:09
Ответ дляЛюбви вам!
это всего лишь 2000 евро.
Пардоньте, это же не деньги
Пашем и надеемся на принца
Ждушечка• 10 января в 16:09
Ответ дляЛюбви вам!
Это не неудобство.
Это очень неудобно
Очень
Вы не жили. Поэтому не знаете!
Очень
Вы не жили. Поэтому не знаете!
Любви вам!• 10 января в 16:09
Ответ дляЖдушечка
Блин. Тогда вообще без секса
комфорт и деньги и безопасность важнее, секса валом
Борисфенка• 10 января в 16:09
Ответ дляЛюбви вам!
это всего лишь 2000 евро.
А в своїй хаті чи в орендованій не треба прибирати і не треба платити комуналку?
Ждушечка• 10 января в 16:10
Ответ дляПодругаМужа
Ну откуда мы знаем что там за мужчина?
И ещё, женщина влюбляется после секса
Девальвация• 10 января в 16:10
Ответ дляБорисфенка
Пополамщики по європейських, це коли ви одружилися і він каже ’Я на освіту своїх дітей гроші відкладаю, а ти на освіту своїх дітей відкладеш сама. А побутові витрати - по 3 тисячі євро з мене і з тебе’.
Рахунки в ресторані не ділять, то дрібниця.
Ещё раз, нужно всё обсуждать на берегу. При первой встрече про ресторан, при начале совместной жизни про быт.
Я обычно такие вопросы почти сразу задаю, и мужчины от них не шарахаются.
Ещё ни 1 мне не сказал, что в случае отношений будет 50/50.
Мне хотелось бы на такого посмотреть и пообщаться с ним))
Я бы ему всё по пунктам расписала.
По поводу детей - это другое дело.
Я считаю, что своих детей я должна ставить на ноги сама, и мужчина так же своих детей.
Он же не отец моих, почему он должен вкладываться? У них есть родной отец, который обязан это делать по закону.
Я бы ему всё по пунктам расписала.
По поводу детей - это другое дело.
Срочнокпсихологу• 10 января в 16:11
Ответ дляЖдушечка
Картина примерно такая
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Чому, спостерігаючи як їй важко, він пропонує їй секс? Чому не знизити орендну плату? Не готувати йому борщ за безкоштовне проживання? Не влаштувати її на якусь більш прибуткову роботу? Де тут допомога?
Борисфенка• 10 января в 16:11
Ответ дляДевальвация
Я бы ему всё по пунктам расписала.
По поводу детей - это другое дело.
Я бы ему всё по пунктам расписала.
По поводу детей - это другое дело.
Вийдете заміж - поспілкуєтеся. На берегу всі білі і пухнасті
Любви вам!• 10 января в 16:12
Ответ дляЖдушечка
Картина примерно такая
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Он не просто извращенец, это харрасмент, он преступник если вкратце 🙄
Он же не ухаживания предложил.
И зачем ей секс с незнакомым, тупым, жадным, мерзким Арендодателем?!
Он же не ухаживания предложил.
Срочнокпсихологу• 10 января в 16:12
Ответ дляЖдушечка
Дороже 7 тысяч за раз?
З ексклюзивними правами на жінку без інших коханців - так
Любви вам!• 10 января в 16:13
Ответ дляЖдушечка
Картина примерно такая
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Переселенка снимает жилье
Ты норм, я норм, мы взрослые люди...
В фантазиях советчицы он извращенец
Что тут смешного? Вы мужик? что смешного в домогательствах, тем более использовании бедственного, зависимого положения женщины?
Нет, ей не нужен секс без любви, отношений, ухаживаний. Тем более с мужиком который ей не нравится 🙄
Барбітта• 10 января в 16:13
Ответ дляЛюбви вам!
Якась жахлива ситуація. Знайомих жіночок з дітьми селили подруги чи незнайомі німці, британці, безкоштовно.
А тут...жах. За вонючу халупу хоче щоб йому давала, прибирала та платила комунальні.
Це мабуть якийсь вже контужений на всю голову або й був психопатом без жодного жалю до дітей та жінок.
Вонючая та халупа или пахучая ,а вы не снимите той женщине лучше ! А писька у женщины это кормилица ! Не сотрётся !
ПодругаМужа• 10 января в 16:13
Ответ дляЖдушечка
Ну откуда мы знаем что там за мужчина?
И ещё, женщина влюбляется после секса
Влюбляется? В мужика, с которым переспала за деньги? Ну тогда бы все эксортницы страдали от любви. Ежедневно