Коко На Страже• 10 января в 12:51

Для чого включаєте обігрівачі та купу приладів? Електроенергії і так мало.

Всі думають, що вони найрозумніші, включаючи обігрівачі чи включаючи декілька електроприладів одночасно. Електроенергії мало.
Не встигли дати світло, знову вимкнули, знову екстрені відключення.
Зато тепер всім однаково — ні обігрівача, ні пралки, ні праски.
Зробіть вибір:
вже голосів: 267
Вмикаю кілька приладів зразу
Вмикаю прилади по черзі
Не в Україні
У нас генератор, нам все одно
Результат
интайм_не_предлагать• 10 января в 15:08
Ответ дляКинДза
Ну что ви, ето же снізіт качєство ее жизни
ну прасцице) а как иначе? Или ты активно заявляешь о своих правах или тихонько принимаешь выбор других и отгавкиваешься анонимно на форуме)
Я за Зеленского не голосовала, но может мало делала для того, чтобы победил кто-то другой, поэтому маю те, що маю и на других не пеняю.
ЯблокоРаздора• 10 января в 15:09
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А чего ваш янукович съеба...ся и вас бросил?) Почему вы не защищали своего президента, когда ему было страшно?))
Зачем мне его защищать, еще раз спрашиваю? Я не военная, не полицейская, не работаю в охранных органах
интайм_не_предлагать• 10 января в 15:09
Ответ дляЯблокоРаздора
точно! вы маленький человек, который ничего не решает...вне палитики))
ЯблокоРаздора• 10 января в 15:10
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А вы много чего нарешали?
интайм_не_предлагать• 10 января в 15:11
Ответ дляЯблокоРаздора
А вы много чего нарешали?
я не перекладываю ответственность на других. Все что нарешала - все моя ответственность, а не ваша.
Аноним Советчик• 10 января в 15:15
Звичайно, одразу вмикається тепла підлога, бо опалення немає. Всі прилади заряджаються. Бойлер гріє воду, їжа готується, речі перуться. А як інакше, якщо невідомо, коли електроенергія буде наступного разу?
От сьогодні нічого не вмикаю, бо немає світла весь день.
Апофиозная• 10 января в 15:22
Ответ дляКинДза
А чого ви не пішли в кацапский окоп воювати за Яника?
Удалено администрацией...
Подвійна веселка• 10 января в 15:22
Ответ дляКинДза
Що таке, знову та сама речовина відмовляється працювати? Ну ви почекайте ще, еволюціонуйте трохи - і повертайтеся до спілкування.
А то наразі ви десь на рівні Януковича десь знаходитеся.

https://youtu.be/Y_dd5aUY5S4
Давно так не сміялась
Апофиозная• 10 января в 15:23
Ответ дляКинДза
Ставленник хуйла був чудовим президентом?)
А самого хуйла ви теж не проти бачити у владі?
Мне хоть черт пусть там будет, лишь бы войны не было
Подвійна веселка• 10 января в 15:24
Ответ дляАпофиозная
Удалено администрацией...
Ну, якби ви його не привели до влади, то сьогодні не було б окопів
Апофиозная• 10 января в 15:26
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А вы чего там такого нарешали?
Апофиозная• 10 января в 15:26
Ответ дляПодвійна веселка
Кого? Пороха или Зеленского?
КинДза• 10 января в 15:35
Ответ дляЯблокоРаздора
По собственным? Я вас удивлю, но и у других тогда и свет, и вода, и отопление не отключали. И коммунальные были дешевые. И на улицах никого не хватали и в окопы не запихивали, и войны тогда не было. Но если отсутствие войны, дешевые коммунальные услуги, электроэнергия, открытые границы, вода, отопление, отсутствие оккупированных городов является плюсом только для меня, то я еще поспорю, кто из нас примитивный.
Нет, меня не это интересует. Меня интересует, как такие умные, глубокомыслящие, гениальные, как вы, могли к такому привести страну…
Хмхмхмхм, то може ваша речовина все ж таке зможе провести парарельно в який момент і через кого конкретно почалися проблеми зі світлом, водою та ТЦК?

Ну ..ну... думайТЕ!
Безлім на все• 10 января в 15:41
Ответ дляПампушечка
Готов з першого дня війни, тому і воює.
Це все що треба знати про кацапську ’логіку’.
Знаєте чим все скінчиться? Ваша росія успішно розвалиться на частини, її не буде. Сусідні країни полегшено видихнути. Ви на кілька поколінь будете мати славу виродків і ізгоїв. Ви будете відхрещуватися від володі і війни, кричати, що були ’мовчки незгодні’. Але це нічого не змінить. Більше того, етнічні росіяни відчують ненависть до себе інших народностей, що нині населяють росію. Зараз їх затикають, але це питання часу коли етнічні узькі відчують на собі ’всю любов’ колишніх співвітчизників концтабору ’росія’.
Блаблабла
Безлім на все• 10 января в 15:41
Ответ дляПампушечка
Готов з першого дня війни, тому і воює.
Читаю сообщение будто из 2022
Россия развалится
Безлім на все• 10 января в 15:42
Ответ дляКоко На Страже
ПідпишЕТЕ, якщо виживЕТЕ, а не підпишЕМО?
То Ви, пані, з боліт до нас пожалували?
Тупе кацапське «мнение» нас, взагалі, не цікавить.
В своїй країні розберемося самі.
Удалено администрацией...
Безлім на все• 10 января в 15:42
Ответ дляПузата Хата
О, хуйло дуже хоче миру, саме тому шахеди летіли у будинки, ще й по 2 рази, щоб більше жертв було. Мир від хуйла він такий, не всі його розуміють, тільки обрані.
Удалено администрацией...
КинДза• 10 января в 15:47
Ответ дляАпофиозная
Тоді чому ви в Україні, цікаво? Під боком є чудові болота - жодної війни, жодних Майданів, майже без відключень - повна стабільність.

Живи собі сусідів вбивай і все.
КинДза• 10 января в 15:49
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Он як. А в прикордонні без ППО в будинки ЗСУ цілить?

А на Маріуполь бомби теж наші літаки скидали?
Впораюсь зі всим• 10 января в 15:53
Ответ дляБезлім на все
Читаю сообщение будто из 2022
Россия развалится
Але рф дійсно розвалиться) якщо не через рік, то через два-три. Це вже незворотній процес тож готуйте і собі хотинку десь під тулою, бо будете ви і без світла, і без води. Всьому свій час.
Вкаблучках• 10 января в 16:03
Ответ дляКинДза
Ви реально відповідальність хуйла та кацапських вилупків перекладаєте на зевладу?

У вас були якісь проблеми зі світлом до війни?
Не хочу разводить срач, но до майдана тоже проблем не было.
Забула що?• 10 января в 16:04
Ответ дляВпораюсь зі всим
А если не через два три, то через пять-десять, или 15-20, или 25-30 или ну когда нибудь да развалиться. Арестович ты ли это?)
Подвійна веселка• 10 января в 16:06
Ответ дляАпофиозная
Кого? Пороха или Зеленского?
Вашого улюбленого януковича
Вкаблучках• 10 января в 16:07
Ответ дляКоко На Страже
А під к цапами зажили би…
Манну небесну би Вам принесли.
Так все нормально жили до майдана
Впораюсь зі всим• 10 января в 16:16
Ответ дляЗабула що?
Знаєте як кажуть - смієттся той, хто сміється останнім) поговоримо через пару років.
КинДза• 10 января в 16:21
Ответ дляВкаблучках
А чому мали бути тоді проблеми, якщо у керма впевнено стояла проросійська влада, яка перетворювала Україну на нікчемну Білорусь?
Вкаблучках• 10 января в 16:26
Ответ дляКинДза
А зачем было разводить майдан, если проблем не было? Приключений на ж хотелось поискать? Нашли. Радуемся.
автор Коко На Страже • 10 января в 17:10
Ответ дляинтайм_не_предлагать
автор, вам біле пальто не жме?
Графіки якраз і розраховані на звичайні ліміти споживання. Хтось вмикає все і одразу, а його сусід в цей час на роботі і не вмикає нічого.
Тому цей ваш героїзм беззмістовний. Хіба якщо вся країна одночасно відмовиться від пральних машин, чайників, конидіціонерів. Тобто залишить тільки світло і все.
Ото ми заживемо)
Не жме.
Як вимкнули світло о 9 ранку замість 12:00, то до цих пір ще не включили.
Тепер нічого не включиш: ні один прилад, ні багато.
Не дарма рекомендують не включати все зразу, мережа не витримує.
Зате зараз чудово — сидимо цілий день без світла.
Безлім на все• 10 января в 17:18
Ответ дляВпораюсь зі всим
Удалено администрацией...
интайм_не_предлагать• 10 января в 17:27
Ответ дляАпофиозная
А вы чего там такого нарешали?
не больше чем вы, но не обвиняю вас в своих проколах) в этом разница.