Триндичіха Байрактар• 10 января в 13:03

ТЦК більше не стоятимуть на блокпостах

ТЦК більше не стоятимуть на блокпостах: у цьому році мобілізація перейде в цифрову форму, — ЗМІ (https://www.obozrevatel.com/ukr/novosti-obschestvo...)

Відтепер через "Оберіг" держава має доступ до даних з податкової, міграційної служби, РАЦСів та інших реєстрів. Військкоми бачать місце роботи, проживання та контакти особи без необхідності зупиняти її на блокпосту.

❗️Зміна формату не означає скасування мобілізації чи її послаблення. Навпаки, контроль стає більш щільним. Але він буде менш помітним візуально.

❗️Перевірки документів здійснюватимуть лише Нацполіція, Нацгвардія та СБУ. ТЦК більше не зупинятимуть авто на вулиці, вся система працюватиме з автоматичними перевірками.

Наприклад: камери автоматично зчитуватимуть номера авто, і якщо власник є в базі «Оберіг», сигнал миттєво надходитиме найближчому патрулю.

Якщо дані в Резерв+ не оновлені або людина порушила правила, поліція може застосувати штрафи, обмеження керування авто чи затримати особу та доставити її до сервісного центру для перевірки.
Totka• 10 января в 13:11
Эстафету от ТЦК принимает полиция?)
По обогащению
автор Триндичіха Байрактар • 10 января в 13:14
Ответ дляTotka
Эстафету от ТЦК принимает полиция?)
По обогащению
Нацполіція, Нацгвардія та СБУ
uma• 10 января в 14:09
Блок-посты перестали приносить доход. Идиотов нет через них кататься без документов. Меняют схему отлова граждан.
HELGA. UA• 10 января в 17:09
То хай не стоять, а пиз дують і воюють, дармоїди кляті...