ТЦК більше не стоятимуть на блокпостах: у цьому році мобілізація перейде в цифрову форму, — ЗМІ ()
Відтепер через "Оберіг" держава має доступ до даних з податкової, міграційної служби, РАЦСів та інших реєстрів. Військкоми бачать місце роботи, проживання та контакти особи без необхідності зупиняти її на блокпосту.
❗️Зміна формату не означає скасування мобілізації чи її послаблення. Навпаки, контроль стає більш щільним. Але він буде менш помітним візуально.
❗️Перевірки документів здійснюватимуть лише Нацполіція, Нацгвардія та СБУ. ТЦК більше не зупинятимуть авто на вулиці, вся система працюватиме з автоматичними перевірками.
Наприклад: камери автоматично зчитуватимуть номера авто, і якщо власник є в базі «Оберіг», сигнал миттєво надходитиме найближчому патрулю.
Якщо дані в Резерв+ не оновлені або людина порушила правила, поліція може застосувати штрафи, обмеження керування авто чи затримати особу та доставити її до сервісного центру для перевірки.
Ответ дляTotka
Эстафету от ТЦК принимает полиция?)
По обогащению
Нацполіція, Нацгвардія та СБУ