Leila-7• 10 января в 14:18

Будинок вітрина для шиншил, на що варто звернути увагу?

Доброго дня. Хто замовляв для шиншилки таку вітрину, підкажіть які нюанси, що обов’язково має бути в будиночку? Також хвилює питання колеса, чи практичне дерев’яне і шум вночі
HupBaHa• 10 января в 14:20
Да, деревянное колесо берите. Самое бесшумное. Домики регулярно будете менять. Грызут их. Это естественно
E-ducate• 10 января в 14:41
Мої шиншили колесом не цікавились взагалі, ніяким.
По вітрині: її має бути зручно прибирати, з усіх тих будиночків повигрібати какахи - задача з зірочкою.
ir.zhuck• 10 января в 14:42
Щоб колесо було корисний для таких великих тваринок, як шиншила, то потрібно колесо великого діаметру. Тому краще його не брати взагалі.
Те що потрібно з вітриною розуміти, що крізь сітку будуть летіти Какахи шиншила в усі сторони, тому потрібно так розташувати, щоб на стіл не летіло...
Також в кімнатах де жарко, вітрина повинна бути вся з сітки, щоб добре продувалось. Інакше перегрів шиншили.
Також внизу подумайте про розташування ванни для купання в піску, але краще як кокон щоб було.