Гидроусилитель руля• вчера в 16:43

Бюджетный нормальный шампунь для жирных и тонких волос. Посоветуйте.

Дівчина Гілмор• вчера в 16:45
Шаума прозора вся лінійка
Тоскующая• вчера в 16:48
kundal с кофеином и салициловой, очень мне нравится
Уси Пуси• вчера в 16:53
Кишмишная Мая• вчера в 16:56
https://makeup.com.ua/ua/product/115153/ для мене нормальний. Волосся жирне біля кореня з сухими кінцями. Думаю для жирних також є. Озвучте автор вартість що для вас є бюджетним.
Ноунэйм• вчера в 17:01
Рідке скло, вимиває прям до скрипу.
З новинок український бренд холіскін випустив ноу-хау гелеподібний твердий шампунь. Волосся після нього, як з салону, не дуже бюджетно. Можна на олх пошукати чи шафі, думаю мають бути перекупи
Скромняшка• вчера в 17:02
Каллос банановый
Ноунэйм• вчера в 17:02
Або як вище писали шампунь з саліциловою кислотою має гарно промивати. В мене гель, то це прям любов, інші вже не купую
Аноним НаВсеГда• вчера в 17:05
Краще взяти дорогий професійний, але найменшу бутилочку 200 мл. Я купувала в Палітрі. Так його рекомендують використовувати 1 раз на тиждень. мені допомогло.
Петриківна• вчера в 17:22
Ответ дляАноним НаВсеГда
Жирне тонке волосся раз на тиждень)))
Аноним НаВсеГда• вчера в 17:28
Ответ дляПетриківна
Жирне тонке волосся раз на тиждень)))
Мити 6 разів на тиждень звичайним шампунем і 1 раз на тиждень проф від жирного.