Астановитесь• Изменено вчера в 01:10
Дають погану напругу, не заряджається батарейка(інвертор)
Включили світло а толку
Розрядилимь повністю ті батарейки
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 01:13
Ниже 160 не заряжает, проверено. Случайно узнали, что разряжается... На акумулятор переключает, когда ниже 160( в нашем случае...
А я з косою• вчера в 01:13
Стабилизатор нужен, иначе так реально не зарядить ничего. У нас 180 сейчас
Астановитесь
• вчера в 01:15
Ответ дляА я з косою
Можна детальніше
Що за стабілізаток? З ним буде заряджатися?
Душа компанії• вчера в 01:20
Ответ дляА я з косою
Нет толка от стабилизатора. У нас сегодня , киев веник, 148. Стабилизатор просто отключился. Пишет Лоу и точка.
Чорт і Шо• вчера в 01:34
Типу такого. Дивно, що вам електрик його одразу не порадив. На низькому і холодильник швидше здохне, і пралка. Як і на високому. Стабілізатор вирішує цю проблему
Стетоскопуло• вчера в 01:38
ПОтужні прилади можуть не працювати при напрузі нижче 200. Я не знаю за інвертор, але елктро плита, духовка, пралка не працюють, коли напруга менше 180. Плита може світиться але толку ніякого або взагалі відключається, при 167 так було. У нас десь через годи 2,5 почала напруга трохи підніматися, бо одразу ж всі активно все включають.