Смайлик• вчера в 09:01

Порекомендуйте інвертор та батарею на квартиру 73 кв і щоб ел.плитку тягнуло.

Дякую
Триндичіха Байрактар• вчера в 09:02
ого спортзал 73 кв
вряд ли потянет
ОйЙой• вчера в 09:03
О, точно как у меня. Пока в свой бюджет не вкладываюсь, продолжаю искать
автор Смайлик • вчера в 09:05
Ответ дляОйЙой
А какой мощности должно быть? Я просто не понимаю и подсказать нет кому.
Щебетуха• вчера в 09:06
На скільки кВ у вас плита, холодильник, морозильник і те, що будете ввімкнено з ними разом?
автор Смайлик • вчера в 09:06
Ответ дляТриндичіха Байрактар
ого спортзал 73 кв
вряд ли потянет
Даже 83) ошибочка
ОйЙой• вчера в 09:06
Ответ дляСмайлик
Я смотрю хотя бы на 2.4
Молчунья• вчера в 09:10
Ответ дляСмайлик
Плита 3 кіло тягне. Якщо хочере вмикнути все що є треба 5.5
Це очень і очень дорого буде
Тому плитку беремо газову і на 1.6 кіловат зарядне щоб потягло холодильник, світло, фен і т.д
Бо саме стартонути холодильники треба багато, а потім він бере як лампочка
Щебетуха• вчера в 09:10
Ответ дляОйЙой
Я смотрю хотя бы на 2.4
Це такий, щоб вимкнути все і включити оише одну конфорку на плиті на годину
дожену і ощасливлю• вчера в 09:10
Ответ дляСмайлик
Вам в любом случае это кто-то должен будет установить. Вот находите того, кто это сделает и он вам подскажет.
У меня и в квартире, и в доме инверторы. Но плиты газовые.
Молчунья• вчера в 09:11
Ответ дляЩебетуха
І то, може не включитись.
Кастрюлька• вчера в 09:12
Я покупала на сайте svitlo-e.com.ua но у меня газовая плита, обратитесь к менеджеру и Вам все посчитают и подскажут
Щебетуха• вчера в 09:12
Ответ дляМолчунья
І то, може не включитись.
Може, бо треба ще запас потужності
ОйЙой• вчера в 09:12
Ответ дляЩебетуха
Мені більше і не треба. Не можу викласти 50К грн, щоб це було невідчутно для мого гаманця
автор Смайлик • вчера в 09:13
Ответ дляМолчунья
Це очень і очень дорого буде
Ну скільки дорого
Молчунья• вчера в 09:14
Ответ дляЩебетуха
Може, бо треба ще запас потужності
Ну) і толку з нього якщо воно зжере батарею за 30хв) а заряжатись буде три, це якщо швидка зарядка
Бо є батареї 6-8 годин до повної зарядки
вре_Динка• вчера в 09:16
Дивіться не лише на потужність ват але й на ват/години
Я взяла для котла блюєтті на 2600 ват 2073 ват год, котел тягне 400 то це на 5 годин роботи котла. А якщо підключити щось тяжке на 2000 ват то на годину максимум
Електроплита, холодильник, пралка на багато більше тягнуть.
Метраж квартири взагалі ні про що не говорить
Молчунья• вчера в 09:14
Ответ дляОйЙой
Газова плитка 700грн, це якщо тільки ви хочете їсти розігріти
Молчунья• вчера в 09:15
Ответ дляСмайлик
Ну скільки дорого
Ну тисяч 150, може 180грн
Кіма кепка• вчера в 09:16
Ответ дляСмайлик
Інвертор не менше 5 кват, батарея не менше 10
автор Смайлик • вчера в 09:16
Ответ дляМолчунья
Ну тисяч 150, може 180грн
Да ну його)
автор Смайлик • вчера в 09:17
Ответ дляМолчунья
Портативна?
ОйЙой• вчера в 09:17
Ответ дляМолчунья
Мені до чиєї дупи її підключати? В мене є невеликий газовий балон - грію на ньому воду на чай
Молчунья• вчера в 09:20
Ответ дляСмайлик
Да ну його)
Я ж за що. В нас є дві зарядні станції. Одна нова на 2.5кв, заряджається швидко. В неї включений холодильник, ну і якщо ьреба фен то тягне без проблем, щось потужніще сушарку, плиту не потягне
Інший старіший на 1.2 кв. Тягне світло, ноути, роутери. Заряджається довго, але я його до 0 не розряджаю.
На поїсти є газова туристична плитка, купували ще 3 роки тому, супер.
Борщі на ній не звариш, а щось швидке запросто
Щебетуха• вчера в 09:20
Ответ дляОйЙой
Розумію.
Автор поки мовчить.
Але для комфорту всієї техніки треба мінімум від 8кВ, а краще на 10 інвертор, вони від 30 тис за ноунейми і від тисяч 80 за нормальні і якісні.
Батареї до них, ще дорожче.
Молчунья• вчера в 09:20
Ответ дляСмайлик
Портативна?
Так, дуже зручна, балон збоку вставляється
Библиотекарь• вчера в 09:21
Ответ дляОйЙой
Я теж купила газовий балон на 8л, виручає дуже,
Молчунья• вчера в 09:21
Ответ дляОйЙой
То ж в неї балон вставляти, чого ви псіхуєте?)
Лама_мама• вчера в 09:21
Ответ дляСмайлик
Ну скільки дорого
У меня екофло на 3.6 квт, его хватает в целом на такие отключения, но плиточку я отдельную купила тефаль на 1 конфорку или как там правильно. Если вы хотите чтоб прям плиту, то по хорошему есть решения на 5-10 квт, вы должны понимать что они и пол шкафа займут.
дожену і ощасливлю• вчера в 09:21
Ответ дляСмайлик
Да ну його)
Автор, у меня вариант, который тянет квартиру без плиты стоит 3000 дол
ОйЙой• вчера в 09:22
Ответ дляМолчунья
Я сама знаю свої потреби та можливості