Замріяна• вчера в 14:52
Чим ви замінюєте безкінечне залипання в телефоні коли поганий настрій
щоб не стало ще гірше?
Злюка бобер• вчера в 14:54
Нічим. В такі буремні часи не вистачало лише ще більше себе обмежувати.
Залатавая• вчера в 14:56
Иду на прогулку или тискаю и играю с котами своими
Если совсем плохо (в пмс иногда бывает) лежу с котами смотрю кино про любовь а муж или сын приносят мне вкусняшки. Но такое бывает раза 3-4 в год)))
Кава з адреналіном• вчера в 15:01
На книжки переключаюсь.
Дала собі завдання читати щодн будь що від 15 хв.
За той рік прочитала цим методом книг 15.
Цього року хочу збільшити до 25
Уходя дверю не хлопать• вчера в 15:02
устраиваю разбор шкафа и порядок в тумбочках навожу. нет ничего лучше физ нагрузки когда катушки слетают
Кава з адреналіном• вчера в 15:02
Ответ дляНульовий сантиметр
Влаштовую скандал
А я щось мию ще. Там щось, там щось. Так і чисто в хаті
Кава з адреналіном• вчера в 15:03
Ответ дляПузата Хата
піша ходьба далеко
І в таку погоду тоже?
Я люблю ходити, але вже тиждень перебіжками по надобності
Пузата Хата• вчера в 15:04
Ответ дляКава з адреналіном
І в таку погоду тоже?
В такую погоду еще лучше - меньше людей бесячих)
Кава з адреналіном• вчера в 15:04
Ответ дляЗлюка бобер
Тоже правильно
Роздратована шкіра• вчера в 15:04
Шоппингом и едой. Вот как раз сейчас настроение гавно иду пошоплюсь, потом на фуд корте что-то вкусное поем. Вчера так же было, помогло)
Кава з адреналіном• вчера в 15:05
Ответ дляПузата Хата
Мені і холодно, і слизько.
Мало того, що лід. Так ще й з гостряками. Можна вбитись
Мозговая пилочка• вчера в 15:10
є чудовий канал на ютубі Петро Чорноморець, щиро раджу - там теж купа шортів, але - вони корисні (!), можна залипати на здоров´я
Видна міленіалка• вчера в 15:17
Ответ дляМозговая пилочка
Пошла посмотреть и попала сразу на его шортс про котиков)
миссДавеча• вчера в 15:18
Підкажіть фільм якись для розслаблення, скандал зранку з чоловіком вже був, рух на велосипеді взимку по переметах на дорозі був , кладовку всю перескладала, їжу наготувала на тиждень, нічого не допомагає, настрій гів….ний, можливо фільмець в електропростинь врятує ситуацію 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Кава з адреналіном• вчера в 15:50
Ответ дляМозговая пилочка
А про що канал?
Мозговая пилочка• вчера в 18:03
Ответ дляКава з адреналіном
А про що канал?
Про роботу мозку, як діють нейронні зв´язки, як мозок нас дурить, про поведінкові маркери, про життя, якщо коротко.
Я пошуком по ютубу дивлюся його довгі розмови на різних каналах. Він дуже дорого бере за свої класні курси, але і безкоштовного багато викладає.