Новорічна пальма• 11 января в 16:30
Які економ підгузники купуєте?!
Фірма?! Яка якість ?! Ціна
Xвостокрутелка• 11 января в 16:40
Лакі Пін. Важливо ще враховувати, чи дитина схильна до подразнень. В мене перша такою була, коли в підгузках ходила. Там Хаггіс Еліт та Меріси були. В другої дитини зовсім інша шкіра, йому чудово підходять тоненькі Лакі Пін.
ФруктЕщеТот• 11 января в 16:47
Ответ дляШукаю трусики
подруга хвалила эти, в АТБ продаются, часто акция на них
Міні бі атбешні кращі, на них часто знижки саме по картці атб. Ще в єві Джой непогані, але не оранжева, а біла пачка, ті, що трохи дорожчі.