сою не люблю• 11 января в 17:25
Відстрочку студентам можуть скасувати, 13574
Підкажіть таке питання.
Право на відстрочку студентів 25+ скасовується і тим, хто вже навчається ( але поступили після 25 років) чи цей закон буде діяти на майбутніх абітурієнтів?
сою не люблю
• 11 января в 17:31
Ответ дляМудрецыха мира
коли буде закон, тоді й подивимось
То його вже рекомендовано прийняти в другому читанні
Джонсонюк• 11 января в 17:36
Ответ длясою не люблю
Взагалі-то, закон не має зворотньої сили. Але хто знає, що вони там наприймають.
Детские_Будут?• 11 января в 17:38
Гдупоілоеевообще вводить ну хоть снимут 30+ летних студентов с парт
Крошка Енот• 11 января в 17:44
Ответ дляДетские_Будут?
А шо в 30 лет учиться уже нельзя?
сою не люблю
• 11 января в 17:45
Ответ дляДетские_Будут?
Вам дихати від цього легше стане чи жити?
Дай подивлюся• 11 января в 17:58
Ответ дляДжонсонюк
Так він і не буде мати зворотню дію, буде діяти з дня публікації.
сою не люблю
• 11 января в 18:14
Ответ дляДжонсонюк
Цікаве уточнення в прикінцевих положеннях
Лукава Кішка• 11 января в 18:23
Ответ дляДетские_Будут?
Чтобы что?
Слава Українi• 11 января в 18:45
Ну реально это отсрочка для мужиков, знакомый, сидел с работы на работу, тишком нишком, хотя ему просто данные обновит нужно а он принципиально не пошел, теперь в розыске, по знакомству устроили на учебу, теперь деловой, Карпаты, Буковели, Киев, поездки туда сюда.
Виниловая пластинка• 11 января в 19:01
Ні, просто всіх, хто не приступив до навчання будуть відраховувати і скасовувати відстрочки.
Лукава Кішка• 11 января в 19:36
Ответ дляДетские_Будут?
Чтоб шли вас защищать
Дети простых людей? Спасибо, не надо . Пусть меня защищают дети депутатов, военные пенсионеры и ухылянты тцк
Детские_Будут?• 11 января в 19:57
Ответ дляЛукава Кішка
Я тоже не против, чтоб они повоевали
Лукава Кішка• 11 января в 19:57
Ответ дляДетские_Будут?
Я тоже не против, чтоб они повоевали
Только они плевать хотели на всех
Дай подивлюся• 12 января в 12:02
Ответ дляЛукава Кішка
Тобто треба аби всі хлопці, хто тримає зараз фронт, хто щодня збиває ракети і шахедів, зараз же повернулися додому? Якби не вони, що б було з нами всіма і особисто з вами?