Кіма кепка• вчера в 16:22

Чи є вимоги для продовження навчання в школі після 8 класу за програмою НУШ?

Дівчата, підкажіть, будь ласка. Діти, які навчаються за програмою НУШ, уже в 8 класі та повинні здобувати повну загальну середню освіту протягом 12 років. Чи передбачені якісь додаткові вимоги або умови для учнів, які хочуть залишитися навчатися в школі (9–12 класи) і не вступати до технікуму? Чи має значення середній бал, або існують інші нормативні вимоги?
Зажуженная Жужжа• вчера в 16:24
Тестирование будет после 9го класса.
КондуктЕр тролейбуса• вчера в 16:26
Повна загальна середня освіта - це 10-12 класи в ліцеї.
Кидстаффовна• вчера в 16:27
В 9й -нет.10-12 обещают зно
автор Кіма кепка • вчера в 16:27
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Чи може школа не дозволити учню навчатися в 10-12 році якщо у нього погані оцінки?
Замрійлива• вчера в 16:27
Є. Після 8 - обов´язково 9. А далі ліцей чи куди там дитина хоче.
Завтра не пью• вчера в 16:27
10-12 клас це старша школа, а не 9-12.
Ви можете проскочити, бо іспити чомусь з 28 року
Замрійлива• вчера в 16:28
Ответ дляКіма кепка
Може. . Школи будуть до 9 класу, а далі тільки ліцей.
Завтра не пью• вчера в 16:28
Ответ дляКіма кепка
Ще ніхто не знає. Зараз - не може, але за 1,5 року можуть змінити. Але навряд чи, бо нема в Україні аж стільки коледжів і технікумів
автор Кіма кепка • вчера в 16:28
Ответ дляЗамрійлива
А ліцей може?
КондуктЕр тролейбуса• вчера в 16:29
Ответ дляКіма кепка
Може, якщо це гарний ліцей. Але завжди можна знайти не дуже гарний, куди недобір. Але який в цьому зміст з поганими оцінками вже у 8-му класі?
автор Кіма кепка • вчера в 16:29
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую
Замрійлива• вчера в 16:30
Ответ дляКіма кепка
А ліцей може?
Раніше міг, бо боролися за рейтинг і з 7 б не брали. Як буде далі - ще ніхто не знає.
автор Кіма кепка • вчера в 16:31
Ответ дляЗамрійлива
Якщо є хочаб одна 7?
Замрійлива• вчера в 16:31
Ответ дляКіма кепка
Якщо є хочаб одна 7?
Так
автор Кіма кепка • вчера в 16:33
Ответ дляЗамрійлива
Так
Це починаючи з якого класу? Якщо в 8 класі є одна 7, то могли не брати?
Замрійлива• вчера в 16:37
Ответ дляКіма кепка
З 9 класу. Якщо було 7 б у свідоцтві, то до 10 класу деякі ліцеї не брали.
Я за своє місто пишу.
Моя донька зараз в 9, вже повідомили, що з 28 шкіл міста, буде тільки 5 ліцеїв.
І вчителі попереджають, що з низькими балами шансів мало. Який саме бал називають низьким, не знаю.
Svitlo_• вчера в 16:36
Ответ дляКіма кепка
Ні. Там буде конкурсний відбір. І дуже мало шкіл будуть набирати 10-11 клас
Замрійлива• вчера в 16:39
Ответ дляSvitlo_
А який конкурс?
В нас вже заяви приймають, про конкурс ні слова.
Svitlo_• вчера в 16:40
Ответ дляЗамрійлива
Я за своє місто пишу.
Я живу в колишньому райцентрі. В нас з трьох шкіл одна, ні в одному селі району не буде 12 - річки. Відповідно всі сільські діти будуть претендувати на місце в цьому ліцею
Svitlo_• вчера в 16:41
Ответ дляЗамрійлива
А який конкурс?
Без поняття.
Замрійлива• вчера в 16:42
Ответ дляSvitlo_
А проблема в чому?
В наших ліцеях будуть тільки 10 - 12 класи.
Всім місця вистачить.
Svitlo_• вчера в 16:42
Ответ дляЗамрійлива
А проблема в чому?
Всім місця вистачить.
Якщо було 20 ліцеїв чи більше, а лишиться 1 - то як їм всім вистачить місця?
Svitlo_• вчера в 16:43
Ответ дляЗамрійлива
А проблема в чому?
Всім місця вистачить.
В нас буде в цьому ліцеї з 5 по 12 клас.
Замрійлива• вчера в 16:43
Ответ дляSvitlo_
В нас зараз 28 ліцеїв. Ліцей - це та сама школа з 1 класу по 11 клас.
Тепер буде гімназія(читай школа) - 1-9 класи і ліцеї - 10-12 класи.
Svitlo_• вчера в 16:44
Ответ дляЗамрійлива
А проблема в чому?
Всім місця вистачить.
Прогнозовано що лиш 20 % випускників 9 класів зможуть здати тестування на високий бал
Svitlo_• вчера в 16:45
Ответ дляЗамрійлива
Ліцей може мати і ланку 5-9 клас
Замрійлива• вчера в 16:46
Ответ дляSvitlo_
Так це буде зно в 9 класах з 2028 року.
До того часу ні ДПА, ні зно не буде. Про які тести мова?
Svitlo_• вчера в 16:47
Ответ дляЗамрійлива
Так це буде зно в 9 класах з 2028 року.
Як буде відбір - невідомо. Відомо лиш що вже й цього року школи не набиратимуть 10 клас
Приму в дар• вчера в 16:48
Нам сказали,что в 2027 мы будем сдавать ДПА,мы сейчас в 8
Замрійлива• вчера в 16:48
Ответ дляSvitlo_
Ліцей може мати і ланку 5-9 клас
По новій реформі має бути 1-4 класи - школа.
5-9 - гімназія
10-12- ліцей.
Але ми ж розуміємо, що не все швидко і просто в реальності, як на папері