Aleksandra.84• 11 января в 17:53

Заміна кришталика ока, хто робив?

Де робили - назва клініки бажано? Як довго проходило післяопераційне лікування? І чи були якісь обмеження по віку?
sim2406• 11 января в 17:55
А місто значення має? Робив батько в 2025 році на обох очах
wind-d470• 11 января в 17:56
Робили татові,76 років,швидко все,задоволен дуже.
mar_mar• 11 января в 17:59
Робили мамі, клініка в обласному центрі, обмеження по віку не чула за таке, в основному там клієнти на ту операцію пенсіонери).
Леди Репях• 11 января в 18:01
Родственник делал где-то в 70+ лет в небольшом городе. Всё ок.
Поля Дяченко• 11 января в 18:01
Маме делали на одном глазу из-за катаракты. Я не могу сказать, что она довольна. Она думала, что прям все будет,как в молодости.
AN_mel• 11 января в 18:17
Мама делала в 2021 г. в районной больнице возле м. Дорогожичи. Сказать, что довольна - то не особо. Вдаль она стала видеть лучше, а нахера ей это надо? Читает/смотрит видео на ютьюбе она как и до операции только в очках, а если какой-то мелкий текст надо прочитать - так ещё и кроме очков надо лупу брать.
princess of wonderland• 11 января в 18:32
77 лет центр микрохирургии глаза киев, все отлично
Natabond76• 11 января в 18:38
Автор, залежить чи будете ви задоволені, в залежності від того яку лінзу оберете замість кришталика. Щоб і далеко добре бачити, і читати без окулярів - треба мультифокальну, а вона найдорожче коштує
winter2011• 11 января в 19:17
Робили мамі в квітні/травні на обох очах пл черзі.робили в клініці Очі в Києві. Крапали очі, незначні були обмеження фізичні.
автор Aleksandra.84 • вчера в 09:29
Ответ дляsim2406
Місто не важливе. Для себе планую, поки 41 рік, лікар казав, що таке можуть зробити тільки після 45 років.