Сон і дрімота• 11 января в 22:33
Если я согласна спать за деньги, то считаюсь ли проституткой?
Только что наткнулась на скриншот с сайта знакомств, где девушке предлагали за секс и минет 700 долларов.
Она с возмущением высмеяла, а я призадумалась: если мужчина ухожен, приятен внешне, неженат т не урод, то почему нет?)
Вот реально, в чем проблема?
Если спать только с ним)
Вот реально, в чем проблема?
Если спать только с ним)
Мама Карло• 11 января в 22:49
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну чому відразу ескортниця? Беріть вище.
Можна наприклад стати власницею готелю 😊 або створити бізнес :))
Це гра по крупному.
Фантазировать по крупному, это да
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:49
Ответ дляArctic777
Согласны, но дороже
Ні, не дорожче, а по крупному.
Але я заміжня :₽))
Тому всі угоди відмінюються. 😂😂😂
Але я от наприклад ніколи не відмовляю чоловікам, якщо вони хочуть мені щось оплатити, я їм за це ніколи нічого не буду винна. За те така економія бюджету
Але я заміжня :₽))
Тому всі угоди відмінюються. 😂😂😂
Решили открыть в Одессе публичный дом для иностранных моряков. В горком пригласили тётю Песю с Молдаванки, известную в дореволюционной Одессе бандершу, и предлагают ей возглавить новое учреждение. Ей сулят всяческие блага.
— Нет, — говорит тетя Песя, — знаю я ваши порядочки. Десять коек — для горкома, двадцать — для обкома, органам — по потребности. Весной вы будете моих девочек дергать в колхоз на посевную, осенью — на уборочную. А тётя Песя ложись и выполняй план?
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:52
Ответ дляArctic777
С этой добавкой дороже, как специфический заказ и исполнители
😂😂😂😂
Ну от для тих, хто дійсно хоче, то не лякають ні діти, ні чоловік,
Але тут залежить все від чистоплотності жінки. Я в цьому плані дуже брезглива.
Тому в мене не має коханців і чоловік постійно в тонусі, особливо психічному😂😂😂
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:52
Ответ дляArctic777
И как тётя Песя делать бизнес борделя, бандерша
Нєєє нормального готелю
Відійдіть від того рівня, міряйте крупніше
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:53
Ответ дляМама Карло
Фантазировать по крупному, это да
Чому? В мене наприклад ж в Україні був готель, який купила собі не я 😂😂😂😂
Моя улюблена страшко• 11 января в 22:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Дивлячись в якому ви матеріальному становищі :)
Тому що для мене 700 уе це не ті гроші, заради яких піду на таке 😂😂😂😂
Як казала моя подруга, я вже граю по крупному 😂😂😂
Мда?
А что это вчера такое со звездами случилось, что 7000гривен в месяц были нормальным профитом за секс с хитрозадым старпером?
сладкий_ноябрь• 11 января в 22:58
Ответ дляМоя улюблена страшко
Мда?
Я була готова чи та жінка, яка живе в складних умовах?
Саме тій жінці так, я радила прийняти пропозицію, щоб на цьому заробити.
Чи вас все ще ковбасить?
Мурзилка• 11 января в 23:08
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂 а де ви побачили виправдання? Я добре заробляю, тому 700уе мене не здивуєш
Так ніхто нікого і не дивує 700$доларами, я заробляю трохи більше 10 тис але вважаю що потрахатисььза 700$ з нормальним мужиком це досить класний варіант майже для всіх, чого душею кривити
сладкий_ноябрь• 11 января в 23:08
Ответ дляМурзилка
Мондееео?
😂😂😂😂
Щось у вас зовсім погано з послідовністю
сладкий_ноябрь• 11 января в 23:09
Ответ дляМурзилка
Ну мене таке не вставляло ніколи.
Мені таке простіше заробити самій :))
Більше приваблювало завжди те, що мені не по зубам 😂😂😂
Мені таке простіше заробити самій :))
Моя улюблена страшко• 11 января в 23:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи вас все ще ковбасить?
Мы тут все - за себя, а не за того парня.
И вы чуть баян не порвали, убеждая присутствующих в выгодной сделке.🤪 Значит, для вас выгодная.
ПС Колбасит тут только правила форума от вашего хамства.
Мурзилка• 11 января в 23:10
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂
Ну сорі я не спец по фордах
Мурзилка• 11 января в 23:14
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну мене таке не вставляло ніколи.
Мені таке простіше заробити самій :))
Так вам воно і не по зубам 🤷🏼♀️
сладкий_ноябрь• 11 января в 23:25
Ответ дляМоя улюблена страшко
:)) ви мабуть побачили те, що хотіли побачити.
Бо більшість розмовляла саме про ситуацію, а не про себе
сладкий_ноябрь• 11 января в 23:26
Ответ дляМурзилка
Так вам воно і не по зубам 🤷🏼♀️
Я бачу з фордами у вас не вийшло, почали переключатися?
Моя улюблена страшко• 11 января в 23:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Не советуйте другим того, чего себе не хотели бы. И не прийдется оправдываться.
сладкий_ноябрь• 12 января в 00:01
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удалено администрацией...
Моя улюблена страшко• 12 января в 02:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Вас, певно, посилають щогодини.
Тож, ви дуже досвідчена.
Госпожа_тамагочи• 12 января в 03:05
А не пох… как именно это называется? Давайте и берите, пока предлагают. Время ужасно быстро летит, скоро уже и не предложат- старость она такая
сладкий_ноябрь• 12 января в 06:46
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вас, певно, посилають щогодини.
Тож, ви дуже досвідчена.
Бачу довго думали, що відповісти….
Аби відповісти 😂😂😂
А вот недавно• 12 января в 08:19
мені здається, тут проблема в іншому.
зазвичай секс і оральний секс за гроші - це 100-200 доларів.
і ухожений, як ви пишете, привабливий мужчина собі знайде секс за +/- таку суму, заплативши ресторанами і подарунками.
а той, хто не може собі нікого знайти, мабуть, не такий уже й ухожений і привабливий, що доводиться аж по 700 доларів платити.
так що не все так однозначно) як кажуть)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 января в 09:31
я думаю, что вы можете побороться за такую цену.
выходить замуж за выгодного жениха- не проституция, а спать с выгодой- проституция?
я против двойных стандартов.