ПушАпница• 12 января в 13:46

Скільки лежить замовлення в магазині Массімо?

Хто робив замовлення і забирав у магазині, підкажіть, будь ласка. Замовлення було доставлено до магазину 9. На сайті написано , що оплачені замовлення лежать 14 днів. Але сьогодні мені прийшов дивний лист. Це воно буде до 15? Чи це помилка якась
Зроблено у 80-х• 12 января в 13:48
А вы решили из принципа прийти на 14й день?)

автор ПушАпница • 12 января в 13:48
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ні, хотіла на наступні вихідні сходити, бо будуть справи неподалеку