Княгиня пітьми• 12 января в 14:04
Новус, ускладнення життя покупцям.
Зайшла сьогодні в Новус. У них нововведення, на стікері на розвісний товар прибрали ціну товару та вартість покупки. Спитала у продавця, чи це не помилка, думаю може не вірно простікерували. А ні, не помилка. Каже продавець що з 7 січня так.
От цікаво, чи у всіх Новусах такі нововведення?
А головне, навіщо?
Синди Кроуфорд• 12 января в 19:35
Ще не бачила таке, але знаю що в нас вийшов закон в 24 році що обовьязково повинно бути вказано ціна за продукт, а не тільки ціна за 100г/1кг
Синди Кроуфорд• 12 января в 19:37
Ответ дляКнягиня пітьми
Ось і мене прям відвертає від такого товару і такого магазину
Пишите в книгу жалоб, я одно время ходила со злости писала, потому что просто была готова всех там обматерить. Мои жалобы помогли,
Там-тарарам• 12 января в 19:40
Ответ дляКараПузовна
Ми різні, ніжно люблю Новус за гарні акції та знижки, особливо на смаколики. Але я завжди підхожу до сканера і пікаю кожен товар, а вже потім йду на касу.
Пакунок окремо, того що багато хто купує в свій пакунок, або прохають на планшетку (я так завжди рибу прохаю).
Сколько у вас лишнего времени- каждый товар пикать
Ответ дляКоролева краси
Пусть эти риски для подстраховки их жоп закладывают в цену сразу и делают переоценку не 2 раза в день, а 2 раза в неделю. Я работала с ценообразованием розницы, не продукты правда, а канцелярия, тоже цены из-за курса скачут безбожно, программой устанавливали похибку в плюс или минус, что бы ценники не менять каждый день.
А это политики откровенного на*бательства покупателя: сначала найди правильный ценник на товар, потом калькулируй, а на кассе всеравно узнаешь что ценник уже устарел, в базе цена другая. Почему то в пользу покупателя никогда так не работает.
В пользу покупателя всегда работает, если провтыкали ценник. Я много лет всегда покупаю по цене ценника, во всех торговых сетях. Они конечно усираются и вопят, но выбора у них нет😆
Реанимация• 12 января в 19:44
Ответ дляМалинка
3 на 8 умножьте и приблизно сориентируетесь
320 и 261 грн это большая разница
АБВГДейка• 12 января в 19:47
Ответ дляМамОмужа
Світова криза ще не настала, почекайте.
Дотримуватись законодавства можна, тільки тоді знов ціна товару зросте. Ви що вибираєте - вищі ціни чи товар поряд з цінником?
Дотримуватися законодавства не можна, а необхідно, без усяких але. Вартість товарів штучно завищена, і світова криза, яка ще не настала, тут ні до чого.
Ваші аргументи за вуха притягнуті, і розраховані на повних невігласів, або розумово відсталих.
Свідок Перемоги• 12 января в 20:01
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви якась тупа. А песіонерам як ???.
Не переживайте, пенсіонери краще знають таблицю множення.
Без образ ніяк?
Лепетун• 12 января в 20:07
Ответ дляСирожено_пирожено
а зачем их менять?
Цена меняется каждый день ,дорожает .
КараПузовна• 12 января в 20:12
Ответ дляТам-тарарам
А скільки це займає, пару хвилин, зато я не пам´ятаю коли щось купила без знижки.
Я зазвичай їду з офісу чи спортзалу і зарулюю в Новус, якщо не побачила чогось цікавого на знижці, то нічого не куплю.
Налитое яблочко• 12 января в 20:13
Это специальный маркетинговый ход для повышения среднего чека.
как в народе говорят на лоха)
Рассчитано на то что вы возьмёте не посмотрев цену, а потом на кассе отказаться будет сложно.
Это кстати работает, к сожалению
Сама такие магазины не люблю и обхожу стороной.
Главное что бы этот ’ гениальный ’ ход не почерпнули другие маркеты, а то мне на базар ходить придется)))
как в народе говорят на лоха)
Это кстати работает, к сожалению
Сирожено_пирожено• 12 января в 20:20
Ответ дляЛепетун
Цена меняется каждый день ,дорожает .
жах((
Налитое яблочко• 12 января в 20:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В Ашане раньше было удобно, не знаю как сейчас. На товары в упаковке типа молоко, майонез, олия стояла цена за штуку и за кг. Т.е. 850 там или 745 вам все равно, вы видите цену за кг и можете сравнивать, что дешевле-дороже.
Это европейская практика, я когда там была просто кайфовала от этого, на все цены есть цена в кг, очень удобно.
А у нас, ох...
Я не говорю, что а Европах все хорошо, но у нас эта хитрожопость уже зашкаливает на фоне бедности людей, уже 99 норм , уже по группам цены писали, а теперь вообще не пишут.
Что дальше
А у нас, ох...
Что дальше
Налитое яблочко• 12 января в 20:26
Ответ дляМалинка
Шоб коли ціна змінюється, в це буває постійно, не переклеювати стікери
Нет же.
Там новый маркетолог, я тоже , это стратегия на лоха, что потом будет на кассе неудобно отказаться и таких на самом деле много!
Советую обходить его 10 дорогой , если это зайдет, а думаю зайдёт будет у всех макетах так как с 99 и ценой по грамам
Налитое яблочко• 12 января в 20:31
Ответ дляКоханозадовільна
Це просто дно і відношення до покупців як до бидла. З таким успіхом скоро на касах буде гра в наперстки.
Пропоную флешмоб. Окрім того що масово закидати скаргами від письмових скарг в магазині (з вхідним номером і щоб обовязково відповіли згідно закону), можна ще влаштувати протест. Набирати пачку всяких сирів, продуктів без кінцевої ціни і тупо в довільному порядку розкидувати на інші полиці. Як задовбуться шукати сири серед прокладок, тоді попустииь їх. Можна також на касі залишати, робити відміну
Фігня , розкидавши їх ви зробите гірше тільки продавцям, які не від хорошого життя там працюють , тим хто це придумав пофіг, вони ще щось вигадають і наймуть нових продавців, тому що як до бидла вони відносяться до всіх))
А от на юридичному рівні можна було б спробувати, але за 200 грн ніхто не буде скарги писати ( ну може малий відсоток) на це і розрахунок. Хоча вони можуть сказати ціна за кг є в чому проблема
Налитое яблочко• 12 января в 20:35
Ответ длямесяцкие
Мені не важко порахувати, але це хитрість. Принципово б взяла шт 10 і на касі, пробивши, залишила 1, а інші - нехай назад несуть.
В уявіть що черга , каси ж не всі працюють, і ви поспішаєте, багато покупок...З 10 так зробить може 1-2 людина
Доктор Варвар• 12 января в 20:53
Ответ дляНалитое яблочко
Нет же.
от і ми перестали заходити. Задрали ці всі хитрозроблені.., котрі всіх вважають лохами.
Княгиня пітьми
• 12 января в 21:02
Ответ дляМалинка
На цей сир у Новусі ціна стала вже мабуть рік. Так що це не про зміну цін.
Княгиня пітьми
• 12 января в 21:19
Таке ціноутворення, як в магазинах де непальці торгують за кордоном. Мабуть дійсно розраховано на багатих, тих що гроші на рахують, чоловіків, які взагалі в цінах не розбираються.
В даному випадку сир не дорогий 299 за кг. Але там по такій схемі пофасовано і хамон, де ціна від 1000 грн. На інше не дивилася, не було часу, брала зранку до чаю печиво.
НЛОша• 12 января в 21:33
наш самый популярный магазин, сеть Деликат- на каждом углу- уже с год занимается такой темой. не Киев
Мне без сахара• 12 января в 21:51
Только что зайшла в Новус. Взяла сир и буженину по акции, стояла выбирала акционные товары. Сыр около 450 грн Комо традиційний и кусочек буженину Укрпромпостач по акции. На кассе самообслуживания ни то ни другое не соответствует акционной цене!
Вот поэтому это сделали. На лоха!
Княгиня пітьми
• 12 января в 21:56
Ответ дляМне без сахара
Вот поэтому это сделали. На лоха!
У вас була ціна на стікерах за кг?
Мне без сахара• 12 января в 22:06
Ответ дляКнягиня пітьми
У вас була ціна на стікерах за кг?
Та не було ціни, грамовка була. Я відмовилась від товару - сказала що ваші ціни не співпадають з цінниками.
Клин_Кляйн• 12 января в 22:14
Ответ дляКнягиня пітьми
Може є хто працює в цій мережі і може пояснити. НАВІЩО таке робити?
У продавця був крик душі, коли запитала.
что она вам прокричала?
Княгиня пітьми
• 12 января в 22:17
Ответ дляКлин_Кляйн
что она вам прокричала?
Розказала що вони теж в шоці, що пенсіонерам взагалі важко пояснити яка вартість. Що всі претензії і весь негатив до продавців.
Продаю витрішки• 12 января в 23:46
Ответ дляСвідок Перемоги
Там же наче гр написано, що означає грами. Люди, як ви в магазини ходите?
Грами - це г
Коханозадовільна• 13 января в 08:32
Ответ дляНалитое яблочко
Частково погоджуся з Вами.
У продавців буде більше роботи, більше персоналу потрібно буде (витрати мережі). Тому перша пропозиція була саме про скарги. Та Ви і самі знаєте, що таких принципових людей будуть одиниці, які готові відстояти своє законне право.
Проте, як кажуть, не ми перші це розпочали. Ви самі знаєте, що це не випадковість, це відверте пряме наїб..ство. А тепер уявіть, якщо флешмоб буде масовим. По перше доведеться брати більше персоналу. По друге репутація магазину постраждає. Ви б хотіли купувати в магазині, де постійно бачите сири, ковбаси десь серед овочей, прокладок та прального порошку? Не кажучи вже про те, що хз скільки воно пролежало без холодильника на полиці за банками консерв. Тоді адміністратор хоче чи не хоче, але почне рапортувати наверх про такі бунти споживачів.
В любому випадку залишити просто так це показати що до фрази ’ставлення як до бидла’ запитання є лише одне - ’чому як?’
Ні за холодну воду• 13 января в 12:36
Ответ дляНалитое яблочко
Проблема в порушенні ст.15 Закону України ’Про захист прав споживачів’ та Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами. Просто наші люди вже віддресеровані мовчати і не скаржитись