Княгиня пітьми• 12 января в 14:04

Новус, ускладнення життя покупцям.

Зайшла сьогодні в Новус. У них нововведення, на стікері на розвісний товар прибрали ціну товару та вартість покупки. Спитала у продавця, чи це не помилка, думаю може не вірно простікерували. А ні, не помилка. Каже продавець що з 7 січня так.
От цікаво, чи у всіх Новусах такі нововведення?
А головне, навіщо?
Свідок Перемоги• 12 января в 14:33
Ответ дляЧтооооооооооо?
Думаю, законно. Це ж як морозиво лежить все на кучу, а цінник десь в куточку на холодильнику, і шукай сам.
І ніхто не сперечається з цього приводу, всіх все влаштовує. А тут прямо із стікерами біда.
Свідок Перемоги• 12 января в 14:35
Ответ дляЛокшина на вухах
У мене таке було днів пару тому Мені не зручно так,не розумієш кінцевої суми покупки .Взагалі не люблю цю мережу магазинів .Бісить що на самокассі потрібно пробивати пакети в який запакували м´ясо.Ну внесіть це в ціну автоматично !
О, ці пакети за 1,20 бісять мене більше всього. Прошу пару сосисок і вони кладуть обов язково в пакет, хоча можуть просто замотати в плівку і зважити.
Дайте згадаю• 12 января в 14:36
Ответ дляСвідок Перемоги
Я ж наче не на уроці математики. Читайте все речення.
Так и я не на уроке, а в магазине, где и ценник пока найдешь, офигеешь. А если я беру несколько сыров? А на кассе еще просчитай сумму чтобы денег хватило. Я в Новус не хожу, но Варус такой же: навалят те же сыры кучей, найди к каждому его цену. Ах да, еще очки надень. Доходит до того, что ищу товар по последним цифрам штрихкода на товаре и на ценнике. И кстати, на кассе сделать отмены ненужного, когда очередь сопит в затылок -
Хвильоватиша• 12 января в 14:36
Ответ дляСвідок Перемоги
Удалено администрацией...
Зачем прикидывать приблизительно? Вы в магазин пришли или куда?
Я тут с краю постою• 12 января в 14:39
Так воно кругом так. Поки знайдеш ту грамовку націннику, псіхуєш. То за кіло чи сто грам? Ще й написано так, щоб ніколи не знайшли, а просто втомились і взяли
Я тут с краю постою• 12 января в 14:40
Ответ дляСвідок Перемоги
Удалено администрацией...
Ага. Може в дірект ціну спитати?
ПочтальЁнша• 12 января в 14:41
Ответ дляКнягиня пітьми
Мабуть калькулятор треба з собою носити, до фонарика
А мозг для чего😅
Свідок Перемоги• 12 января в 14:41
Ответ дляДайте згадаю
Мені просто здається, що Новус це не той магазин, куди ходять люди, яким принципові цінники)
Я стою на касі і чую суми покупок інших людей, то завжди думаю: чи на того я вчилась?)))
Воленс-неволенс• 12 января в 14:41
Я уже давно оффлайн ничего не покупаю, только доставка, поэтому советую такой способ.
Кстати, Новус не люблю, очень редко заходила раньше и никогда доставку не заказываю
Доктор Варвар• 12 января в 14:44
Ответ дляСиреневенькая
ну якобы новус должен ассоциироваться с современными продвинутыми людьми и модным образом жизни
что-то такое
2 млн баксов бюджет на это продвижение заложен
от ці 2 млн. і відіб’ють на покупцях.
Свідок Перемоги• 12 января в 14:44
Ответ дляЯ тут с краю постою
О, я недавно краківську ковбасу взяла. Типу по акції, 75 грн маленьке кільце. Щось затуркана йшла після роботи, мозок не включила. На касі виявилось більше 200 грн, бо то 750 грн за кіло. От таеі моменти мене дратують, бо написано 75 великими буквами, а внизу малесенькими, що то за кіло і це типу акція.
Лівий Локіть• 12 января в 14:46
Ответ дляСвідок Перемоги
Ціна є поруч. Невже важко помножити 200 гр на 300 грн?)
Неужели сложно цены писать сразу. Все равно ж тот стикер в любом случае клеят
Птица секретарь• 12 января в 14:46
Так в атб на весовую колбасу, например, точно также - на ценнике цена за 100грамм и все. А на колбасе вес.
А я женатая• 12 января в 14:49
Ответ дляПринцепесочка
Есть цена за 100 граммов в других странах. Например в Бахрейне.
И в Австрии
Пи Пи Пилюля• 12 января в 14:51
Ответ дляТАЗератти
У них же не тоннами тот сыр лежит на прилавке
Обычно там не много упаковано
Так там не только сыр
руки_Крюги• 12 января в 14:53
Ответ дляСвідок Перемоги
а 396 грам на 790 грн швидко помножите?
Міряно-переміряно• 12 января в 14:54
В приложении Новуса есть сканер - может чтобы им пользовались.
Свідок Перемоги• 12 января в 14:55
Ответ дляруки_Крюги
а 396 грам на 790 грн швидко помножите?
0.4 на 800 швидко помножу, не проблема
ЭмчЭндЭм• 12 января в 14:55
Новус зараз і Новус в 22 - це 2 різні речі. Такої кількості махінацій та обману немає в жодній торгівельний мережі. Невідповідність товару на акційних поличках, спецціни виключно з застосунком, акції, які може провести(а може й не провести) виключно консультант і т.і..
Новус на Академі обхожу стороною після конфлікту 2-місячної давності. На поличці з акційним Брі лежить товар більшої ваги, розумію це вже після сплати і от диво, але саме в цей момент каса самообслуговування не видає паперовий чек. Звертаюсь до адміністратора, а далі мені кажуть ’сама дура’, точніше немає чеку, не буде повернення. Хвилин 15 мені розповідали, що копію чека мені не видадуть, бо там вже хтось розрахувався. І тільки після попередження, що зараз викличу свого адвоката і далі вони йому будуть доводити, що можуть зробити, а чого ні, адміністратор за хвилину роздрукував новий чек і виконали повернення. Власне сума там була не мега і в іншій ситуації я б мабуть не звернула увагу, але перед цим майже така ж історія була в брата-військовослужбовця, тож для мене то було скоріш принципове питання.
Лепетун• 12 января в 14:56
Ответ дляПригощаю кашею
Вони охренівші, дкрна ціна за 100 грам, ніде такого немає тільки в нашій країні, тепер ще і це. Упаковки то 710 , то 850 молоко
Робіть вже по 19 грамів
Недавно сметана попалась уже 280 г ,падлы .
Я погнала• 12 января в 15:00
Ответ дляГанцю в кєдах
Чому я щось там маю прикидати?)
Я вийшла в магазин швидко поки є світло.
Я хочу взяти і одразу бачити ціну, а не прикидати стояти)
так на то и расчет, что человек, чтобі не нервничать или не заморачиваться, просто накидает в корзину и купит не разбираяясь
Лялька в колисці• 12 января в 15:03
Ответ дляПи Пи Пилюля
Зачем - потому что не успевают эти стикеры-наклейки менять на товаре
Во всех ли? Да, будет во всех так
С одной стороны можно понять. Но с другой - как человек может купить товар не видя стоимость за тех 200-300 грамм? Это ужас.
Это цены будут от 1000 грн тогда и выше. Думаю в все к этому идёт, раз выдумали такое нововведение. А потом на кассе окажется что этот 200 граммовый кусочек стоит гривен 400. Кому оно надо?
Люди будут отказываться. Бедные кассиры. И товар будет портится. Если люди его будут кидать где угодно от злости в магазине.
Зачем такое делать? Мало издевательств над людьми?
НаливайКа• 12 января в 15:07
Ответ дляМусик Пусик
Учора такого не було )))
Позавчора купувала такий самий сир, це що до вас не дійшло нововедення.
Лялька в колисці• 12 января в 15:07
Ответ дляруки_Крюги
а 396 грам на 790 грн швидко помножите?
Бедные старики и кассиры. Ладно придут в магазин математики, таких много, которые днями ходят по супермаркету и множат и переумножают все в уме по 300 раз. Есть такие шизанутые. Они ходят днями сыр на колбасу умножают и высчитывают среднее арифметическое. Хобби у них такое.
Но что делать обычным людям? Когда человек зашёл вечером с работы, быстро купил товар, хочет спокойно его купить и уйти. Но нет же теперь. Это целый вечер ходить с калькулятором и множить сыр на колбасу (образно?)
НаливайКа• 12 января в 15:09
Взагалі, я в Новусі розчарована останнім часом. У них дисконтна карта не діє на знижки, але багато позицій мають знижки, хоч 2 грн, але у них це теж рахується як акція.
Лялька в колисці• 12 января в 15:11
Ответ дляЯ погнала
А половина откажется принципиально. Ещё и вынесут мозг работникам магазина. И таких будет сотни людей за день. И будет тот сыр или та рыба лежать брошенным возле зубных паст и салфеток. Люди будут приходить в магазин, ругаться и уходить. Некоторые за этим туда только и ходят.
Это новая порция для шизофреников называется.
автор Княгиня пітьми • 12 января в 15:12
Ответ дляСвідок Перемоги
То вам так здається. ходять люди з різним достатком.
Упругая попка• 12 января в 15:13
Ответ дляКнягиня пітьми
Може є хто працює в цій мережі і може пояснити. НАВІЩО таке робити?
У продавця був крик душі, коли запитала.
зателефонуйте на гарячу лінію
Я такая - жду трамвая• 12 января в 15:13
Ответ дляГанцю в кєдах
Не завжди цінник є
Шукаючи назву сиру по ціннику я витрачаю свій час. Їх схожих назв там може і штук 5 бути. Це стояти перевіряти по штрих коду
І ще не факт, що не помилишся з цінником. Я колись так сварилася за ціну, що вона вище. Пішли з співробітницею дивитися на цінник, я їй показую цінник, а вона така: А там штрих-код інший і показує мені збоку цінник, де така ж назва і штрих-код як на товарі. Чесно, я прифігіла. Виявляється я маю не просто шукати товар, а ще й штрих-код на кожному звіряти
Кредитная• 12 января в 15:13
Ответ дляПригощаю кашею
Робіть вже по 19 грамів
В Чехии есть товары, где цена указана за 100 г.