Смажена полуничка• вчера в 20:39

В вашіх школах теж не зайшло "змішане" навчання?

У нас сьогодні тільки 20% дітей були очно в школі, решта -приєднувались онлайн. Вчителям і директору не сподобалось - складно, неефективно. Тепер женуть дітей у класи всіх. А темп-ра в класах 12-14 градусів. В коридорах ще нижча.
Цигарний шланг• вчера в 20:40
У нас никаких онлайн, кто не хочет может не приходить, сказали, новых тем пока не будет. Мои день сходили, руки замерзают. Завтра не пойдут
_Alekssandra_• вчера в 20:43
У сына из класса сегодня ходили в школу 4 человека. Уроков онлайн во время школьного обучения не было (у них и так смешанное всегда: половина в школе, потом онлайн). Завтра уже никто в школу не захотел идти)
пьЯНА• вчера в 20:44
Наших сьогодні вивели. Мало того, що холодно, до того ще 4 тривоги було з невеликими перервами, а потім на 3 години раніше графіків світло відключили. Уявіть - тривога, всі четвертий раз за день спускаються в підвал, і тут гасне світло...
Краще б на онлайні сиділи...
_Alekssandra_• вчера в 20:44
Интересно, если в домах рядом отопление есть, то почему его не стало в школе?
40каградусная• вчера в 20:50
В Днепре эта неделя вся онлайн
автор Смажена полуничка • вчера в 20:52
Ответ для40каградусная
В Днепре эта неделя вся онлайн
Ну от доцільно було б і в Києві зробити.
Ну шо не так?• вчера в 20:53
Ответ дляСмажена полуничка
У нас онлайн
Ну шо не так?• вчера в 20:58
Ответ дляпьЯНА
Краще б на онлайні сиділи...
Вивели. Прям під дулом пістолета.
Треба було дома лишити
Неробименінерви• вчера в 21:04
Я не повела
12 градусів в класі.
Це ж не питання життя і смерті на математику і англійську сходити. Вивчить вдома.
Аноним_1858• вчера в 21:14
У нас також прийшло мало. Через відсутність світла та інтернета просто скинули завдання в чат.
В школі +17-19.

Сьогодні попросили по можливості ходити, щоб не пропускати навчальний процес бо з інтернетом біда.

Вже проголосувало що прийдуть 24, вдома 4, один хворіє.
Моя теж хворіє, але поставила за онлайн.
Дарницький район, 6 клас
Грабля• вчера в 21:15
Забороняється очне навчання *,
Сундучок с каникулами• вчера в 21:21
А в області канікули до 19, слава Богу
Грабля• вчера в 21:22
Забороняється очне навчання, якщо в школі температура менше 17 градусів, в нашій 17 :)
Я пані прохана...• вчера в 21:23
В нашій школі тепліше, аніж вдома, і одразу всіх запрошували офлайн.
Я пані прохана...• вчера в 21:25
Ответ для_Alekssandra_
Єдина причина- директор наказав прикрутити опалення, щоб менше витрачати на комунальні. Іншого пояснення нема, хіба що весь район без опалення.