Хитрушка-чекушка• 12 января в 21:24
Відпочинок на літо
Мене вже так морози дістали
Давайте повізуалізуємо літній відпочинок
Що б ви хотіли?
Я - 3-4 тижні десь на березі моря, де тихо, небагато людей, вид з вікна на море. І всі 3 тижні нічого не треба робити
Ще можна окремо тиждень пожити десь в Європі, де я ще не була. А я мало де була, насправді
І ше 3 тижні в себе на дачі
А у вас?
Будь-ласка, не розкидайте свій поганий настрій. Придумайте собі гарну картинку і стане тепліше. Це легкий дофамін
Що б ви хотіли?
І ше 3 тижні в себе на дачі
А у вас?
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:29
Ответ дляТрейдер кріпти
Дайте перезимовать
Йдіть зимуйте. Немає бажання думати про літо - ну й ок
Любимка-анонимка• 12 января в 21:29
Сподіваюся стандартно улюблена Хорватія на 2 тижні
Хвоя , гамак і ідеально чиста вода
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:30
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Хвоя , гамак і ідеально чиста вода
Ніколи там не була. Варто поїхати?
Карма хамелеона• 12 января в 21:30
От того что вы будете без перерыва халва повторять у вас во рту слаще не станет, так и с вашим отдыхом
Любимка-анонимка• 12 января в 21:30
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ніколи там не була. Варто поїхати?
Для нас улюблений напрямок , але всі люди різні
Дуже гарна країна
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:31
Ответ дляКарма хамелеона
Ну не цікаво вам так - не приймайте участі. А мені цікаво
Бо я хочу відпочинок. І хочу почути варіанти чогось цікавого
Херсон це Україна• 12 января в 21:36
Ответ дляХитрушка-чекушка
Турция запланирована,но сейчас летим в Египет из этого пиздеца,манала я сидеть без света и отопления нон-стоп.
буреЛОМКА• 12 января в 21:38
Хочу в конце весны на озеро Гарда или Комо в Италию на неделю, погулять попить вино, кофе, поесть вкусную еду и насладиться озером среди гор
буреЛОМКА• 12 января в 21:39
В августе хочется куда то на море, например в Испанию на дней на 10, там тоже классно, тропинки вдоль моря по скалистому берегу и бухты с бирюзовой водой, на ужин сангрия и креветки
буреЛОМКА• 12 января в 21:40
А осенью в октябре бы поехала на недельку в Париж или Амстердам, не была там ещё
Бочка порохУ• 12 января в 21:42
я вже третій день вибираю апартаменти на півдні Сардинії на кінець липня-початок серпня, забронювала 2 шт з безкоштовною відміною, але шукаю ще, щоб і недорого і підходящі для нашої сім´ї з 5-х дорослих.
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:44
Ответ дляХерсон це Україна
Красота. Гарного вам відпочинку в Єгипті
Херсон це Україна• 12 января в 21:45
Ответ дляХитрушка-чекушка
спс,убегаем от холода и ракет,заипали просто
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:46
Ответ дляМалинка
Моя мечта 2 недели на Мальдивах на острове-резоте
А, да. В мене пару років назад теж була одна з великих мрій - Мальдіви. Чи Домінікана
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:47
Ответ дляУраганнаЯ
Я буду беззвилазно на своїй улюбленій дачульці
Теж люблю свою дачу. Особливо літом
Хитрушка-чекушка
• 12 января в 21:48
Ответ дляБочка порохУ
По ідеї це самий пік жари буде. І цін
Бочка порохУ• 12 января в 21:50
Ответ дляХитрушка-чекушка
По ідеї це самий пік жари буде. І цін
та знаю, але ми завжди так їздимо на мій День народження, та і не боїмося спеки. а от високих цін трохи так))
Малинка• 12 января в 22:06
Ответ дляХитрушка-чекушка
Мне Мальдивы больше нравятся, чем Доминикана. Была и там и там
Малинка• 12 января в 22:06
Ответ длябуреЛОМКА
Гарда красивее )