Вакцениро Вона• 14 января в 12:41

Хто нещодавно робив дитині закордонний паспорт?

З чого почати, куди звертатись, у ЦНАП чи паспортного сервісу? І яка вартість приблизно?
Дитині 11, якщо що
Джонсонюк• 14 января в 12:43
якщо дитині до 12 років, то ідете і робите фото для початку. Потім берете дитину, свідоцтво, фото, свої документи і ідете в цнап, процедура хвилин 10. Через певний час ідете забирати зі своїми документами і дитиною
Нетутешня• 14 января в 12:43
Через цнап у нас в городе не могла поймать запись несколько мес. Потом подсказали через миграционку. Запись день в день была.
Нічна ненажера• 14 января в 12:44
Делала в ДП докумен в Мюнхене. Около 2000 грн +за обработку паспорта и пересылку 80 евро
Полуничка• 14 января в 12:46
в дп документ фото делают на месте
Глас_Народа• 14 января в 12:46
https://komod.pasport.org.ua/services/passport-up-...
Делаете где вам удобно: цнап, паспортный стол, дп Документ
До 12 лет присутствие ребёнка не обязательно
Документы все по ссылке

пс как люди живут без советчицы?!
Глас_Народа• 14 января в 12:47
Ответ дляНетутешня
Онлайн записи нет, а приходишь и сразу берёшь талончик на максимум через 15 минут:)
Дон Пэдро• 14 января в 12:48
Вам дешевше чи простіше? Дешевше в міграціонку чи цнап. Простіше в ДП документ
Глас_Народа• 14 января в 12:49
Ответ дляДон Пэдро
А в цнап в чем сложность?
Я пришла в 8.50 и в 9.05 уже оформляли документы. Талончик брала на месте день в день
Дон Пэдро• 14 января в 12:50
Ответ дляГлас_Народа
А в цнап в чем сложность?
У нас запись требуют. Фото заранее. В ДП быстро и легко. Дороже.
Кусюче сонечко• 14 января в 12:50
Ответ дляГлас_Народа
Документы все по ссылке

пс как люди живут без советчицы?!
при отримані не обов´язково, а коли робити то обов´язково, фото де вони візьмуть?
Глас_Народа• 14 января в 12:51
Ответ дляКусюче сонечко
Читайте внимательно что написано и тогда вы не будете задавать глупые вопросы ()
Джем Шакіри• 14 января в 12:51
Йдіть з дитиною туди, де вам зручніше( міграційна або документ).
Там на місці зроблять фото.
Ціна приблизно 1200 грн, здається, звичайний
Прилипало• 14 января в 12:53
Ответ дляКусюче сонечко
Они ж уже давно сами фотографируют
АгатаХристя• 14 января в 12:54
Ответ дляГлас_Народа
Документы все по ссылке

пс как люди живут без советчицы?!
Наверное гуглом вынуждены пользоваться 😭
Глас_Народа• 14 января в 12:56
Ответ дляКусюче сонечко
Вот именно что 🤦‍♀️
Нетутешня• 14 января в 12:57
Ответ дляГлас_Народа
Ну не знаю, как у вас... У нас в тревогу цнап закрыт. Прием только тех, кто по онлайн записи) потому я туда не пробилась😅
автор Вакцениро Вона • 14 января в 12:59
Ответ дляДжем Шакіри
Там на місці зроблять фото.
Дякую
Залетна Я тут• 14 января в 13:01
Ответ дляГлас_Народа
Вот именно что 🤦‍♀️
Мне еще давно рассказывали, что у них фотоаппараты настроены на взрослых, и двигать они их не будут 🤣
Уговоры, что у меня 11 летний выше меня (стандартной тетки) их не уговорили :))
Кусюче сонечко• 14 января в 13:44
Ответ дляПрилипало
Они ж уже давно сами фотографируют
автор того поста пише, що можна без дитини, кого вони фотографувати будуть?
ПП-шница• 14 января в 13:47
Ответ дляДжонсонюк
Ніякого фото не потрібно робити.
ПП-шница• 14 января в 13:59
Ответ дляЗалетна Я тут
А в нас я принесла фото, сказали що вони зроблять самі. Дитині було 9 років
автор Вакцениро Вона • 14 января в 14:07
Ответ дляПП-шница
А підкажіть де саме ви робили? Може в різних структурах різні правила. Я налаштована у ЦНАП, напевно там найдешевше
Губки-уточкой• 14 января в 14:42
Ні туди ні туди. В дмсу, завжди там роблю. Навіщо переплачувати посередникам.
dahashutka19• 14 января в 16:35
В міграційній це можна зробити. Або цнап.
Я спершу на сайті зробила оплату ( 1000 з чимось, зараз наче 1147)
Дитину з собою, там фото на місці роблять. З собою свідоцтво дитини та свої документи.
dahashutka19• 14 января в 16:34
Можете зайти не сайт державної міграційної служби України. Там і ціну подивитесь і адреси де вам зручно буде це зробити
автор Вакцениро Вона • 14 января в 17:07
Ответ дляdahashutka19
Я у Київській області, знаходжусь в одному місці, а дмсу в іншому, дуже не зручно добиратись, мабуть буду звертатись все ж в ЦНАП, але дякую за інформацію!
Глас_Народа• 14 января в 18:12
Ответ дляЗалетна Я тут
Мою в 8 лет фотографировали
Но мне было лень идти в фотоателье и платить за фото:)