В танке• 14 января в 17:47
Зрозуміють тільки ті , хто це проходив .
Ми плануємо вагітність . По обстеженнях все ок . Але чомусь нічого не виходить . Але тут навіть не про це. Я просто помішалась . Будь що , що відбувається з організмом я привʼязую до вагітності . І думаю що на цей раз 100% вийшло . То мені сни сняться , які віщують вагітність . Звертаю увагу на все . Кожен місяць я роблю купу тестів ще навіть до затримки . Відпустила ситуацію аж на один цикл . Думала дала собі раду . Ні , знов теж саме . Знов я придумала що вже вагітна , знов тест , знов негативний .і чим довше не виходить , тим більше я одержима . Поділіться будь ласка своїм досвідом як дійсно переключитись . Дякую . Всім миру та добра ❤️
В танке
• 14 января в 18:05
Ответ дляПухнасті штани
2 года не получалось у нас забеременеть. Понимаю вас автор
По теме посоветую вам обратиться к пренатальному психологу, а потом к репродуктологу. Даже если у вас самый лучший гинеколог, то репродуктолог реально разберётся в ситуации и подскажет вам как действовать
Дякую за розуміння та за пораду 🫶
Трейдер кріпти• 14 января в 18:05
Переключите внимание, вам правильно советуют. Пока вы одержимы этой идеей, организм в постоянном стрессе
мистерЛяпсус• 14 января в 18:06
Вам треба пропрацювати ситуацію що буде якщо дітей так і не буде. Чим ви займатиметесь все життя, що робитимете і тд. Коли ви дійсно приймете ситуацію, приймете, зрозумієте що життя і радість є без дітей, то станете більш спокійно до цього ставитись. Я серйозно! У нас 4 роки не виходило, потім завмерла вагітність, потім я народила і почався просто капець. В перший рік я зрозуміла, що найлегше було завагітніти.
Госпожа Белладонна• 14 января в 18:11
Ответ дляВ танке
А ще забула додати . Маразм доходить до того , що я навіть другу смужку бачу , де її немає
Вам необходимо отпустить ситуацию. Просто необходимо.
Я когда ’забила’ на это дело, через несколько месяцев и забеременела. Тест у меня валялся, бесил. Думаю, сделаю и больше покупать не буду. Когда увидела 2 полоски аж испугалась
Госпожа Белладонна• 14 января в 18:12
Ответ дляЧервона калина
Если нет детей в браке, значит Бог не дает. Я б усыновила кого-то если прям сильно хочется.
И это тоже. Да. Как показывает жизнь, это не просто так происходит.
Госпожа Белладонна• 14 января в 18:13
Ответ дляВ танке
Чула теж таке , що саме на психологічному рівні може не виходити . Поки навіть не знаю як це зробити . Чула історії що втомлюватись і відпускали ситуацію . Можливо я ще не втомилась 🤦♀️
Нет. Как-то так решить, ну нет детей, буду жить так, а там видно будет. Поплакать один раз, пережить осознание этого и отпустить
Ms. Откровенность• 14 января в 18:17
Ответ дляВ танке
Дійсно маразм, вам би до психіатра на перевірку і допомогу. Бо ви не дитину хочете, а самоствердитися. А потім та дитина, якщо захворіє чи закапризує, буде вас бісити, бо неідеальна у такої ідеальної мами.
В танке
• 14 января в 18:20
Ответ дляMs. Откровенность
А ви зараз тут не стверджуєтесь своїм «розумним» текстом ? Тобто всі жінки , які мріяли завагітніти коли довго не виходило , всі погані-роздратовані мами ?
Ms. Откровенность• 14 января в 18:22
Ответ дляВ танке
Так. Придивитися до них уважніше - здивуєтеся. Я вихователька в садочку 20 років.
В танке
• 14 января в 18:24
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дивіться . Я абсолютно нормально реагую навіть на те , що тут пишуть що в мене проблеми з головою . Але подібне … а якщо не в шлюбі жінка вагітніє і її кидає чоловік ? А якщо наркомани вагітніють і знущаються над цими дітьми ? То все теж не просто так відбувається ? Чи тільки в таких випадках як мій ?
В танке
• 14 января в 18:25
Ответ дляMs. Откровенность
А ви знаєте історію кожної вагітності ?
Наивная Хо• 14 января в 18:30
Ответ длямистерЛяпсус
Підтримую. Треба прийняти той факт, що цього може і не статись. Було щось подібне, але я молилась, що якщо не судилось, то значить так треба, щоб Бог допоміг це прийняти.
Ms. Откровенность• 14 января в 18:30
Ответ дляВ танке
А ви знаєте історію кожної вагітності ?
За 20 років накопичила достатньо історій, навіть якщо не кожна мама мені розказувала)
Взагалі мами дуже балакучи, вивалюють про вагітність все, часами можуть розказувати)
Борисфенка• 14 января в 18:31
Ответ дляВ танке
Ви мене звісно пробачте . В його очах я буду гірша мати ніж алкоголічка чи якась наркоманка ? Бо в тих жодних проблем немає з цим
Ходіть босоніж по снігу, пийте алкоголь, їжте що попало, почніть ремонт.
І коли буде самий непідходящий момент, ви побачите дві смужки.
Госпожа Белладонна• 14 января в 18:35
Ответ дляВ танке
Не конечно Ваш. Я ни в коем случае не хотела Вас как-то задеть.
Писала в том смысле, что не просто так. Возможно, по судьбе другой человек должен встретиться. Это образно, у каждого свое
В танке
• 14 января в 18:38
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну якщо ви про це , то з іншою людиною я дітей не хочу )
В мене найкращий чоловік , який буде найкращим батьком , в цьому я впевнена , як ні в чому в цьому житті
Усміхайлик• 14 января в 18:48
Ответ дляВ танке
Ну, строчити теми ви точно не стомилися
Обстановщица• 14 января в 18:53
Ответ дляЧервона калина
Ума некоторым бог не даёт. И это не автор.
Это только в кино беременность наступает в первую брачную ночь, а в жизни организмы должны приспособиться друг к другу. И таких факторов очень много
Невловимий Джо• 14 января в 19:50
Ответ дляВ танке
Інколи лікарі не кажуть, що є загин матки. Спробуйте берізку, а також лежать на животі покласти таз на подушки, щоб підняти його. Але це не за один раз. Один раз так, інший – так. Бо я вже не пам´ятаю, яким способом при якому загині треба користуватися