Анонім Завгосп• сегодня в 13:27

Чому так виходить, що я все своє життя так проживаю?

Дитинство було специфічне і я хотіла скоріше поїхати на навчання подалі від родини. Далі навчання в університеті і ковід, війна, нестабільність у світі. Я колись поживу спокійно у житті? У мене ніколи було таких щасливих періодів у житті
Хвігура мічти• сегодня в 13:28
Сколько вам? Есть ли у вас семья? Что мешает вам быть счастливой? Война? Езжайте от войны
Мотористка• сегодня в 13:28
Та не гоните! У меня и в ковид и в войну были счастливые моменты. Все в голове!
буреЛОМКА• сегодня в 13:29
Сколько вам лет ?
Инстагра_мерша• сегодня в 13:29
Ой, я з 80х, перерахувати вам всі катаклізми що випали на долю нашого покоління плюс до перерахованого вами?
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:30
Ответ дляМотористка
У мене не було, бо я тоді якраз була на останньому курсі універу і тут якраз ковід
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:30
Ответ длябуреЛОМКА
Сколько вам лет ?
Звожу з розуму• сегодня в 13:30
А что вам сейчас не живется спокойно ? Или в ковид? Вам нравится быть самой несчастной на земле по ходу ?
тогдалия• сегодня в 13:30
Счастье в голове. Вам комфортнее ныть.
Губка Боб• сегодня в 13:31
На пенсії, головне виживуть.
Мотористка• сегодня в 13:31
Ответ дляАнонім Завгосп
І шо?
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:31
Ответ дляИнстагра_мерша
Може у вас хоч дитинство було щасливе? У мене просто специфічна родина і хотілося поскоріше поїхати подалі від них
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:31
Ответ дляЗвожу з розуму
Де ви зараз бачите спокій?
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:32
Ответ дляГубка Боб
На пенсії, головне виживуть.
на пенсії буде ще гірше
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:32
Ответ дляМотористка
І шо?
З роботою було важко
Директриссимо• сегодня в 13:33
Це кожному поколінню так здається
Спитайте у батьків і бабусь, якою була їх молодість.
Звожу з розуму• сегодня в 13:38
Ответ дляАнонім Завгосп
Специфична родына - у каждого второго , если не у каждого первого. В 28 уже пора забывать что мама и папа недодали а додавать себе самой. Вы уже 10 лет минимум живете совершеннолетней!
Може ще третю?• сегодня в 13:33
Ответ дляАнонім Завгосп
Моя жизнь точно так же проходит. Остатки молодости в войне
Мама фіфті цента• сегодня в 13:34
А счастье не даётся по умолчанию.
Если вы относительно здоровы, у вас есть близкие, есть кров над головой и еда на столе, то объективных причин для несчастья нет.
Все в ваших руках. Есть всякие техники программирования себя на оптимизм и прочее.
И точно могу сказать, что оно работает.
У мамы была подруга, вечный позитив и актив. Она тоже впадала в уныние и находилась в этом длительно, не смогла родить ребенка, убивалась 15 лет из-за этого, муж ушел и родил на стороне. Вытягивала себя, читала книги по позитивной психологии, слушала аффирмации, окружала себя интересными социальными контактами, поездками и т.д.
пу_пугренчик• сегодня в 13:33
Що тоді мені казати, моя молодість припала на розвал совка. Вам вірно пишуть, все в голові...
Дівка в намисті• сегодня в 13:35
Зараз у нас щось типу 30-тих років 20-го сторічча: стають популярними ідеї фашизму, до влади приходять цинічні та аморальні люди, регіональні війни. Поки що більш-меньш норм, бо чим закінчились 30-ті усі знають. +ШІ, ядерна зброя, зміна клімату та смертельні віруси
Инстагра_мерша• сегодня в 13:34
Ответ дляАнонім Завгосп
Батько алкоголік, батьки на роботі, вихідні на села пахати, іграшок не було, одягу і взуття нормального теж, ніяких особливо розваг, окрім біганини в дворі. Важливе ваше самовіддуття, а не обставини навколо, прибудь яких обставинах можна почуватися щасливим
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:34
Ответ дляЗвожу з розуму
я на них не скаржуся, але багатьох моїх знайомих такої ’специфічної ’ родини не було
Звожу з розуму• сегодня в 13:34
Ответ дляАнонім Завгосп
Де ви зараз бачите спокій?
Я спросила - что вам сейчас не живется? Вы на улицу выходите - видите сколько людей таких же как и вы? Или вы одна в войну живете ?
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:35
Ответ дляМоже ще третю?
Шкода, що ми живемо у такий час
Инстагра_мерша• сегодня в 13:35
Ответ дляДівка в намисті
Ой, все пропало. Що ж тепер нам роботи?
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:36
Ответ дляДівка в намисті
Так, я про це якраз думалп, що 2020 роки то нові 1930 по суті з розквітом фашизму, війн і пандемій
Звожу з розуму• сегодня в 13:37
Ответ дляАнонім Завгосп
И что теперь? Спецыфична родына это ваше алиби на несчастливую жизнь? Вам скоро 30 - а вы всё завываете про маму и папу. Комплекс жертвы
Инстагра_мерша• сегодня в 13:37
Ответ дляАнонім Завгосп
Частіше за все, оточення уявлення не має, що саме відбувається в середині іншої родини. Я вам навіть розповідати не буду, по коси на голові стануть дибки. Але важливо усвідомити, що те, що було, воно вже залишилося в минулого, а те яким буде зараз і майбутнє залежить безпосередньо від нас самих, незалежно від того, що було в минулому
автор Анонім Завгосп • сегодня в 13:38
Ответ дляЗвожу з розуму
Де ви прочитали що я скаржуся на батьків?
Инстагра_мерша• сегодня в 13:38
Ответ дляАнонім Завгосп
Шкода, що ми живемо у такий час
Назвіть час, коли все було добре і всі жили щасливо