В танке• сегодня в 17:47

Зрозуміють тільки ті , хто це проходив .

Ми плануємо вагітність . По обстеженнях все ок . Але чомусь нічого не виходить . Але тут навіть не про це. Я просто помішалась . Будь що , що відбувається з організмом я привʼязую до вагітності . І думаю що на цей раз 100% вийшло . То мені сни сняться , які віщують вагітність . Звертаю увагу на все . Кожен місяць я роблю купу тестів ще навіть до затримки . Відпустила ситуацію аж на один цикл . Думала дала собі раду . Ні , знов теж саме . Знов я придумала що вже вагітна , знов тест , знов негативний .і чим довше не виходить , тим більше я одержима . Поділіться будь ласка своїм досвідом як дійсно переключитись . Дякую . Всім миру та добра ❤️
автор В танке • сегодня в 17:47
А ще забула додати . Маразм доходить до того , що я навіть другу смужку бачу , де її немає
Сарафанное радио• сегодня в 17:48
Вам не в роддом. Вам к психиатру сначала
Я_з_Франека• сегодня в 17:48
Це як раз може дуже сильно заважати. Треба відпустити, все буде. Просто дайте собі рік спроб. Не місяць-два, а рік. Тести лише при явних затримках.
Непереможна• сегодня в 17:48
я вас не совсем могу понять
но и беременность у меня наступала с первого и второго цикла
Червона калина• сегодня в 17:49
Если нет детей в браке, значит Бог не дает. Я б усыновила кого-то если прям сильно хочется.
Харчовий тріль• сегодня в 17:49
Сами себе гемор наживаете
Шкідлива молекула• сегодня в 17:49
Нет ну тут только доктор поможет, делать тесты до задержки это шиза. Беременность без тестов наступит.
ЗдесяЯ• сегодня в 17:50
у мене була схожа ситуація, теж довго хотіли, постійно відкладали, а коли завагітніла - вагітність завмерла. Переживала це трагічно + не можна було вагітніти певний час. Працюю з психотерапевтом і дала собі час оговтатись і відпустити. Будую життя в своєму ритмі.
Вірю, що у вас все вийде! Обіймаю!)
автор В танке • сегодня в 17:50
Ответ дляЯ_з_Франека
Чула теж таке , що саме на психологічному рівні може не виходити . Поки навіть не знаю як це зробити . Чула історії що втомлюватись і відпускали ситуацію . Можливо я ще не втомилась 🤦‍♀️
Бойова• сегодня в 17:52
Ответ дляВ танке
А скільки років не виходить?
Пацан к успеху шел• сегодня в 17:51
Ответ дляЧервона калина
Может попробуете подумать дал ли вам бог мозги?
Залізний занавіс• сегодня в 17:51
Ми теж плануємо. Поки теж нічого. Але я закордоном, хочу цього року приїхати в Україну та пройти тести з голови до пʼяток. Бо тут як завжди все добре в лікарів. Гуляйте на свіжому повітрі, пийте мʼятний чай. Хоча пару років назад було все добре. Стараюсь не концентруватись. Працюю, займаюсь улюбленими хоббі, подорожую. Розумію що якщо концентруватися то стресу буде більше, а шансів на удачу менше. На дітях життя не скінчується. Ну чоловік не париться взагалі. Говорить що значить ще не час.
Пушкининиана• сегодня в 17:52
мутаціі тромбофіліі здавали? імуноблоти?
автор В танке • сегодня в 17:52
Ответ дляБойова
А скільки років не виходить?
В цілому майже два . Минулого року була вагітність , завмерла . Ну як пояснив лікар . Тепер рік спроб ми рахуємо від тієї вагітності . Точніше від того циклу , в якому вже дозволили вагітність .
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 17:53
У моєї знайомої не було дітей 15 років. Теж здорові,все добре.
Почалась війна,і вона в березні завагітніла. Напевно організм стресонув.

Ще знаю декілька випадків,вагітніли на відпочинку.
Може вам десь відпочити,від цього стресу. Або добре стресонути,якщо ви в беспечному місці
КараПузовна• сегодня в 17:53
У меня немного другой опыт. Не получалось, обратилась к гинекологу, обследовались, всё нормально, не получалось дальше, обратились к репродуктологу, углубленное обследование показало, что есть проблемы, пробовали лечить, результата не было, сделали ЭКО, родили.
Не сходите с ума, в этом нет смысла.
175см55кг19лет (она)• сегодня в 17:53
Було все те саме що ви описуєте. Але коли я завагітніла нарешті, то я це знала вже точно, тобто відчуття було зовсім інше ніж оті всі бажання і переживання, я кинула палити ще до того як зробила той тест останній.
Не знаю що вам порадити, Просто бажаю вам удачі щоб скоріше ваша мрія здійснилася
автор В танке • сегодня в 17:54
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дякую 🫶
Бойова• сегодня в 17:55
Ответ дляВ танке
А, то все буде добре.Відпустіть ситуацію. Або заведіть собаку. Вам треба перемкнутм увагу. Цуцик підійде, бажано дуже вертлявий. Замахає так, що вам вже ніяких дітей не буде хотітися. Якраз і завагітнієте
Анонім-ка• сегодня в 17:55
Я бы на вашем месте прошла обследования какие надо для начала. Когда знаешь что всё ок у обоих легче настроиться на позитив и есть понимание что рано или поздно получится.
Я тоже когда только начали планировать ребенка делала тесты через день и к врачу ходила, но у меня и задержка была 10 дней. Успокоилась и в следующем месяце забеременела, прямо после окончания месячных
#Пойду_кгадалке• сегодня в 17:56
Ответ дляЧервона калина
Ага, наче це так просто.
Помеха справа• сегодня в 17:56
Ответ дляВ танке
Автор, раз була і завмерла і два роки не виходить нічого то явно є причина. Шукайте толкових лікарів, ходіть за другою і пʼятою думкою, консультуйтеся. Вам треба бути одержимою знайти причину , а не бути одержимою побачити вагітність.
Твоя космішна• сегодня в 17:56
А ви одружені, шлюб брали?
автор В танке • сегодня в 17:57
Ответ дляЧервона калина
Ви мене звісно пробачте . В його очах я буду гірша мати ніж алкоголічка чи якась наркоманка ? Бо в тих жодних проблем немає з цим
Червона калина• сегодня в 17:57
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ага, наче це так просто.
Я где-то писала, что просто? Я лишь посоветовала варианты психологического принятия, у автора уже депрессивные навязчивости начались.
Червона калина• сегодня в 17:58
Ответ дляВ танке
Вы сами себя накручиваете, от этого и ваши проблемы.
Пухнасті штани• сегодня в 18:02
2 года не получалось у нас забеременеть. Понимаю вас автор

По теме посоветую вам обратиться к пренатальному психологу, а потом к репродуктологу. Даже если у вас самый лучший гинеколог, то репродуктолог реально разберётся в ситуации и подскажет вам как действовать
автор В танке • сегодня в 18:03
Ответ дляЧервона калина
Я би рада не накручувати себе . Але поки не виходить це зробити
175см55кг19лет (она)• сегодня в 18:06
Ответ дляВ танке
Дякую 🫶
Ще згадала спробуйте може вам допоможе носити прикрасу - трирогу лунницю ріжками вниз
https://www.facebook.com/share/v/1AZGuZ6uGR/
Мerida• сегодня в 18:04
А диагноз какой?