КоКоКоКоКоКо...• Изменено сегодня в 13:23

Вже придбала квитки але вагаюся

З малою дитиною, старшій 14 років, меншому другий місяць пішов, придбала вже квитки на західну але вагаюся чи їхати, живемо на троєщині, світло вже почали давати і тепер думаю, може в еттаки лишитися дома, але все олно опалення немає, в квартирі кондиціонер, але це таке, тупо залежить від світла і при сильних морозах не включиш, просто розриваюся в думках
Галя із Дарниці• сегодня в 13:23
Головне їхати туди де є світло, а не де погана сітуація
Чай не пью, только кофе• сегодня в 13:24
Не вагайтесь, ще місяць зими
автор КоКоКоКоКоКо... • сегодня в 13:25
Та світло на троєщині зараз є, а от опалення немає і не факт шо буде((
Прилипало• сегодня в 13:25
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Там знову морози передають
Нафаня Маня• сегодня в 13:26
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вы прогноз видели? Киев -20
https://sinoptik.ua/ru/pohoda/kyiv/10-dniv
Лама_мама• сегодня в 13:27
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я бы поехала. И ехать надо туда, где есть обычное центральное отопление. Никаких, котлов, работающих от электричества.
Безпринципова• сегодня в 13:28
Ответ дляГаля із Дарниці
Так оно сегодня есть, а завтра и там выключат.
Черговий по кухні• сегодня в 13:29
В частный дом с печкой на дровах, для уменьшения рисков.
Галя із Дарниці• сегодня в 13:29
Ответ дляБезпринципова
Просто крепова сітуація в окремих областях, а в інших ще терпима
Люблю ВалЄру• сегодня в 13:30
Езжайте, отдохните, смените обстановку. Сегодня свет есть, а завтра вдруг снова обстрел....
Безпринципова• сегодня в 13:30
Ответ дляГаля із Дарниці
оно все так хрупко, эти гниды руснявые завтра развалить могут за пару часов везде(
Каяспер• сегодня в 13:32
А там не виключають?
Губи з філером• сегодня в 13:34
Там вы будете снимать квартиру?
ПампушОК• сегодня в 13:34
С младенцами не сильно то и хотят сдавать, вы уже нашли варианты?
So_so• сегодня в 13:36
Какие Ваши риски?
Щас ухожу• сегодня в 13:38
Не вагайтеся.
Реально буде легше, тепліше і спокійніше.
Люблю_смаколики• сегодня в 13:38
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Який це відпочинок з двомісячною дитиною без допомоги.
Успокойся_Успокойся• сегодня в 13:41
Ответ дляЛюблю_смаколики
А что не так с этим? Наоборот, очень удобно. Сиську дал и спит.
Нога на ногу• сегодня в 13:42
Билеты вы взяли, а с жильем уже определились?
Анчо Ус• сегодня в 13:42
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так можна включити електрообігрівачі. На ЗУ теж є відключення.
Голена блондинка• сегодня в 13:48
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Не вагайтесь, ще місяць зими
Месяц?
Такое ощущение,что март у всех стёрт из памяти
Нервогенератор• сегодня в 13:50
Жити будете де? В палатці?
Нервогенератор• сегодня в 13:51
Ответ дляКаяспер
А там не виключають?
Виключають
Пластилин_Колец• сегодня в 13:53
їхати! чого ви чекаєте? скоро буде новий обстріл. опалення не буде. я з лук´янівки і їду на вихідних до весни.
Пластилин_Колец• сегодня в 13:54
Ответ дляЛюблю_смаколики
а сидіти в квартирі під ракетами і без опалення? там хоч тепло є. світло є. і ракет нема
Нервогенератор• сегодня в 13:57
Ответ дляПластилин_Колец
Світло є тільки в тих, хто має генератори або акумуляторні батареї
Вимикають по графіку
Тепло тільки ті ,хто має індивідуальне і газ/ дрова
Ракети правда не так як в Києві але теж буває
Так що їхати не варто
Пластилин_Колец• сегодня в 13:59
Ответ дляНервогенератор
Вимикають по графіку
Так що їхати не варто
та не трендіть))я вже була, повернулася за батьками.в Трускавці красота. опалення є скрізь. світло виключають, але зовсім не так як у Києві. за роки війни там повна тиша. в неділю виїжджаємо усі.живемо в звичайному багатокварт.будинку.
Нервогенератор• сегодня в 13:59
Ответ дляПластилин_Колец
Хаміть своїй мамі)
Вітаміни косметика• сегодня в 13:59
Ответ дляАнчо Ус
ніякий обігрівач не нагріє так як опалення- перевірено тою зимою коли кондер та конвектор 1 кімнату велику не прогрівав.Опалення краще навіть погане но опалення..Мовчу за коридор і кухню...У кожній кімнаті по конвектору ....
Пластилин_Колец• сегодня в 14:00
Ответ дляНервогенератор
Хаміть своїй мамі)
просто не треба казати,що там погано.в невеликих курортних містечках супер.тихо,і є всі умови. і інет,і опалення.і нічого не літає.