Бавовна• 15 января в 01:22
Жалею,что уехала заграницу
Девочки, угробила свое здоровье, морщины вылезли из-за тяжёлой работы хотя до этого я хорошо выглядела для своего возраста
Ответ дляЩа как дам
Якщо спонсор вирішить вигнати людину, то це не буде так, що українець покинув спонсора з власної волі. Якщо людина працездатна і без дітей, тимчасове можуть і не дати. Скажуть, ідіть в шелтер чи шукайте в друзів. Тоді людина ночує у друзів, і це називається sofa surfing.
У вас просто сама фраза по моєму некоректно звучить.
«Якшо спонсор вірішить вигнати» - то це очевидно з його власної волі. А не з волі українця.
Ща как дам• 15 января в 02:46
Ответ дляСумчатая кошка
Социальное да, платное. Но по моему 80% покрывает УК, фунтов 100-200 к оплате?
Ні, не так. Соціальне є приблизно на 20% дешевше приватної оренди.
Далі ми з вами яку ситуацію розглядаємо? Далі все залежить від того, який склад родини, чи працює людина, який заробіток і т.д. І чи взагалі людина отримує УК. Тож по замовчуванню, ніхто нікому нічого не ’покриває’. Плюс комуналка, в мене тільки council tax £208 на місяць, а ще газ, вода, електрика ~150.
Ранковий базар• 15 января в 02:47
Про житло для українців дивно читати, у кансіла житла соціального немає, можуть запропонувати житло від приватного ленлорда за ринковою ціною. Платиш сам
Ща как дам• 15 января в 02:50
Ответ дляLonda___
Це був коментар до попереднього коментаря. Там учасниця Сумчатая Кошка написала, що у Великій Британії бездомним можна стати виключно з власної волі.
А я відповіла, що ні. Якщо спонсор тебе вижене, то це точно не з власної волі ти опинишся на вулиці.
Ща как дам• 15 января в 02:51
Шукайте іншу роботу. Треба з цієї звільнитися і відпочити місяць-два. Також ми вже звикли що британці за собою не слідкують і виглядають як завгодно. Я наприклад також перестала косметикою користуватися
НеГолосую• 15 января в 02:52
Ответ дляВанна Тазиковна
Тогда рискованный шаг сделали. Я тоже офисный работник и не смогла бы работать физически. Уехала бы, ну не знаю, в случае полного апокалипсиса и то не факт. Но все разные.
А какая зп у вас? Офис хороший ?
Бавовна
• 15 января в 02:52
Ответ дляРанковий базар
Автор я в Британії і також працюю в магазині. Емоційно виснажена, немає ні цілей, ні мрій
Понимаю вас и сочувствую, а у вас нет возможности что-то другое найти?
НеГолосую• 15 января в 02:52
Ответ дляБавовна
Заграницей тоже не мед
А где может быть мед? Нигде
НеГолосую• 15 января в 02:53
Ответ дляБавовна
Извините, но я буду глубокой старухой если ещё так пару лет поработаю
Значит домой надо сейчас уезжать
НеГолосую• 15 января в 02:53
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автор возвращайтесь снимите квартиру на западе и не морочте голову себе
Ну вот
Бавовна
• 15 января в 02:53
Ответ дляРанковий базар
Эта работа в ритейле так выматывает, буквально все соки высасывает. Ещё и люди злее стали чтоли в последний год. Раньше такого не было
Сумчатая кошка• 15 января в 02:56
Ответ дляЩа как дам
Раніше так і було. Але зараз вже більше року як змінилися правила. Для нас правила такі ж самі, як для інших національностей, включаючи британців. Кансил не надає тимчасове житло людині, яка працездатна, без хвороб і дітей. Тут є ночлежки, шелтери. Там ночують безхатьки, а також можуть відправити вищевказаного українця, британця і т.д.
Якщо людина з дітьми, має інвалідність чи ментальну хворобу, тоді нададуть тимчасове. Але воно платне також. Готель чи B&B.
Нічого не змінилося. Тиждень тому зустрічалась зі своїм чудовим депутатом .
НеГолосую• 15 января в 02:54
Ответ дляБавовна
Потом кучу денег на лечение после такой работы. Ещё одна украинка на работе заработала кучу болячек себе здесь и проблемы со спиной. Недавно в Киев ездила лечиться
Пусть там и останется лучше . Чтобы не умереть
Бавовна
• 15 января в 02:54
Ответ дляЩа как дам
И я тоже на бомжа какого-то стала похожа и ещё и постарела
Бавовна
• 15 января в 02:55
Ответ дляНеГолосую
А где может быть мед? Нигде
Сейчас по всему миру не мед
НеГолосую• 15 января в 02:55
Ответ дляБавовна
На админ роли подавалась, в Украине была офисная работа в колл-центре, не квалифицированная, но хоть не тяжелая
Ааа
НеГолосую• 15 января в 02:56
Ответ дляПищалка
Возвращайтесь, в Киеве сейчас намного лучше.
Не слушайте никого, что нет света, воды, тепла, зато родные стены! Ракеты летают недолго, часов за 8-10 уже отбой, а тревоги днем часа по 1,5-2 всего. Да, магазины закрываются, пару десятков, но открытых еще много осталось.
Все ок в принципе. В Германии намного хуже счас
Коварная Зая• 15 января в 02:56
Ответ дляБавовна
Соглашусь. Сестра там была. Тоже тяжело работала, потому что не брали никуда без знания языка (хотя она более-менее знает английский). Ездила в Киев периодически. В конце концов не выдержала, вернулась.
Бавовна
• 15 января в 02:57
Ответ дляЩа как дам
Здесь ее годами ищут, вот очень плохой рынок труда
Ранковий базар• 15 января в 02:58
Ответ дляБавовна
Зараз просто на це немає сил, діти підлітки ще додають стресу
Ща как дам• 15 января в 02:58
Ответ дляСумчатая кошка
Ви розумієте що таке Priority needs?
Councils have a duty to provide temporary accommodation (like B&Bs) for households with a ’priority need’ (e.g., families with children, pregnant women, vulnerable adults) if homelessness can´t be prevented.
Сумчатая кошка• 15 января в 02:59
Ответ дляБавовна
В мене зараз чудовий колектив в Британії , коли я тимчасово виїжджаю в Україну, майже кожного дня сповіщення з підтримкою.
Ща как дам• 15 января в 03:00
Ответ дляСумчатая кошка
Ukrainian nationals arriving under the Homes for Ukraine (HfUK) scheme or Family Visa, who are at risk of homelessness, are eligible for immediate help from local councils in the UK without needing to meet the ´habitual residence´ test, often accessing temporary accommodation, but councils prioritize finding alternative hosts or private rentals first, with duties for emergency housing primarily for those with ´priority need´. If a host arrangement breaks down, contact the council for rematching or alternative housing, as they provide support to prevent homelessness, but statutory duties for temporary accommodation (like B&Bs) are for those with priority needs, otherwise, support focuses on finding other housing.
Гарні диньки• 15 января в 03:00
Ответ дляНеГолосую
Шо тоже ракетынетсветаводыотопления?
Бавовна
• 15 января в 03:00
Ответ дляСумчатая кошка
Кем работаете если не секрет?
Сумчатая кошка• 15 января в 03:02
Ответ дляЩа как дам
Ви розумієте що таке Priority needs?
От чесно ні, я знаю , що житло мені оплачує Кансіл, хоча я його повідомляла, що я працюю, комуналку оплачую я,зі спонсорами прожила більше ніж півтора року, чудові відносини, моя сім´я.
НеГолосую• 15 января в 03:03
Ответ дляБавовна
Я не жалуюсь, просто хочу сказать, да это была плохая идея сюда приехать, но многие думают заграницей сахарные берега
Кто так думает ? Не знаю таких . В Украине тоже нет берегов этих и не будет . А там и подавно
Сумчатая кошка• 15 января в 03:04
Ответ дляБавовна
Кем работаете если не секрет?
Не секрет, на кухне, но именно на производстве продуктов.