ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 января в 08:56

Свекруха живе 2 дні в нас і 2 дні в дочки

Скажу так, живемо з чоловіком більше 15 років, є дочка. Нам ніхто ніколи не допомагав взагалі, ні моя мама ні його. Моя живе далеко і взагалі не цікавиться що у мене. Свекруха живе близько, але також не цікавиться нами. Завжди ходила до своєї дочки, щось там допомагала, навідувала, внучку доглядала.
Коли потрібно було щось допомогти нам, наймали свекруху. Потрібно побути два дні з дочкою - платили їй гроші, щось по саду - платили. Безкоштовно нічого не робила. В цей час в будинку коли нас немає вона могла вкрасти гроші ( було таке), чи якусь пусту банку, чи яйця з під курей. Хоча мала свої кури і яйця ми купували в неї.

Свекруха живе своїм життям, зустрічається з чоловіками, водить до себе додому, кормить і поїть їх. А нашій дочці ніколи і цукерки не принесе, нам звісно і не потрібно від неї нічого. Жила собі в своєму будинку, ходила по заробітках за будинком не дивилась відколи його купила ( це майже 20 років). І тут сталась пожежа в її будинку, в неї пічне опалення. На кухні при пожежі стелю побили, її майже немає. В перші дні пожежі я забрала її до себе, бо дочка їх не хотіла і сказала спати в тому диму ( типу там нічого немає страшного). Я сама знаю що таке пожежа. В дитинстві згорів повністю будинок, і тут в чоловіка будинку ще на початку коли ми приїхали також загорівся ( все було ціле , просто не було охоплення ) з його родини ніхто нас не взяв до себе ми кілька днів жили в чужих людей і це також було зимою.

Тепер коли свекруха пішла до дочки і та начала дзвонити до мене і сказала - що її мама має бути 2 дні в неї і два дні в нас. Щоб її брату не було обідно. Дочка живе з внучкою 6 років їй. Я живу з дочкою та чоловіком, у нас немає місця де її покласти та поселити. Всього дві кімнати, там дівчина підліток ( яка не хоче жити з бабою) і наша кімната з чоловіком. І от поки немає чоловіка ( він далекобійник) я сплю з свекрухою. Я не можу це терпіти ніяк.
Жінка в 65 років дивиться якогось ворожок по тік току і промовляє, шепоче щось під ніс. Плюс я дивлюся за нею, вона нарошно то розлиє воду, то дверима гримає, все принеси та подай. Зранку давай те що вона любить, а в мене немає бажання прислуговувати їй. Чоловіка за цей час ще не було вдома ( він з мамою не говорив нормально). Продукти також купую, бо вона все що купує за ці дні два що у дочки носить їй.
Тепер я не знаю як мені жити далі, бо це продовжиться аж до весни. Підкажіть, щоб зробили ви чи дайте якусь пораду, буду вдячна всім.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:43
Ответ дляМанка Я
У вас приватний будинок з двох кімнат? Йому сто років? Чому ви спите зі свекрухою в одному ліжку?Не можете ще одне купити?В крайньому разі розкладачку.Понапридумували фігню
Так, два ліжка. Будинок старий. Ми будували новий будинок, але на початку війни все припинилося.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:45
Ответ длянаКоблучках
А вы как-то зависите от мужа? Финансово или жилье его?
Вот есть проблема. Подумайте, кто может её решить. Позвоните мужу и скажите, что не можете так больше жить, сорвётесь на скандал и всем же будет хуже.
Будинок писала - чоловіка, а працюю онлайн, здому.
Скажений гудзик• 15 января в 09:45
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Бо свекруха не доглядали за ними ніколи в дитинстві, кинула їх і вони жили в різних бабках ( діти від різних чоловіків). Вони самі собі все заробляли, на їжу на одяг. Чоловікові і дочку помагали бабусі та дідусі. А свекруха бігала за чоловіками. А тепер вона типу всілась на місці, але всеодно шукає чоловіків і їм соромно.
Ну, те що жінка хоче чоловічої уваги, це таки нормально. Допомагати своїм батькам, навіть,якщо вони не глядять онуків, теж нормально. У вас проблеми не з свекрухою, а в відсутності здатності виставляти власні кордони і комунікувати х власним чоловіком. Чоловік відмахується від вас жартами, свекруха живе у вас як хозяйка, донька свекризи вам вказує ´, що робити, власна донька теж вами командує. Вам насправді є над чим замислитися навіть без свекрухи
Крию матом страшно• 15 января в 09:53
Выгнать нахабу
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:55
Ответ дляСкажений гудзик
Дочка не командує, вона сьогодні бачила моє самопочуття - говорила щоб я була з нею.
Так, я не можу відстояти свої кордони. Чомусь відчуваю страх, я боюся сварок з чоловіком, відчуваю тривожність і тому не говорю нічого.

Лишити свекруху в кімнаті одну - вона ж лазить по речах, я в будинку ховаю гроші та коштовності від неї.

Приїде чоловік і хай вирішує з своєю сестрою що хоче. Я просто все скажу, не буду мовчати. Що буде то в буде
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:57
Ответ дляДверной_Проем
Девочки бывает такое. У меня тётя такая, ей 68. Все решает дочь. Тётка бесхарактерная. Вот бывает такое.
Так, це саме так у цій ситуації.
Скажений гудзик• 15 января в 09:57
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ

Ні,вам треба таки розібратися з собою. Бо сьогодні свекруха, завтра щось інше, ви все життя будете під усіх підлаштовуватися і слухати їх накази і вас будуть мати ні за що
Освічую темряву• 15 января в 09:59
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Чоловік сказав приїде то подивиться ( зараз немає можливості). Вона не страшна, ось кавалери дзвонять по десять раз ( вони звісно на гарний стіл та на щось весело до неї прийдуть) а як щось робити - кавалерів немає. Будинок не згорів, все ціле крім пічки і стелі над нею. Вона може обогоіватися електрикою, але не хоче платити за світло великі рахунки
В 65 кавалеры есть ? Вот это да .
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 10:04
Ответ дляОсвічую темряву
В 65 кавалеры есть ? Вот это да .
Вони у неї все життя, до неї ходять і жонаті з села.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 10:08
Ответ дляОсвічую темряву
В 65 кавалеры есть ? Вот это да .
А ще вона вірить все з фейсбуку. Там який чоловік відео викладає вона думає що то для неї і хвалиться. Дочка заглядала що вона дивиться а та ховається від неї , не хоче щоб фейсбучний кавалер дивився на дочку. Ревнує. Ви ж розумієте, що це просто пости невідомого чоловіка, там вітання чи просто пісню співає - а свекруха думає що то для неї особисто. І хвалиться що в неї три кавалера, а то просто відео в рекомендаціях.

Я задається писала тут тему про це. Та з нею брєд такий, що витримати тяжко. Вона відео дивитися про ворожок, стану, прокляття і потім сидить шепче і повторю те що вони там у відео говорять. Короче, це одним реченням не описати.
Бандитка Сью• 15 января в 10:11
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ

Не поняла , как это - ’не хоче щоб фейсбучний кавалер дивився на дочку’ . Как тот мужик из ФБ может смотреть на дочку ?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 10:18
Ответ дляБандитка Сью
Вона переглядає відео, в рекомендаціях і їй попадається який чоловік і вона постійно його дивитися. Свекруха думає що той чоловік ,,сочіняє стіхі,, для неї. Вона навіть чекала 5 подарунків на новий год ( на минулий, не на цей). Це якась хвороба. Вона сприяє віртуальний свій за реальність. Відколи купила сенсорний телефон.

І коли дочка дивилась на те що свекруха дивиться , то ховала телефон і не хотіла щоб типу той дивився на дочку. Якось так
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 10:21
Ответ дляБандитка Сью
Це було десь минулого року. Прибігає до мене свекруха зранку і каже дивись відео і поможи мені забрати дар. Я не зрозуміла що вона хоче. А вона показує відео де говориться типу це відео почалося тобі не дарма, ти особлива людина і тобі всесвіт подарував дар прийди в забери, але підпишись, поділись з друзями ( типу так десь) і вона просила щоб я помогла забрати цей дар, бо всесвіт вибрав її.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 10:28
Ответ дляБандитка Сью
Ось писала про це з другого - тема називається - Моя свекруха напевно зійшла з розуму...
Не знаю як поділитися
Освічую темряву• 15 января в 10:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ

Не пускайте ее на порог
Гуру троллинга• 15 января в 10:43
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Бо чоловік не прорахувався зі мною, сказав положи її десь. Тепер я вже хочу забратися з дому, бо терпіти не можу.
якщо десь положити, то постеліть їй на кухні, сама втече
ротцвеники• 15 января в 10:49
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я не придумую, це все так. Писала кілька тем тут за свекруху
Вы самая странная-положить свекровь к себе в спальню при наличие других вариантов
Бабайко• 15 января в 11:23
Мне кажется, нужно еще помнить про пример, который Вы дочке показываете. Вы хотите, чтоб и она не умела выстраивать границы и позволяла на себе ездить, как и Вы? Подростку очень тяжело смотреть на такую маму...
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 13:25
Ответ дляГуру троллинга
От сьогодні буде спати на кухні, мені всеодно.
Молчалка• 15 января в 16:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
найміть людину, нехай пічку відремонтує. а стелю побілити ви й самі з її дочкою зможете.
Потішаюся• 15 января в 16:16
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дочке стыдно - это ее проблемы, пусть приютит мать у себя. Или вам тоже стыдно, что свекровь такая? Но это с одной стороны. Со стороны свекрови - если б она хотела с кем-то жить, ей бы не смогли запретить ни дочка, ни сын, ни кто либо еще. Запретить можно ребенку или ограничить недееспособного человека. Свекровь ваша к этим категориям не относится.
я Кукарача• 19 января в 12:50
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Мають кавалери будинки, але дочка не дозволяє йти їй до них. Вона б уже давно побігла жити до них.
а скільки ж їй років?
sur_sur• 22 января в 17:19
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Виставили свекруху? Чи їй на кухні сподобалося?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 24 января в 09:32
Ответ дляsur_sur
Вона Ше побула два дні на кухні і вже як тиждень не приходить, а я і не телефоную. Мені всеодно
sur_sur• 24 января в 13:22
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну, може переїхала до дочки))
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • вчера в 13:07
Ответ дляsur_sur
Ну, може переїхала до дочки))
Ні, була у своєї куми подружки. Вчора заходила, але нас не було вдома - пішла вже до дочки на ці дні. Далі не знаю. Чоловікові не вдалося з нею зустрітись. Він поїхав у відрядження.
sur_sur• вчера в 22:01
Ну, нехай розважається бабуся)
А про сина вона не знала?