ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 января в 08:56

Свекруха живе 2 дні в нас і 2 дні в дочки

Скажу так, живемо з чоловіком більше 15 років, є дочка. Нам ніхто ніколи не допомагав взагалі, ні моя мама ні його. Моя живе далеко і взагалі не цікавиться що у мене. Свекруха живе близько, але також не цікавиться нами. Завжди ходила до своєї дочки, щось там допомагала, навідувала, внучку доглядала.
Коли потрібно було щось допомогти нам, наймали свекруху. Потрібно побути два дні з дочкою - платили їй гроші, щось по саду - платили. Безкоштовно нічого не робила. В цей час в будинку коли нас немає вона могла вкрасти гроші ( було таке), чи якусь пусту банку, чи яйця з під курей. Хоча мала свої кури і яйця ми купували в неї.

Свекруха живе своїм життям, зустрічається з чоловіками, водить до себе додому, кормить і поїть їх. А нашій дочці ніколи і цукерки не принесе, нам звісно і не потрібно від неї нічого. Жила собі в своєму будинку, ходила по заробітках за будинком не дивилась відколи його купила ( це майже 20 років). І тут сталась пожежа в її будинку, в неї пічне опалення. На кухні при пожежі стелю побили, її майже немає. В перші дні пожежі я забрала її до себе, бо дочка їх не хотіла і сказала спати в тому диму ( типу там нічого немає страшного). Я сама знаю що таке пожежа. В дитинстві згорів повністю будинок, і тут в чоловіка будинку ще на початку коли ми приїхали також загорівся ( все було ціле , просто не було охоплення ) з його родини ніхто нас не взяв до себе ми кілька днів жили в чужих людей і це також було зимою.

Тепер коли свекруха пішла до дочки і та начала дзвонити до мене і сказала - що її мама має бути 2 дні в неї і два дні в нас. Щоб її брату не було обідно. Дочка живе з внучкою 6 років їй. Я живу з дочкою та чоловіком, у нас немає місця де її покласти та поселити. Всього дві кімнати, там дівчина підліток ( яка не хоче жити з бабою) і наша кімната з чоловіком. І от поки немає чоловіка ( він далекобійник) я сплю з свекрухою. Я не можу це терпіти ніяк.
Жінка в 65 років дивиться якогось ворожок по тік току і промовляє, шепоче щось під ніс. Плюс я дивлюся за нею, вона нарошно то розлиє воду, то дверима гримає, все принеси та подай. Зранку давай те що вона любить, а в мене немає бажання прислуговувати їй. Чоловіка за цей час ще не було вдома ( він з мамою не говорив нормально). Продукти також купую, бо вона все що купує за ці дні два що у дочки носить їй.
Тепер я не знаю як мені жити далі, бо це продовжиться аж до весни. Підкажіть, щоб зробили ви чи дайте якусь пораду, буду вдячна всім.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:15
Ответ дляНі грама
Пусть дают деньги сын и дочь на ремонт и переселят ее назад.
В свекрухи є гроші на ремонт до 100 тис гра десь. Але вона буде робити аж весною. А зараз за наші кошти сидить, то хліб не такий. Хоча ні, вона в мене сидить за наші кошти, а до дочки носить та купує.
Потішаюся• 15 января в 09:15
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Мають кавалери будинки, але дочка не дозволяє йти їй до них. Вона б уже давно побігла жити до них.
Не совсем понимаю что значит дочка не разрешает взрослой самостоятельной женщине.
В нынешнем вашем состоянии от вас она не уйдет. Вы только можете либо сказать ей прямо через рот то что приютили на время. Либо в конце месяца сказать ее долю за продукты и коммунальные, либо уже сейчас делать другими способами вашу совместную жизнь не комфортной ей. Но вы в лбом случае останетесь плохой. Смиритесь
Нехай щастить• 15 января в 09:15
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вы тролите?
В рот не ложи• 15 января в 09:18
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Бо чоловік не прорахувався зі мною, сказав положи її десь. Тепер я вже хочу забратися з дому, бо терпіти не можу.
просто дзвоніть дочці її і кажіть,що готель закривається. і спати в одному ліжку зі свекрухою ви більше не будете. сухо і коротко. і хай повсираються. вам що до того?
Хачапууури• 15 января в 09:17
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вы тролите?
Ні грама• 15 января в 09:17
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дом протапливать надо, развалится к весне.
Манка Я• 15 января в 09:18
И охота сочинять бред
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:18
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви перегинаєте палицю цією білібурдою
Ви там блаженні? Чи це тролизм тупий?
Дочка приказала 🤣
Це серйозно, брєд такий як все детально розповідати.
Ответ дляВ рот не ложи
ваша біда що ви її пустили.я б сказала тій сеструні- вибач, але в нас нема місця.а спати зі старою жінкою в одном у ліжку я не буду. я так колись і сказала. і мені пофіг,що там думають.вам за все життя ніхто нічим не допоміг.втрачати вам нема чого.кому доглядала дітей,у того й живе. зазвичай,дочки забирають. чоловіка нема.Чому ви повинні доглядати чужу маму. вона дочка-хай доглядає. Я би подзвонила і сказала,що в вас нема де спати.Спати в одному ліжку з бабою- це нонсенс. Тож ви не проти мами,але в вас нема можливості. Ковтнете це- вона до вас на постійно переїде. Сестра дуже хитросрака,спихувати маму свою на когось. НЕ зобов´язана невістка доглядати чиїхось мамів. В неї є своя. Тому говоріть. Звичайно,будуть обідки,вмовлянння. А вам що до того?ви незалежні.допомоги ноль було і є. Вам нічого втрачати. Я б ніколи не спала в одному ліжку зі свекрухою.
Так, ви праві! Згідна з вами на 100 відсотків
Я такая наивная• 15 января в 09:18
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Де в селі тут їх знімати, а це говорю чоловікові а він жартує що приїде весною. Невдалий жарт звісно для мене. Я тепер з ним посварилась, сказала що не хочу доглядати за вашою мамою і тим паче жити
В селе как раз очень просто и дешево. Неужели нет людей которые живут 1-2 человека в большом доме и с удовольствием сдадут комнату вашей свекрухе на пару месяцев. Другое дело, что свекрови удобнее у вас, где обслужат и подадут все, чужие люди этим заниматься не будут
Манка Я• 15 января в 09:20
Ответ дляНехай щастить
Вы тролите?
А по старпосту и комментариям не понятно?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:21
Ответ дляПотішаюся
Бо свекруха не доглядали за ними ніколи в дитинстві, кинула їх і вони жили в різних бабках ( діти від різних чоловіків). Вони самі собі все заробляли, на їжу на одяг. Чоловікові і дочку помагали бабусі та дідусі. А свекруха бігала за чоловіками. А тепер вона типу всілась на місці, але всеодно шукає чоловіків і їм соромно.
Я такая наивная• 15 января в 09:23
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Їй там подруга до себе звала, але ж дочка не дозволяє. Приказала бути в нас і до неї ходити.
Вы понимаете всю абсурдность? «Дочка приказала маме быть у нас», «дочка запрещает маме жить у ее кавалеров в 65 лет»
Ответ дляХачапууури
Вы тролите?
Ні
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:22
Ответ дляМанка Я
И охота сочинять бред
Я не придумую, це все так. Писала кілька тем тут за свекруху
Хачапууури• 15 января в 09:23
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні
Тогда вы в неадеквате, если разрешаете это
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 15 января в 09:24
Ответ дляХачапууури
Ось така я, лохушка
Хачапууури• 15 января в 09:25
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ось така я, лохушка
Это ваш выбор. Или открывайте рот и очерчивайте границы, или терпите
Я такая наивная• 15 января в 09:26
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні
Тогда понятно почему на вас свекруха с ее дочкой ездят) вы не умеете сказать «нет», учитесь…ездят на том кто позволяет на нем ездить.
Как это спать в одной постеле со свекрухой? Вы чего?
Манка Я• 15 января в 09:25
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
У вас приватний будинок з двох кімнат? Йому сто років? Чому ви спите зі свекрухою в одному ліжку?Не можете ще одне купити?В крайньому разі розкладачку.Понапридумували фігню
Пургену мне• 15 января в 09:26
Все не читала, чей дом?
Столічна штучка• 15 января в 09:29
В след раз когда к дочке уйдет говорите что все, вы с ней больше жить не будете. Либо 1000 грн/ночь пусть платит (деньги вперед). И поставьте хотя бы щеколду (конечно лучше замки сменить). Пусть ночует на коврике
В рот не ложи• 15 января в 09:31
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ви знаєте,ще не пізно все виправити. Чоловкіа зараз нема.Ну чому ви повинні доглядати чужу людину?вона вам ніхто! бо брати гроші за сидіння з внучкою це якась ахінея. тому я би подзвонила сестрі і сказала,що ви все розумієте, але спати в ліжку зі свекрухою більше не будете. це ненормально. і тому у зв´язку з тим що у вас немає можливості і вільного ліжка приймати маму ви більше не можете. спокійно, сухо і впевнено. і все. бо це буде велика біда пізніше. а далі вона буде спати між вами з чолвоіком? чи вас на підлозі покладуть? любіть себе і не дозволяйте ущемлювати себе. Її дочка у вашому випадку взагалі б зразу відмовила. у неї є можливість і то вона не хоче. а у вас нема можливості.
наКоблучках• 15 января в 09:33
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Виходь так і є. Чоловік поклади десь маму, та дочка також. - а я виходить лох якийсь. Так себе і почуваю.
А вы как-то зависите от мужа? Финансово или жилье его?
Вот есть проблема. Подумайте, кто может её решить. Позвоните мужу и скажите, что не можете так больше жить, сорвётесь на скандал и всем же будет хуже.
Вредняжка• 15 января в 09:35
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
доця боится,что мамка забеременеет?
В рот не ложи• 15 января в 09:35
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
закривайте лавочку. я колись так прийняла чоловікових родичів ,так пригостила,що вони забули дорогу до нас. у вас зараз прекрасна можливість зробити так,щоб вона до вас не їздила. несмачно годувала,пересолювала спеціально,перчила. їсти то було неможливо.посиділи 2 дні і адьес.
Дверной_Проем• 15 января в 09:36
Ответ дляЯ такая наивная
Девочки бывает такое. У меня тётя такая, ей 68. Все решает дочь. Тётка бесхарактерная. Вот бывает такое.
Скажений гудзик• 15 января в 09:36
Зніміть гуртом їй кімнату
Вредняжка• 15 января в 09:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
пусть скажет где это ’десь’ находится,но не в вашем супружеском ложе.
вернется сын -то мамо будет между вами спать?
Скажений гудзик• 15 января в 09:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Чому ви не можете спати з донькою?