Печальки.нет• 15 января в 16:34

Чужие дела

Я вот хотела спросить вы часто злорадствует на чужими людьми если у них что-то не получилось или какая-то беда большая случилась если они вам не нравятся??
У меня знакомая Таня и Наталья, пригласила их в гости, хотела торт приготовить, но сели бисквиты, я решила кремом смазать, а крем провалился. Пришли эти две и как дети радовались, аж подгыкивали и похрюкивали. Я была в шоке, мне аж мерзко стало. Я их конечно коробкой конфет угостила, но подумала чтоб вы подавились своим хрюканьем. Они на таком веселе пошли, такие счастливые, с чувством как личной победы, что у кого-то торт не вышел, а у них все вышло!! У вас бывали такие случаи? Ребенок сказал ну мама они невоспитанные просто или плохо воспитанные.
автор Печальки.нет • 15 января в 17:54
Ответ дляВсех анонимов аноним
Їх дитину ні😂
Бедолага. Отец безмозглый и ребенку от этого плохо.
Всех анонимов аноним• 15 января в 18:02
Ответ дляПечальки.нет
Ну … я так різко не висловлювалася, тут скоріше наглі вони всі троє, а таке мені не подобається. Для прикладу, попросили вони сина щось зробити, він не хотів, щоб домовитися з ним, вони пообіцяли дитині приїхати до нас в гості (у мене теж дитина)… Що блін???)))🤦‍♀️😂 У мене хтось спитав?))) Короче вони кордонів не відчували, ходили, наче до себе додому. Їм кажеш втомилася, голодна, хочу вечір з дитиною провести і т.д., а вони у відповідь, то набери коли звільнишся, ми тоді приїдемо і такі «скільки тобі треба, хвилин 40?»)) Короче обірвала спілкування і стало легше, от правда.
Кубик Рубика• 15 января в 18:06
Злорадствую в отношении подруги, которая (будучи без детей) рассказывала с как у меня должно быть устроено, чтобы я без помощи с ребенком успевала.

Вот она бы успевала обязательно работала бы(!!!), развивалась и по кино-театрам ходила, в че таковА ребенка в слинг…

Теперь мои двое подросли, а у нее трое погодок))
Я наслаждаюсь созерцать это «развитие»нон-стопом.

В тяжелых жизненных ситуациях ни в коем случае не злорадствую.

А по-мелочи - можно.
Все ж нормально у нее , дети здоровы.
Просто не слова легко быть дофига умной, пусть не деле попробует
автор Печальки.нет • 15 января в 18:05
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну всяке буває. ))) Вони раптом не з Вінниці чи з Чернігова🤣🌞🥂
А взагалі діти це материні клопоти і бажано щоб вони родилися і іспарилось і щоб їх усі побачили у 25, коли заміж видають чи одружують, щоб нікому не мішали))) ці маленькі бандити, щоб руських свиней не напрягали.
Банка з медом• 15 января в 18:16
Ответ дляПечальки.нет
В целях приличия были конфеты.
таких гнать надо,а не конфетами угощать.приличие с приличными людьми.
Всех анонимов аноним• 15 января в 18:18
Ответ дляПечальки.нет
Ні, не Вінниця і не Чернігів, але бачу таких повно в кожному місті))) А от щодо дітей, ну не знаю, оце «іспартлись і не мішали» я так не думаю, хай кожна родина отримує задоволення від батьківства, але блін в своїй родині, а не там, де вони можуть бути не вчасно іноді і без запрошення
автор Печальки.нет • 15 января в 18:23
Ответ дляВсех анонимов аноним
Розумію. Нова пасія мого чоловіка також постійно гнала дитину, навіть із орендованої квартири де він жив, потім із своєї, потім із міста. То я все є таки на практиці знаю що таке випаруватись. Але коли своє родила і він пригрозив покинути, то вона вже була і не проти щоб він зустрічався, але гаркала всерівно щоб не говорив, не зустрічався. Бо одна розмова з колишнім чоловіком вартувала дитині тиждень витрачених нервів у іншому місці.
Всех анонимов аноним• 15 января в 18:27
Ответ дляПечальки.нет
Ну це вже зрада батька по відношенню до дитини. Чому він дозволяє чужій для дитини жінці (навіть якщо вони вже законно одружені) втручатися у його справи з дитиною??? Він тут не правий
Всех анонимов аноним• 15 января в 18:33
Ответ дляПечальки.нет
Шкода, що батько вашої дитини отак проявився, але то його життя. Вчіться жити так, щоб на дитину не впливала будь-яка стороння особа, яка не має до вас ніякого прямого відношення. І вчіться потихеньку відстоювати власні кордони. Отакі подруги вам не подруги, приймайте в життя лише емоційно близьких для вас людей