Реверанс• 16 января в 00:22

Як отримати виплати ветерану після поранення.

https://www.facebook.com/dim.oliinyk/posts/pfbid02...

Я, Олійник Дмитро Віталійович, ветеран військової служби.
Станом на 27 лютого 2022 року - командир бойової зведеної групи, яка звільняла 134ту школу від «прусаків», що й було виконано. Ворог був знищений.
Під час бою я отримав важке поранення ноги.
Під час 9ї операції, 18 квітня, у віці 51 року померла моя мама. Її стан погіршився після того, як вона дізналася про моє поранення.
Попри всі втрати я борюся за Україну🇺🇦,
віддаючи всього себе, щоб підтримати таких ветеранів, як і я, щоб вони бачили, що країна їх підтримає.
21 військовий отримав справедливі групи інвалідності.
18 консультації щодо лікування.
Двом військовим я допоміг перевестися до інших лікарень, де їм вдалося врятувати частину стопи.
Це мій свідомий вибір, тому що я впевнений: ветерани мають Майбутнє!
Володимире Олександровичу Володимир Зеленський, пане Президенте, Верховний Головнокомандувачу, я, як ветеран військової служби, прошу Вашої допомоги у вирішенні моєї жахливої й абсурдної ситуації щодо виплат за період лікування.
Три дні промерзши з плакатами на Майдані,приїхавши для цього до столиці.

Оборона Харківщини. Бій за 134 школу | Хоробрі серця

Як розгромили елітний російський спецназ.Вирішальний бій, від якого залежала доля Харкова

З росіян сміялися,Родіна кінет тебя синок.
Самі в такій же ситуації опинились.
Зневага й забуття.Списання і пока..
автор Реверанс • 16 января в 00:25
Dmytro Oliinyk сейчас здесь: Київ.
6 дн.
Киев
Я в Києві!✊🏻🫡
Усе, що від мене залежало, я зробив на 101%.
Думаю, ті, хто знає мене особисто, це підтвердять.
Станом на сьогодні - 878 днів, відколи військова частина, в якій я ніс службу, не розрахувалася зі мною.
Сьогодні на КПП в урядовому кварталі я попросив передати інформацію про те, що прошу записати мене на прийом до Верховного Головнокомандувача - Президента України 🇺🇦Володимира Олександровича Зеленського
Володимир Зеленський
Офіс Президента України

Коментар Героя
Автор
Dmytro Oliinyk
Жодних суїцидальних намірів не маю, життя люблю, як Україну.

автор Реверанс • 16 января в 00:26
Уявіть: йдеш на війноньку, отримуєш поранення, тебе в прямому сенсі цього слова списують з життя.
Списують так швидко, що навіть виплат ніяких не дають.
І ти ходиш, вибиваєш, в молоді роки добровільно віддавши своє здоров’я заради країни.
Виплати тобі чомусь дають тільки тоді, коли ти погрожуєш протестом.
Є «позитивні конструктивні ветерани», «громадянське суспільство», які обіцяють, що твої проблеми вже вирішені. Треба буть конструктивним і позитивним, Дмитре, хвате бунтувать, всьо тобі виплатять!
[Зрозуміло з якого Офісу тхне від цих державників і суспільників]
Сьогодні Dmytro Oliinyk знову протестував.
879 днів держава ніяк не віддасть те, що гарантувала своїм законодавством.
UPD. Якщо вам не подобаються протести ветеранів на Майдані - то зробіть так, щоб їх не було. Де ваш Мінвєт, де вся ваша туча сервісів, де всі ті дармоїди з «цифровізації» та оптимізації? Зробіть так, щоб гарантовані законодавством гроші йшли за ветераном.
Ветеран не має їх у вас вибивати.
автор Реверанс • 16 января в 00:32
Коли я перебував у лікарні після поранення,до мене приїжджали друзі.
Під час одного з візитів ми з другом залишилися наодинці та розмовляли. Друг ГЛИБА!
Тоді він сказав: усе, що досягнуто і пройдено, доведеться захищати.
Усе могло бути інакше, але ніхто не дотримав слова. Почалася гра в «не надав документи».
Тому я і вийшов, бо вже втомився від вас.
Від вашого «даємо слово».
Це мій останній допис. І так - номера не буде.
Я дав слово.
Але ви пам’ятайте: коли будете в’їжджати в Харків і дивитися на назву нашого міста, згадуйте, що це я його розмалював, коли ви ще навіть не думали про війну.
Графиня Шезвездицкая• 16 января в 09:38
Коллега прошел 7 кругов ада,что бы получить инвалидность в следствии ранения.
автор Реверанс • 16 января в 23:05
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Їх насправді багато.Покинутих напризволяще.
Деякі просто забивають на це.Нема сил добиватися своїх коштів після поранень.
Ціна вирішення питання-переохолодження і знову лікарня.
Dmytro Oliinyk
Повідомлення бачу, але відповісти зараз не можу - маю наслідки переохолодження і перебуваю на лікуванні в лікарні.
Як тільки стане легше, обов’язково відпишу