Шукаю матусь для прогулянок з дитиною ))) Київ,проспект науки, нікого тут не знаю немає з ким кави навіть випити (
Moon shine• 16 января в 11:14
навіщо вам хтось?))))нікого не шукала у свій час. мені з собою не було нудно.
Ответ дляВалькірія
хай вам пощастить.
я, коли була вагітна, і лікарка прописала мені гуляти, знайшла собі подругу через інтернет, теж вагітну і теж на Оболоні. гуляли з нею разом).
бо ні її чоловік, ні мій гуляти не хотіли).
потім ще якийсь час товаришували, коли діти вже народилися.
А потим