Белая и пушистая• 16 января в 13:38
Пью 6 чашек чая в день с 3мя ложками сахара
Наверное это слишком, будет ли полезно использовать сахарозаменитель в целях похудения?
Почекуха• 16 января в 14:33
Ответ дляЛеди_на_драндулете
рис вуглеводи, хліб вуглеводи. Білку недостатньо, де клітковина?
С чего вы взяли что белка недостаточно. Вы вес бедра знаете? Тем более может автор ела белок на завтрак)
Почемучечка• 16 января в 14:40
Вам реально смачний такий чай? 3 чайна ложки на чашку? Це капець яке солодке. Я п´ю чай 5-6 чашок на день, але без цукру (правда, з печивом або цукеркою)
Оце потужно• 16 января в 14:56
На каждую чашку чая-450мл,ложу 1.5-2 чайные ложки. Пью и горя не знаю.
В семье все так пили,жили 80-90+ лет
Белая и пушистая
• 16 января в 15:01
Ответ дляПочемучечка
Так а ваше печиво или цукерка по калориям также
Белая и пушистая
• 16 января в 15:02
Ответ дляПочекуха
Я на завтрак ела 4 блинчика, 2 с медом, 2 с вареньем. Я знаю что это ужасно, планирую исправиться. Хочу разобраться с питанием и как-то его структурировать что ли
Леди_на_драндулете• 16 января в 15:04
Ответ дляПочекуха
Скільки білка вона з`їла на сніданок? Пів курки?
одне стегно становить 18-30г білка.
Белая и пушистая
• 16 января в 15:04
Ответ дляЛеди_на_драндулете
одне стегно становить 18-30г білка.
Ну по 30 гр белка на приём пищи, 3 раза в день, нормально
Леди_на_драндулете• 16 января в 15:13
Ответ дляБелая и пушистая
Це якщо було гігантське бедро , то 30. А так, ті що сільпо, та АТБ від18г. У ваших млинцях білка обмаль приблизно 10-12г. маємо 2 прийоми їжі з 3-х, і тільки 40г білка. треба від 90 якщо ви дуюймовочка до 110, якщо 60+, це якщо ви хочете схуднути. Але є одне але. Кількість жирів ви вже вичерпали на сьогодні. Тобто білок треба добувати так, щоб там не було жирів, ну або тільки 5г.
Почекуха• 16 января в 15:23
Ответ дляБелая и пушистая
Если нет проблемы с весом не демонизируйте еду. Если большой расход калорий, зал, прогулки, количество шагов стабильно, нагрузка - нет проблем в меде, сахаре и варенье в меру
Ответ дляБелая и пушистая
Сладенькое любила, представляете как она не доедала в детстве? Бабушка моего мужа рассказывали, спала в своей комнате и ночью шуршала обёртками от конфет, ела по ночам. Хотя конфеты стояли в свободном доступе и никто её особо не ограничивал. Вот бзик был такой
Я так мужа бужу🤣. Если мне надо чтоб он быстро проснулся- шуршу бумажками. Правда вчера он вышел на новый уровень- открыл один глаз, увидел меня без конфет, глаз закрыл и захропел🤣🤣🤣
Белая и пушистая
• 16 января в 16:10
Ответ дляMarmu
ага, нервів, автор кіло цукру в день їсть. я цукор взагалі не вживаю в чистому вигляді, їм 2-3 цукерки - і то після 40 вага росте щорічно злегка.
Но кажется более нервной и злой при этом, что логично
Белая и пушистая
• 16 января в 16:10
Ответ дляПочекуха
У меня рос 168, вес 73, 5 кг надо сбросить, вот я и смотрю где и как легче всего
Белая и пушистая
• 16 января в 16:11
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну то есть запечённые овощи в салате, правильно?
Почекуха• 16 января в 16:12
Ответ дляБелая и пушистая
Сахар уберите вообще. Хлеб можно пару кусочков в день. Жиры больше всего калорий
Почекуха• 16 января в 16:14
Ответ дляБелая и пушистая
Овощи постоянно нужно есть. Я тру морковь сейчас сырую или варёную свеклу. Каждый день на обед. На ужин огурец
Белая и пушистая
• 16 января в 16:43
Ответ дляПочекуха
Похоже надо перестать жарить . Жареные яйца заменить на варёные, или пашот, удовольствия столько же, тефтели не жарить а запекать. Я вот не пойму сливочное масло так же плохо ? Сливочное масло думала очень даже хорошо 82 процента
Леди_на_драндулете• 16 января в 16:51
Ответ дляБелая и пушистая
Я б після такого на вечерю з´їла знежирений творог 250г, залитий йогуртом 2% з хурмою порізаною кубиками. Ситно, білок, клітковина, солодко, смачно.
Леди_на_драндулете• 16 января в 17:05
Ответ дляБелая и пушистая
Раціон так, щоб ви отримали ~1700 ккал, 110-115 г білка та ~60 г жирів.
Сніданок (~420 ккал)
Омлет: 3 яйця + 50 мл молока.
Вуглеводи: 40 г цільнозернового хліба або 2-3 хлібці (це дасть енергію зранку).
Жири: 10 г вершкового масла до хліба.
Обід (~580 ккал)
Білок: 250 г відвареного м´яса (курка, індичка або нежирна яловичина).
Гарнір: 200 г готової гречки (можна додати 5 г масла для смаку).
Клітковина: Салат зі свіжих овочів, заправлений 1 ст. л. оливкової олії.
Перекус (~250 ккал)
Горіхи: Жменя (30 г) волоських горіхів або мигдалю.
Фрукти: 1 велике яблуко або 2 ківі (вітамін С допомагає засвоювати білок).
Вечеря (~450 ккал)
Варіант А: 200 г сиру (творог) 5% + 100 г натурального йогурту+ хурма.
Варіант Б: 200 г запеченої/відвареної риби або морепродуктів + 200 г овочевої суміші .
Сніданок (~420 ккал)
Омлет: 3 яйця + 50 мл молока.
Жири: 10 г вершкового масла до хліба.
Обід (~580 ккал)
Перекус (~250 ккал)
Вечеря (~450 ккал)
Леди_на_драндулете• 16 января в 17:08
приблизно на такому меню я за 2 місяці схудла з 74 до 71. До березня по плану зберігати таку вагу, бо зменшилась активність, потім збільшу фізичну активність і ще буду худнути.
Леди_на_драндулете• 16 января в 17:44
Ответ дляБелая и пушистая
Так. Кожна ложка жиру на пательні це плюс 120 ккал. Вершкове масло в каші 1 ст.л. плюс 100 ккал. В ковбасі навіть вищого сорту ледь не 25% жиру. 100г ковбаси це одразу ледь не половина норми денного жиру. Сир твердий, м´який це також може бути 40% жиру. Треба бути уважними. Мені зараз зайшов десерт Йогурт Bakoma MEN SKYR протеїновий зі смаком ванілі 2%, 300г. Жира всього 2 %, білок, солодкий але без цукру.
Белая и пушистая
• 16 января в 18:54
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Skyr это наш польский
Белая и пушистая
• 16 января в 18:55
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Сніданок (~420 ккал)
Омлет: 3 яйця + 50 мл молока.
Жири: 10 г вершкового масла до хліба.
Обід (~580 ккал)
Перекус (~250 ккал)
Вечеря (~450 ккал)
Сніданок (~420 ккал)
Омлет: 3 яйця + 50 мл молока.
Жири: 10 г вершкового масла до хліба.
Обід (~580 ккал)
Перекус (~250 ккал)
Вечеря (~450 ккал)
О класс, спасибо
Белая и пушистая
• 16 января в 19:07
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я хожу каждый день по 10000 шагов и 2 -3 на силовые
Леди_на_драндулете• 16 января в 19:23
Ответ дляБелая и пушистая
О класс, спасибо
Ви google gemeni вмієте користуватись? Пишете йому вашу вагу, рост. На скільки хочете схуднути. І далі користуєтесь одним і тим чатом. Він вивчає ваші вподобання. Якщо є проблеми з жкт то пишете які. і просите скласти для вас меню і порахувати ваш кбжу. . Потім кажете що оце ви не любите, заміни. Він може рекомендувати що додати. Коли хочеться смачненького теж питайте в нього, що і скільки. Він навіть тортики вміє вписувати в кбжу. У мене в неділю день з солодощами. І ще запам´ятайте, солодощі тільки після білковой їжі. На голодний шлунок. навіть чай з цукром неможна.
Леди_на_драндулете• 16 января в 19:31
Ответ дляБелая и пушистая
Це теж напишіть в чат . Скільки пройшли, і що завтра на силові. Він зменшує збільшує калораж відповідно витратам. З чатом зручно худнути.
Белая и пушистая
• 16 января в 19:44
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Сегодня 14000)
Белая и пушистая
• 16 января в 19:45
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Не знала этого, спасибо на счёт сладкое только после белка, интересно почему так.